18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
Mzimu 2022-01-02, 18:36 2
Pizdy i tyle. Trzeba było wykręcić rękę, zaciągnąć na zaplecze i wsadzić jej ryj w gofrownicę - pamiątka na całe życie. Jak zemdleje, to rozstawić nogi i jechać od tylca. Na koniec wsadzić w dupę szczotkę do kibla i zakręcić parę razy. I będzie milusia przez wiele miesięcy - każde sranie jej przypomni.
Zgłoś
Avatar
Silentlog 2022-01-02, 21:08
pazuzu napisał/a:

Serio nikt nie mógł jej po prostu zjebać z liścia?



Film się urywa gdy wchodzi na zaplecze, mam nadzieje że tam kamer nie było i ktoś ją tam "uspokoił"
Zgłoś
Avatar
Dana23521 2022-01-03, 2:37
Tsss nawet nie ma tam co jebać
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2022-01-03, 3:25
Mzimu napisał/a:

Pizdy i tyle. Trzeba było wykręcić rękę, zaciągnąć na zaplecze i wsadzić jej ryj w gofrownicę - pamiątka na całe życie. Jak zemdleje, to rozstawić nogi i jechać od tylca. Na koniec wsadzić w dupę szczotkę do kibla i zakręcić parę razy. I będzie milusia przez wiele miesięcy - każde sranie jej przypomni.


Zoofilia nie przystoi białym.
Zgłoś
Avatar
Gantorian1994 2022-01-03, 13:44 2
dobrze że sadol istnieje bo tego w tv ci ciemni europejczycy nie zobaczą. Lewaki i tak pragną tego u siebie
Zgłoś
Avatar
silver-surfer 2022-01-04, 1:30
Syf z gilem. Takiej to tylko ołów by pomógł....
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-07-11, 20:58
silwerbalk napisał/a:

Kurwa i niektórzy w mojej rodzinie mówią że "oni" są równi nam ....... Że to taki sam człowiek jako biały nigdy mi się nie zdarzyło robić zadymy w Mcdonaldzie czy KFC . Nie rozpierdalałem miasta ani nie lootowałem sklepów z adidasów czy i phona....... Nie nie są nam równi oni są w pół dzicy kurwa i 300 lat chowania w cywilizacji chuja daje bo oni mają to w naturze i tyle



Hahahaha, prawaczek się rozbeczał. Oczywiście, w Polsce nie ma nawalonych kretynów robiących zadymy w knajpach
Zgłoś