18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Avatar
AdixCalisthenics 2021-05-23, 9:53 7
Ale tam musi jebać
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-05-23, 10:06 1
AdixCalisthenics napisał/a:

Ale tam musi jebać


ale nie lepiej niż na Lunik 9
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2021-05-23, 10:48
@Halman

Ciebie też tam trzeba wyjebać za te śmieci z tiktoka.
Zgłoś
Avatar
Noside 2021-05-23, 11:03 14
O kurwa, alarm! Wyciekły zdjęcia z głowy halmana!
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2021-05-23, 11:30
To chyba nowe zakończenie Terminatora.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2021-05-23, 12:06
Wielkie mi halo po prostu najebany Optimus Prime
Zgłoś
Avatar
tadek899 2021-05-23, 12:22
podkład w sam raz do filmiku z wypierdalającą się śmieciarką
Zgłoś
Avatar
Berry 2021-05-23, 12:57 119
Ja chciałbym się tylko tutaj zesrać z żalu i pozdrowić NIEDZIELNEGO administratora i podziękować Ci kurwo za bana na moje wieloletnie konto, tylko dlatego, że nadmieniłem w komentarzu, że nie dbacie zjeby o tą stronę i wpuszczacie coraz większy chłam, faworyzując tylko swoich kundli pokroju halmana. Pomieszajcie sobie nawzajem chujami kakao w dupie.
Zgłoś
Avatar
xaero1987 2021-05-23, 13:16
Co za nuta ?
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-05-23, 13:36 1
Berry,
jak byś miał rzetelną wiedzę a nie opierał się na gimnazjalnym hejcie to byś jełopie wiedział że z modsami to akurat Halman miał i ma zawsze nie po drodze. A to ze piszesz z multikonta i nawet tego nie ukrywasz to już jesteś koronowanym osłem i zasługujesz teraz na bana permanentnego za bycie zwykłym idiotą.
Zgłoś
Avatar
pxone 2021-05-23, 13:44 1
xaero1987 napisał/a:

Co za nuta ?



The Prodigy - No Good (Start The Dance)
Zgłoś
Avatar
Kot_Schrodingera 2021-05-23, 17:12 18
Berry napisał/a:

Ja chciałbym się tylko tutaj zesrać z żalu i pozdrowić NIEDZIELNEGO administratora i podziękować Ci kurwo za bana na moje wieloletnie konto, tylko dlatego, że nadmieniłem w komentarzu, że nie dbacie zjeby o tą stronę i wpuszczacie coraz większy chłam, faworyzując tylko swoich kundli pokroju halmana. Pomieszajcie sobie nawzajem chujami kakao w dupie.



Zgadza się od ładnych paru miesięcy nie widziałem na tym portalu nic dobrego, same gówna, 100x filmów typu deskoterapia albo wypadki drogowe, ewentualnie tik-tok, lipa na maxa, filmy po 500 lub więcej piw są cienkie jak dupa węża, nie wspomnę już o tym, że coraz mniej ludzi komentuje te filmy, ale w sumie się nie dziwie bo filmy na tym portalu rzadko skłaniają do dyskusji. Sadol to już nie to samo co parę lat temu, społeczność się zmieniła.
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2021-05-23, 18:40 2
Berry napisał/a:

Ja chciałbym się tylko tutaj zesrać z żalu i pozdrowić NIEDZIELNEGO administratora i podziękować Ci kurwo za bana na moje wieloletnie konto, tylko dlatego, że nadmieniłem w komentarzu, że nie dbacie zjeby o tą stronę i wpuszczacie coraz większy chłam, faworyzując tylko swoich kundli pokroju halmana. Pomieszajcie sobie nawzajem chujami kakao w dupie.



ja dostałem bana za "zjebany" "spierdolony" ...i za dużą ilość emotek w komentarzu...
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-05-23, 18:46 1
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

ja dostałem bana za "zjebany" "spierdolony" ...i za dużą ilość emotek w komentarzu...



a ja jestem niemiły i nawet warna nie dostałem. jak to jest możliwe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie