18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
John_Rambo 2020-10-14, 0:12
Kto nie odrabiał lekcji z kilkulatkiem ten nie zna zycia. Jak nie dasz sie poniesc emocjom to calkiem smiesznie.

A matka przyjebana.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-10-14, 0:13 2
mygyry napisał/a:

Widać, że masz już zniszczone życie, bo jesteś debilem który z 2 zdań nie umie wydukać jako jest ich sens, następnym razem siedź do rana przed odpisaniem na coś



Nie wymagaj zbyt wiele od Mietek7567, mózg ma odbity od tych "lep" które za dzieciaka wyłapał.
Zgłoś
Avatar
scout667 2020-10-14, 0:17 1
Zamiast zabrać guwniaka do lekarza, bo może mieć płaskostopie , to kurwa go do internetu wrzuca, no ja jebe..
Zgłoś
Avatar
Rozyk00 2020-10-14, 0:21 13
szczegół na ktory nikt nie zwraca uwagi dziecko wyraznie mowi "bo ty sie tak na mnie drzesz i nie moge nawet nic powiedziec ", zajebista mamusia opierdolila syna z gory na dol az sie rozplakal, a pozniej nagrywa jaka to jest milutka
Zgłoś
Avatar
karoltojan 2020-10-14, 0:48 14
mygyry napisał/a:

Ludziom którzy nie zdają sobie sprawy, że w ten sposób można zniszczyć własnemu dziecku życie w szkole, wśród znajomych na prawdę powinni zakładać niebieska kartę i zakaz dostępu do internetu, bo już im te pierdolone dekle zjebało od soszial medja



Prawda jest taka, że rodzic udostępniając takie wideo jest pierdoloną amebą, która nie zdaję sobie sprawy z tego co może wywołać takie wideo takiemu dziecku w przyszłości, ale dla mnie ważniejsze jest to, jakie pizdowate pokolenie nam rośnie. Ja będąc w jego wieku mogłem pomarzyć o "graniu na kompie" jak to wspominają w filmiku, a gnój ma tylko szlaczki do rysowania a płacze, jakby miał chuj wie co do odrobienia. Dawniej człowiek odrabiał lekcje, bo wiedział, żę musiał albo będzie inna rozmowa. Dzisiaj mamy efekty bezstresowego wychowania
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-10-14, 0:53 3
Mi się młody podoba Tylko PiS, PiS kurde !
Zgłoś
Avatar
PulkownikMlynarz 2020-10-14, 1:02 3
karoltojan napisał/a:

Prawda jest taka, że rodzic udostępniając takie wideo jest pierdoloną amebą, która nie zdaję sobie sprawy z tego co może wywołać takie wideo takiemu dziecku w przyszłości, ale dla mnie ważniejsze jest to, jakie pizdowate pokolenie nam rośnie. Ja będąc w jego wieku mogłem pomarzyć o "graniu na kompie" jak to wspominają w filmiku, a gnój ma tylko szlaczki do rysowania a płacze, jakby miał chuj wie co do odrobienia. Dawniej człowiek odrabiał lekcje, bo wiedział, żę musiał albo będzie inna rozmowa. Dzisiaj mamy efekty bezstresowego wychowania



Przede wszystkim wtedy komputerów nie było.
Zgłoś
Avatar
irokgajda 2020-10-14, 1:09 2
Ale gówniarz...
Zgłoś
Avatar
abuk 2020-10-14, 1:21 9
Moja 5 letnia córka mówi lepiej składa zdania od niego. A za to kurdowanie i lenistwo to bym w ten pusty cymbał jebnął.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2020-10-14, 1:52 2
abuk napisał/a:

Moja 5 letnia córka mówi lepiej składa zdania od niego. A za to kurdowanie i lenistwo to bym w ten pusty cymbał jebnął.



To mowi lepiej czy składa zdania od niego

Zgłoś
Avatar
Hafnarfjodur 2020-10-14, 2:06 6
Moja stara mnie zwała: powieszę się przez ciebie ty skurwysynu i, ową tyradę, przyprawiała szczyptą wpierdolu. I tu różne opcje: obijanie nerek łapą, lepa na ryj i odbicie ruskiego pierścionka na czole, i tradycyjnie skakaneczka, kabelek od prodiża . Tate zaś był konsekwentny, nigdy nie bil, aż dziwne, zwyczajnie grzecznie spał nawalony , czasem kilka miechów jak miał wenę. Niech żyje tradycyjna polska rodzina .
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2020-10-14, 3:15 2
Zachowanie matki dobre, zachowała spokój i nie poszła na ustępstwa wymuszone płaczem. Tylko po chuj to nagrywać i wrzucać do internetu :/
Zgłoś
Avatar
Antagoniusz 2020-10-14, 3:31 4
Wyrodna matka? Puknij się w głowę. Noga go boli, ale na komputerze grać może. Nie chce się mu uczyć i tyle w temacie. Przy kompie, by moment o bólu zapomniał.
Zgłoś
Avatar
intermag 2020-10-14, 5:07 3
Jeden srogi strzał w pysk i problem rozwiązany
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-10-14, 5:27 2
Skutki bezstresowego wychowania.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie