18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Black Pitt 2013-06-18, 8:39
Pater patriae napisał/a:

To takie k***a zabawne. Nie wiem czy to był tylko wypadek, czy jakaś zaplanowana akcja i nie będę w to wnikał, bo taki przeciętny człek jak ja i tak się pewnie nigdy tego nie dowie, ale zginęło mnóstwo osób które zajmowały się obroną tego państwa i jego debilnych mieszkańców.



To że sobie weźmiesz nick nadawany cesarzom wcale nie oznacza że jesteś zwolniony z czytania ze zrozumieniem.
Więc zanim zaczniesz pierdolić jak ten co to ostatnio nawet słyszał o 3 osobach, które przeżyły to sobie poczytaj:
-http://kajzer.salon24.pl/302293,lampasy-wioda-do-nieba

-http://www.wprost.pl/ar/401313/Slady-Blasika-w-kokpicie/

Honor oficera prawdopodobnie zginął podczas II wojny św.
Mimo stworzenia zawodowej armii w dalszym ciągu występuje nędza w sprzęcie a także bieda umysłowa.

Polecam w pierwszym artykule podejście do przepisów, które jak sami piloci podkreślają, pisany jest krwią tychże pilotów.
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-06-18, 8:40 1
Miziou napisał/a:



Wiejski rodowód - wiejski komentarz.

Tia, właściciel Golfa się odezwał. Przykro mi, że cię nie stać na golfiaka, ale jak rodzice się odkują, to Ci kupią fiata, albo co...



Niestety nie uda nas ci się oszukać.
Golfik I - IV zawsze będzie się kojarzył z dresami / burakami... Co byś nie napisał

Radzę szybko zmienić ci auto, byle nie na kalibrę po tjuningu. 15 letnich bmek też nie polecam, bo dalej będziesz czytał wrzuty na temat swojego samochodu
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2013-06-18, 8:49 1
kLinek_Analny napisał/a:



Ładnie, że na początku opisałeś swój wiejski rodowód

Od golfa wolałbym już multiple a jakby mnie stać na auto nie było to bym z buta zapierdalał. Są auta którymi jeżdżą ludzie pokroju dresa i golf jest takim autem.



Cytat:

Płeć: Kobieta



Zmiana płci i stąd problem z określeniem się???
Zgłoś
Avatar
agr3al 2013-06-18, 9:05
Fake. Nie zapalił się
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2013-06-18, 9:06
das auto
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-06-18, 9:24
winthek napisał/a:


15 letnich bmek też nie polecam


a 25 letnie mogą być ?
Zgłoś
Avatar
adamsok 2013-06-18, 9:32 2
winthek napisał/a:

Golfik I - IV zawsze będzie się kojarzył z dresami / burakami... Co byś nie napisał



powiedział ten co MPkiem jeździ...

Jedź sobie kolego na jakiś zlot VW to może zmienisz podejście do tematu, parę dni temu odbył się bardzo fajny zlot w Dynowie... Gdybyś tam był to byś takich głupot nie pisał. No i jeszcze na stare BMW masz czelność najeżdżać...

Wyzywasz innych od buraków a sam nim jesteś!
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2013-06-18, 9:54 2
A tu BMW sobie wyprzedza
Akcja od 39 sek.
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-06-18, 10:06
Zgłoś
Avatar
donald207 2013-06-18, 10:22 1
Panie to diesel - musi kopcić
Zgłoś
Avatar
jezier 2013-06-18, 10:26 1
Mi kierowcy golfa kojarzą się z podludźmi.
Zgłoś
Avatar
veno 2013-06-18, 10:38
Miooota nim jak szatan
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-06-18, 10:39
adamsok napisał/a:



powiedział ten co MPkiem jeździ...

Jedź sobie kolego na jakiś zlot VW to może zmienisz podejście do tematu, parę dni temu odbył się bardzo fajny zlot w Dynowie... Gdybyś tam był to byś takich głupot nie pisał. No i jeszcze na stare BMW masz czelność najeżdżać...

Wyzywasz innych od buraków a sam nim jesteś!


Daj spokój nie warto... Będziesz tracił czas i się produkował jak można pośmiać się z głupoty...
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-06-18, 10:40
adamsok napisał/a:



powiedział ten co MPkiem jeździ...

Jedź sobie kolego na jakiś zlot VW to może zmienisz podejście do tematu, parę dni temu odbył się bardzo fajny zlot w Dynowie... Gdybyś tam był to byś takich głupot nie pisał. No i jeszcze na stare BMW masz czelność najeżdżać...

Wyzywasz innych od buraków a sam nim jesteś!



a ty wiesz najlepiej ziomuś czym ja jeżdżę
wśród moich znajomych są tacy, którzy jeżdżą golfami, wszyscy są wieśniakami w białych kaszkietach, nic na to nie poradzę, mówię tylko jak jest
Zgłoś
Avatar
clf111 2013-06-18, 10:51
w 1:08 słychać strzały
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie