18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
Dam93 2013-06-18, 0:23 41
Wiejski samochód, wiejski styl jazdy.
Zgłoś
Avatar
siwens84 2013-06-18, 0:45 1
Za smoleńsk jak zawsze ...
Ogromniasty chuj Ci w dupę!!!
Zgłoś
Avatar
MassSlesher 2013-06-18, 0:48 9
Ktoś tu nie lubi Kaczki po Smoleńsku
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-06-18, 0:49 2
nie od dzisiaj wiadomo, że kierowcy ultra sportowych golfów to miszczowie kierownicy...
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-06-18, 0:55 19
Dam93 napisał/a:

Wiejski samochód, wiejski styl jazdy.



Wiejski rodowód - wiejski komentarz.

Tia, właściciel Golfa się odezwał. Przykro mi, że cię nie stać na golfiaka, ale jak rodzice się odkują, to Ci kupią fiata, albo co...
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-06-18, 1:03 10
No tak, śmiejmy się ze Smoleńska, chuj że oprócz sprzedawczyka Kaczyńskiego zmarli m.in.:
gen. Franciszek Gągor – szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego
gen. dyw. Tadeusz Buk – dowódca Wojsk Lądowych RP
gen. broni pil. Andrzej Błasik – dowódca Sił Powietrznych RP
wiceadmirał Andrzej Karweta – dowódca Marynarki Wojennej RP
gen. dyw. Włodzimierz Potasiński – dowódca Wojsk Specjalnych RP
gen. broni Bronisław Kwiatkowski – Dowódca Operacyjny Sił Zbrojnych RP

To takie kurwa zabawne. Nie wiem czy to był tylko wypadek, czy jakaś zaplanowana akcja i nie będę w to wnikał, bo taki przeciętny człek jak ja i tak się pewnie nigdy tego nie dowie, ale zginęło mnóstwo osób które zajmowały się obroną tego państwa i jego debilnych mieszkańców.
Ba, sam przyznam, że w pewnym okresie czasu byłem jednym z tych debili dzięki przeróżnym instytucjom i osobom, ale jak tak człowiek pomyśli dłużej to dochodzi do wniosku, że życie w kraju w którym ludzie robią sobie jaja ze śmierci osób piastujących najwyższe stanowiska w państwie jest dosyć dołujące.
Przodkowie się w grobach przewracają.
Tak, tak, teraz idę sobie zaaplikować maść na ból dupy. A przepraszam "bul" dupy, bo nasz przecież "inteligenty" naród wybrał sobie godnego reprezentanta.

ps to jest tylko taka refleksja, która mnie naszła po tysięcznym nawiązaniu do Smoleńska, bo chodzi mi o całokształt.
ps2 a filmik dobry, piwko.
Zgłoś
Avatar
Dam93 2013-06-18, 1:08 21
UP!
Nikt się nie śmieje ze śmierci generałów. Ludzie śmieją się z tego całego cyrku oburzony człowieku.
Jakbyś nie rozumiał to masz podpowiedź:

Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-06-18, 1:19
Dam93, nikt się nie śmieje ze śmierci generałów, bo cały smoleńsk dzięki debilom z PiS, a także całej otoczce medialnej jest skupione tylko na Kaczyńskim, ale to nie zmienia faktu, że śmiejąc się "ogólnie" ze Smoleńska deprecjonujemy także ich śmierć, a także dajemy się wciągnąć w tą bezsensowną walkę, ku uciesze ludzi pociągających za sznurki.
Poza tym zginął polski prezydent, chuj że beznadziejny, ale prezydent.
Wyobraźmy sobie, że zginąłby prezydent USA. Przecież wtedy wszyscy ich politycy, czy to Republikanie, czy Demokraci, całe społeczeństwo, oraz media żądaliby wyjaśnień i unicestwiliby medialnie oraz finansowo każdego, kto by się z tego śmiał, czy ukazywałby to w takim świetle jak jest u nas.
Rosja to samo, Anglia to samo, każdy kraj to samo, więc czy tylko my jesteśmy takimi kretynami, że dajemy się dzielić w sprawach, które powinny nas łączyć? Wiem, że obecna polityka to rynsztok, ale coraz bardziej się skłaniam ku myśli, że jednak jest tak tylko dzięki nam, Polakom.
Zgłoś
Avatar
alexdamiao 2013-06-18, 1:36
Za Golfiarza zawsze piwko.
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-06-18, 2:41 2
Miziou widac po twoim placzu ze ty smigasz tym zlomem za darmo bym tego gowna nie chcial
Zgłoś
Avatar
MassSlesher 2013-06-18, 4:36 5
Pater patriae napisał/a:

No tak, śmiejmy się ze Smoleńska, chuj że oprócz sprzedawczyka Kaczyńskiego zmarli m.in.:
gen. Franciszek Gągor – szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego
gen. dyw. Tadeusz Buk – dowódca Wojsk Lądowych RP
gen. broni pil. Andrzej Błasik – dowódca Sił Powietrznych RP
wiceadmirał Andrzej Karweta – dowódca Marynarki Wojennej RP
gen. dyw. Włodzimierz Potasiński – dowódca Wojsk Specjalnych RP
gen. broni Bronisław Kwiatkowski – Dowódca Operacyjny Sił Zbrojnych RP

To takie kurwa zabawne. Nie wiem czy to był tylko wypadek, czy jakaś zaplanowana akcja i nie będę w to wnikał, bo taki przeciętny człek jak ja i tak się pewnie nigdy tego nie dowie, ale zginęło mnóstwo osób które zajmowały się obroną tego państwa i jego debilnych mieszkańców.
Ba, sam przyznam, że w pewnym okresie czasu byłem jednym z tych debili dzięki przeróżnym instytucjom i osobom, ale jak tak człowiek pomyśli dłużej to dochodzi do wniosku, że życie w kraju w którym ludzie robią sobie jaja ze śmierci osób piastujących najwyższe stanowiska w państwie jest dosyć dołujące.
Przodkowie się w grobach przewracają.
Tak, tak, teraz idę sobie zaaplikować maść na ból dupy. A przepraszam "bul" dupy, bo nasz przecież "inteligenty" naród wybrał sobie godnego reprezentanta.

ps to jest tylko taka refleksja, która mnie naszła po tysięcznym nawiązaniu do Smoleńska, bo chodzi mi o całokształt.
ps2 a filmik dobry, piwko.



Ja się śmieję
Zgłoś
Avatar
Sprajt18 2013-06-18, 7:47 1
Mgła mgłą, ale kurwa zobaczcie ile jest brzóz obok jezdni !
Zgłoś
Avatar
adamsok 2013-06-18, 8:08
chciał zaszaleć idiota na seryjnym zawieszeniu hahaha
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-06-18, 8:19 6
Miziou napisał/a:



Wiejski rodowód - wiejski komentarz.

Tia, właściciel Golfa się odezwał. Przykro mi, że cię nie stać na golfiaka, ale jak rodzice się odkują, to Ci kupią fiata, albo co...



Ładnie, że na początku opisałeś swój wiejski rodowód

Od golfa wolałbym już multiple a jakby mnie stać na auto nie było to bym z buta zapierdalał. Są auta którymi jeżdżą ludzie pokroju dresa i golf jest takim autem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie