18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
C................t 2016-03-21, 22:30 12
A może zona rodzi? Albo ma rozwolnienie? Albo jedno i drugie? Wiadomo ze lepiej wtedy zapierdolić czolowe niz sie zasrac lub urodzic w miniwanie.
Zgłoś
Avatar
Autor 2016-03-21, 22:44 70
Straszny film, zesrałem się z wrażenia:(
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2016-03-21, 23:43 7
no i co w tym złego bo nie wiem ?????????

idź w chuj z takim problemem
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2016-03-22, 0:06 9
zalslawny napisał/a:


idioci, wszędzie takich można spotkać


Masz 35 lat. Napisałeś 8 postów z czego 6 już jest w sucharach, a siódmy zaraz będzie.
Ile jeszcze nam tego gówna zaserwujesz?
Już lepiej nic nie pisać, niż takie słabizny.
Chyba, że lubisz jak się z Ciebie śmieją.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2016-03-22, 0:41 13
Zdecydowanie klasa aut świadczy o nielegalnych wyścigach ulicznych.
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2016-03-22, 2:30 4
Misiek_KRK napisał/a:


Masz 35 lat. Napisałeś 8 postów z czego 6 już jest w sucharach, a siódmy zaraz będzie.
Ile jeszcze nam tego gówna zaserwujesz?
Już lepiej nic nie pisać, niż takie słabizny.
Chyba, że lubisz jak się z Ciebie śmieją.



Nie znęcaj się nad nim, sadolu.
Zgłoś
Avatar
sash88 2016-03-22, 7:35 7
Ten co m tą kamerkę, podejrzewam ze autor postu. Diler sucharow na sadolu. Gościu ty wiesz jak trójkę w aucie wrzucić? Ty tam w porywach 30 jedziesz. Nie dziwię się wyprzedzającym. A ty wychodź 20 minut później z chaty to pojedziesz normalnie... typowy prawilny spowalniacz
Zgłoś
Avatar
sauerps 2016-03-22, 8:04 1
Jebać, karać ,nie żałować

Misiek_KRK napisał/a:


Masz 35 lat. Napisałeś 8 postów z czego 6 już jest w sucharach, a siódmy zaraz będzie.
Ile jeszcze nam tego gówna zaserwujesz?
Już lepiej nic nie pisać, niż takie słabizny.
Chyba, że lubisz jak się z Ciebie śmieją.

I co kurwa z tego. Statystyki prowadzisz? Na początku na bank wyjebałeś z samimi postami, które zakończyły się sukcesem
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2016-03-22, 8:45 9
sash88 napisał/a:

Ten co m tą kamerkę, podejrzewam ze autor postu. Diler sucharow na sadolu. Gościu ty wiesz jak trójkę w aucie wrzucić? Ty tam w porywach 30 jedziesz. Nie dziwię się wyprzedzającym. A ty wychodź 20 minut później z chaty to pojedziesz normalnie... typowy prawilny spowalniacz



Jak zaczniesz jeździć, gościu, dużo lub zawodowo, wozić siebie, znajomych, dzieciary, wszystko na raz, to się oduczysz prędkości. Nieraz za takim prawilnym spowalniaczem jedzie się lepiej i bezpieczniej niż za panem zapierdalaczem, bo można komfortowo jechać ze stałą prędkością i np. chillować się po robocie przy dobrej muzyce, PR3 czy czymś tam.

Jakoś nic w tym fajnego, jak jedziesz ze stadem kretynów którzy urządzają sztafetę w kolumnie pojazdów "bo przeca oni 80-90 jado a ja się na ważne zakupy do miasta spieszy, musi być 100". I chuj że pajace tego sortu stawiają na szali zniszczenie czyjegoś życia. On ma piętnastoletniego VW albo Volvo, szczyt techniki z mocnym motorem 1.9/2.0 TDI lub 1.8 Turbo w gazie. On więc może tak jeździć. Chuj też z tym że jak bardzo nie jebnie w podłogę, to na statystycznym odcinku o dystansie 50km, z paroma zabudowanymi zadupiami po drodze, będzie raptem 3-4 minuty szybciej.

Może teraz zrozumiesz ból dupy ludzi dla których jazda autem to istotny element w życiu prywatnym lub zawodowym, w przeciwieństwie do spierdolin które kluczyki podbierają staremu lub z szafki w przedpokoju przy weekendzie.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2016-03-22, 10:22 12
Ja tam nie widzę żadnych wyścigów. Po prostu dwóch kierowców niezależnie od siebie wyprzedziło zamuleńca. Wielkie mi mecyje.
Zgłoś
Avatar
eryczano 2016-03-22, 14:08 3
Zawsze to samo, ci którzy jadą wolno i ci którzy szybciej, standardowa gównoburza.

Czemu wy wolni kierowcy nie możecie zrozumieć, że nie każdy lubi jeździć wolno i wszędzie widzicie morderców?
Tu nie chodzi o to czy się komuś spieszy czy nie, lecz o komfort jazdy, każdy ma swoją prędkość przy której jedzie mu się zwyczajnie dobrze, jeden lubi jechać 70 inny 30, nie każdy kto jedzie szybko owija się o drzewo więc ogarnąć dupy i szacunku do innych a w miarę rozwoju swojej kultury osobistej nie wkurwiać innych zamulając na lewym pasie, albo docisnąć już do tych 50-60 żeby był wilk syty i owca cała.

Naturalnie Ci którzy szybko jadą bo wiadomo, że trzeba być obiektywnym, lubić a musieć to co innego i jak ktoś jedzie te 50 przez centrum miasta to pooglądajcie sobie widoczki za oknem i też jedźcie te 50, bo mruganie i siadanie na zderzaku tylko sprawi że ten z przodu zwolni.
Zgłoś
Avatar
zalslawny 2016-03-22, 20:35 4
sash88 napisał/a:

Ten co m tą kamerkę, podejrzewam ze autor postu. Diler sucharow na sadolu. Gościu ty wiesz jak trójkę w aucie wrzucić? Ty tam w porywach 30 jedziesz. Nie dziwię się wyprzedzającym. A ty wychodź 20 minut później z chaty to pojedziesz normalnie... typowy prawilny spowalniacz



50 na znaku - ja jadę 60-70, dlaczego nazywacie mnie zamuleńcem,

musiałbym jechać 120, żeby "tamci" byli zadowoleni...

jak jesteście tacy mądrzy to powiedzcie mi co by było, gdyby temu pierwszemu SZYBKIEMU ODMULEŃCOWI nagle, czyli normalnie, w tej sytuacji ktoś wyjechał z naprzeciwka, np Twoja żona jadąca z dzieckiem, wracająca ze szkoły...
Zgłoś
Avatar
V................n 2016-03-22, 20:56 1
Taka jest prawda. Jadąc zgodnie z ograniczeniami a "zapierdalając gdzie się da" można zaoszczędzić co najwyżej kilka minut na długiej trasie. Czy warto? Najczęściej nic nie zyskują bo spotyka się potem takich baranów w korku przy wlocie do miasta.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-03-22, 21:33 1
sash88 napisał/a:

Ten co m tą kamerkę, podejrzewam ze autor postu. Diler sucharow na sadolu. Gościu ty wiesz jak trójkę w aucie wrzucić? Ty tam w porywach 30 jedziesz. Nie dziwię się wyprzedzającym. A ty wychodź 20 minut później z chaty to pojedziesz normalnie... typowy prawilny spowalniacz



Ja tam widzę, że gość jedzie ponad limit, kamerki przekłamują.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie