18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wysiedlenie
Veni_Vidi • 2024-08-04, 20:36
Wściekli Brytyjczycy szturmują hotel dla imigrantów.

Incydent miał miejsce podczas protestu przeciwko przetrzymywaniu imigrantów w hotelu w Rotherham. Protestujący, prawdopodobnie przeciwnicy imigracji, starli się z policją na zewnątrz budynku.

Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-08-05, 10:21 1
Wszystko zgodnie z planem, wojna domowa na tle religijnym, kurwa ktoś kopę lat temu powiedział że tak będzie 😂

[ Dodano: 2024-08-05, 10:24 ]
TwójCzarnyPan napisał/a:

Lepiej zmień źródła swojej wiedzy, bo aktualny trend jest odwrotny. Dzielnice bliżej centrum stają się coraz bardziej białe, bo kolorowych nie stać na wynajem, a co dopiero na zakup mieszkania. Oni uciekają na przedmieścia, gdzie jest taniej, a do centrum jeżdżą tylko do pracy. Są miejsca, gdzie czarnego łatwo nie znajdziesz. Ale w internecie nie widziałeś, to nie wiesz.



Do czego jeżdżą? Do pracy? Chyba praca polegająca na tym kogo by tu okraść 😂 dawno się tak nie pośmiałem

[ Dodano: 2024-08-05, 10:24 ]
Czyżby ktoś zablokował dodawanie komentarzy
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-05, 11:05 1
kosioraldo napisał/a:

Do czego jeżdżą? Do pracy? Chyba praca polegająca na tym kogo by tu okraść 😂 dawno się tak nie pośmiałem


Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy muszą sami zarobić na obiadek, bo nie podsuwa im go pod ryj mamusia, jak tobie. Idź do pracy, to ich spotkasz, odkryjesz całkiem nowy świat.
Zgłoś
Avatar
Tadzik_Na_Górę 2024-08-05, 11:10 2
Mogą sobie protestować, pracowałem w Anglii w latach 2017-2019 i tam przysięgam że połowa ludzi jak nie więcej to ciemni / ciapaci, ten kraj już zginął dawno temu. Gdzieś może po mniejszych miasteczkach, wioskach faktycznie są prawdziwi Brytole, tak to jest ciemna zaraza, syf i smród.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-05, 11:10 1
Zło trzeba zmusić w zarodku. Potem będzie za późno.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-08-05, 11:22 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy muszą sami zarobić na obiadek, bo nie podsuwa im go pod ryj mamusia, jak tobie. Idź do pracy, to ich spotkasz, odkryjesz całkiem nowy świat.



O mnie sie nie martw ja sobie umiem ugotować, wy to tylko kurczaki i arbuzy wpierdalacie więc wiesz szału nie ma
Zgłoś
Avatar
Machol 2024-08-05, 13:19 2
Tu przynajmniej szturmują jakąś przechowalnię pasożytów. Szkoda, że w niektórych miejscach niszczą sklepy i restauracje normalnie pracujących ludzi. Szkoda, bo ani się obejrzymy, przerodzi się to w napierdalankę na wszystkich przyjezdnych i Polacy też będą mieć przesrane. Chociaż jak jakiś siedzi na zasiłku i nic nie robi to obskoczy słusznie.
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-08-05, 13:27 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Lepiej zmień źródła swojej wiedzy, bo aktualny trend jest odwrotny. Dzielnice bliżej centrum stają się coraz bardziej białe, bo kolorowych nie stać na wynajem, a co dopiero na zakup mieszkania. Oni uciekają na przedmieścia, gdzie jest taniej, a do centrum jeżdżą tylko do pracy. Są miejsca, gdzie czarnego łatwo nie znajdziesz. Ale w internecie nie widziałeś, to nie wiesz.


A na co mam zmienić zródła na ,,bbc'' które są odpowiednikiem szczochu pokroju ,,tvp'' czy ,,tvn''?Po zatym ciekawi mnie szanowny kolego jakie zródło podało ci że kolorowych nie stać na lokum w londynie ?
Zgłoś
Avatar
razak 2024-08-05, 13:27 2
bambinizm napisał/a:

Każdy kto pilnuje gett dla pasożytów nie powinien być nazywany ani policjantem, ani żadną formą służby mundurowej. Jak sama nazwa wskazuje - służby.



Człowieku od 2016r burmistrzem w Londynie jest Sadiq Khan (muzułmanin) Jak myślisz kogo policja będzie broniła? Angole się obudzili o jakieś 20 lat za późno. Mam nadzieje, że my jako naród szybciej przejrzymy na oczy.
Zgłoś
Avatar
piopio317 2024-08-05, 15:07 1
oby to był początek ogólnoeuropejski, czyszczenia społeczeństwa.
mogą do nas ich przesiedlać, infrastruktura jeszcze jest dla nich.
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-05, 19:16 1
razak napisał/a:

Człowieku od 2016r burmistrzem w Londynie jest Sadiq Khan (muzułmanin) Jak myślisz kogo policja będzie broniła? Angole się obudzili o jakieś 20 lat za późno. Mam nadzieje, że my jako naród szybciej przejrzymy na oczy.


Czyli napierdaIanie policji nieoficjalnie jest legalne. Podoba się to dla mnie.
Zgłoś