18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
EdmundKemper 2013-06-18, 11:34
Dam93 napisał/a:

Wiejski samochód, wiejski styl jazdy.



A jak kierowca Golfa kupi sobie Audi albo Volvo to się stanie nagle normalny?
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-06-18, 12:47 1
Kurwa, tu nie chodzi o samo auto, tylko to, że większośc ludzi w golfach zachowują się jak wieśniaki. Super tjuning i styl jazdy wiejskiego przygłupa
Tak samo jak Hondy Civic z lat 92-98 mają w USA dokładnie taką samą otoczkę jak Golfy u nas. Burakowozy dla upośledzonych dresów i "tjunerów" od siedmiu boleści. Golf jak Golf, auto jak każde inne, ale jak widzę Golfa którego wygląd sugeruje w jakimkolwiek stopniu upośledzenie umysłowe kierowcy to mi się włącza tryb uważania na takiego osobnika.
Zgłoś
Avatar
sqnk 2013-06-18, 12:49
Dam93 napisał/a:

Wiejski samochód, wiejski styl jazdy.


ty pewnie jeżdzisz matizem taty...
Zgłoś
Avatar
kih0n 2013-06-18, 13:49
Dam93 i jezier
pokażcie czym Wy jeździcie
Zgłoś
Avatar
Dam93 2013-06-18, 15:26
kih0n

Niestety nie mam bogatych rodziców co to mogliby umożliwić mi wożenie się jakąkolwiek furą w wieku 19 lat.
Jak się sam dorobię i kupię sobie nawet Golfa, to będę się nim chwalił i się z niego cieszył.

Nigdy nie śmiałem się z ładnych zadbanych Golfów prowadzonych przez normalnych ludzi, po prostu mam beke z tych prostaków co gazują tymi zajechanymi Golfami na światłach.
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-06-18, 17:24
nie okiełznał mocy i tyle, co się dziwicie
Zgłoś
Avatar
jamall91 2013-06-18, 19:01
Dam93 napisał/a:

Wiejski samochód, wiejski styl jazdy.



Nie wiem czym ma się różnić wiejski od miejskiego stylu jazdy?
I tu i tu są jednostki nieumiejące parkować, i jeździć, ale Ci ze wsi przynajmniej potrafią gabaryt ogarnąć i cofać z przyczepką, w przeciwieństwie do miszczuf parkowania ze smartów.
Zgłoś