18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
k................8 2023-10-31, 7:45 5
Może złożyła apelację a w Indiach tak wygląda jej odrzucenie
Zgłoś
Avatar
cichygracz 2023-10-31, 9:25 7
A może został przez nią tak wychowany i karma wraca...
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2023-10-31, 9:37 4
Cucił matkę po drzemce, wielkie halo
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-10-31, 10:50 19
cichygracz napisał/a:

A może został przez nią tak wychowany i karma wraca...



Myślę, że jeśli gówno wiesz, to nie powinieneś się wypowiadać. Indie to społeczeństwo kastowe, kompletnie zdemoralizowane przez Brytoli-skurwesynów. Mało kto ma pojęcie co tam się odpierdala w rodzinach.
Przykład: Mam znajomego hindusa (45lat), mieszka w Niemczech. Bogaty facet, inżynier nanotechnolog (nie czarnuch-leń, ale wartościowy człowiek), ma kupę kasy, sprowadził (na swoje nieszczęście) matkę z ojczymem i dwoma młodszymi siostrami... Takie miał dobre serduszko, chociaż sam do wszystkiego doszedł bo był zdolny, a wyjechał z gównostanu bo nie chciał zapierdalać na roli i myć się w krowich szczynach, tylko zajść wyżej. Wyobraź sobie, że matka tego faceta, przez prawnika, wysłała mu żądanie "spłaty wszystkich wydatków", które niby poniosła na niego by się wykształcił i jeszcze z obowiązkiem łożenia na tę starą kurwę, jej starego dziada i dwie roszczeniowe młodsze siostrzyczki...
W zjebanym kalifacie niemieckim, gdzie obowiązują do tej pory hitlerowskie ustawy odnośnie rodziny facet ma z góry przejebane... Nie zdziwiłbym się gdyby to on kiedyś zajebał pierdolone pasożyty albo ich napierdalał leczniczo cyklicznie jak ten tu.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2023-10-31, 12:34 2
powinien się jej pozbyć...
Zgłoś
Avatar
darnext123 2023-10-31, 12:42
To mi przypomina pewien film King Kong vs Godzilla
Zgłoś
Avatar
RISE 2023-10-31, 15:19 6
Ktoś wie gdzie dostanę taką pościel ?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-10-31, 16:49 3
Matka go wykarmiła, i swoje już w życiu zeżarł, nie zasługuje na ani okruszek więcej. Nie wiem jak karmią w więźniu (nigdy nie byłam ) ale dieta mu by się przydała.

Zaś synowa ścieli wyrko kiedy jej mąż matkę bije, jebana.
Zgłoś
Avatar
hitmeme 2023-10-31, 18:17 2
Ja pierdole ale bęben pewnie ojca pożarł.
Zgłoś
Avatar
Vashu 2023-11-01, 9:41
Widzę potencjal na karierę na lewicy
Zgłoś
Avatar
Machut01 2023-11-01, 17:12
Tak mu się wypinała knąbrna suka, a on nie skorzystał
Zgłoś