18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wysiedlenie
Veni_Vidi • 2024-08-04, 20:36
Wściekli Brytyjczycy szturmują hotel dla imigrantów.

Incydent miał miejsce podczas protestu przeciwko przetrzymywaniu imigrantów w hotelu w Rotherham. Protestujący, prawdopodobnie przeciwnicy imigracji, starli się z policją na zewnątrz budynku.

Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-04, 20:54 49
Każdy kto pilnuje gett dla pasożytów nie powinien być nazywany ani policjantem, ani żadną formą służby mundurowej. Jak sama nazwa wskazuje - służby.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-08-04, 20:59 36
bambinizm napisał/a:

Każdy kto pilnuje gett dla pasożytów nie powinien być nazywany ani policjantem, ani żadną formą służby mundurowej. Jak sama nazwa wskazuje - służby.



Służba dla narodu skończyła się jakieś 20 lat temu, teraz jest służba dla władzy...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-04, 21:10 4
Veni_Vidi napisał/a:

Służba dla narodu skończyła się jakieś 20 lat temu, teraz jest służba dla władzy...



Kto płaci, ten wymaga...
Zgłoś
Avatar
Kopernik2080 2024-08-04, 21:27 30
Teraz protestują a na następnych wyborach znów zagłosują na władzę, która klęka przed nachodźcami.... kryzys myślenia logicznego, że moje wybory przy urnie mają przełożenie na rzeczywistość... kurwicy można dostać - przecież wybrali muslima na burmistrza Londynu... ale nie po co zmieniać władzę lepiej poczekać aż ktoś zadźga kilka dzieci i wtedy wyjść na ulice... za parę dni wszystko się uspokoi. Wrócą do domu... a potem kolejne wybory... jak pierdolę
Zgłoś
Avatar
tolek01 2024-08-04, 22:05 4
powoli sie budzą , lepiej późno miż wcale
Zgłoś
Avatar
jestemza 2024-08-04, 22:34 15
Kopernik2080 napisał/a:

Teraz protestują a na następnych wyborach znów zagłosują na władzę, która klęka przed nachodźcami.... kryzys myślenia logicznego, że moje wybory przy urnie mają przełożenie na rzeczywistość... kurwicy można dostać - przecież wybrali muslima na burmistrza Londynu... ale nie po co zmieniać władzę lepiej poczekać aż ktoś zadźga kilka dzieci i wtedy wyjść na ulice... za parę dni wszystko się uspokoi. Wrócą do domu... a potem kolejne wybory... jak pierdolę



Może byśmy wreszcie nauczyli się tłumić typową chęć wbicia wszędzie i każdemu szpilki, a raz do chuja powiedzieć DOBRA robota.
Mamy tu przykład co nas czeka za +-15 lat ale lepiej prowadzić wojne z każdym tylko nie z właściwym wrogiem.
Ps jak można dalej wierzyć w rzetelne wyniki wyborów
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-08-04, 22:46 9
Ale oni to świetnie robią! Najpierw lata upokorzeń, godzenia się na wszystko i chowania głowy w piasek, a później iskra i z pochodniami ruszyli.
To jak dawanie psu łakoci w nagrodę za sranie na środku dywanu i pewnego dnia ciach - do uśpienia, bo się źle zachowuje.
Zgłoś
Avatar
camperboy 2024-08-04, 23:16 6
Problem jest taki że protestują w złym miejscu. Rozpoerdol i protesty powinni robić po parlamentem bo to politycy są odpowiedzialni za ten cały burdel.
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-08-04, 23:19 9
Kopernik2080 napisał/a:

Teraz protestują a na następnych wyborach znów zagłosują na władzę, która klęka przed nachodźcami.... kryzys myślenia logicznego, że moje wybory przy urnie mają przełożenie na rzeczywistość... kurwicy można dostać - przecież wybrali muslima na burmistrza Londynu... ale nie po co zmieniać władzę lepiej poczekać aż ktoś zadźga kilka dzieci i wtedy wyjść na ulice... za parę dni wszystko się uspokoi. Wrócą do domu... a potem kolejne wybory... jak pierdolę



Wiesz, z tego co mi wiadomo to z Londynu każdy kto jest biały już wieje bo stał się niebezpieczny według ,,europejskich standardów''(+plus same koszta zycia itp.) i co zostaje? czarno-skórni i islamiści bo dla nich widoki dzgań są na to wychodzi coś co mają we krwi niestety,to i nic dziwnego że wybierają muslima na burmistrza, swój do swego ciągnie. zaprosili multum ludzi z państw ,,trzeciego świata'',dopuścili do władzy, to i ich naród obraca się w kraj trzeciego świata z czasem. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
aaa1 2024-08-04, 23:48 16
Nie chcę mi się pisać pod każdym filmem z zamieszek na komentarze typu anglicy się obudzili itd.kurwa 30 lat za późno powojują max tydzień i do pracy a wtedy ciapate brudasy ich będą wyłapywać pojedynczo i wpierdol,niech idą na dzielnicę ciapatą to zobaczą co to rasizm,francja belgia holandia szwecja itd już po nich brudasów jest więcej niż białych i mają większe prawa typu czarny cię uderzy i nic ty mu oddasz i sprawa bo jesteś rasista,co do meczu legi i transparentu to kurwa śmiać mi się chcę tacy prawilni w wawie jest ich od huja i nikt nic nie robi,jak byłem na marszu 100 lecia w wawie to było parę białych szmat co z czarnuchami chodziły za rękę itd,paru ciapatych w mordę dostało fakt,ale po marszu w drodze na pociąg 90% narodowców i patriotów żarło kebaby u brudasów, to im cisnęliśmy w 4 osoby co wy kurwa żrecie u ciapatych huje tylko każdy udawał że nie słyszy,a teraz na meczu radomiaka brudasy z szalikami i udają kibiców a reszta z żylety się cieszy,to jak ma by normalnie?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-05, 2:32 1
Maryja-Dziewica-69 napisał/a:

Wiesz, z tego co mi wiadomo to z Londynu każdy kto jest biały już wieje bo stał się niebezpieczny według ,,europejskich standardów''(+plus same koszta zycia itp.) i co zostaje? czarno-skórni i islamiści bo dla nich widoki dzgań są na to wychodzi coś co mają we krwi niestety,to i nic dziwnego że wybierają muslima na burmistrza, swój do swego ciągnie. zaprosili multum ludzi z państw ,,trzeciego świata'',dopuścili do władzy, to i ich naród obraca się w kraj trzeciego świata z czasem. Pozdrawiam.


Lepiej zmień źródła swojej wiedzy, bo aktualny trend jest odwrotny. Dzielnice bliżej centrum stają się coraz bardziej białe, bo kolorowych nie stać na wynajem, a co dopiero na zakup mieszkania. Oni uciekają na przedmieścia, gdzie jest taniej, a do centrum jeżdżą tylko do pracy. Są miejsca, gdzie czarnego łatwo nie znajdziesz. Ale w internecie nie widziałeś, to nie wiesz.
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-08-05, 6:55 1
Anglia się budzi!
Zgłoś
Avatar
Insaner 2024-08-05, 7:50 4
zajac1190 napisał/a:

Anglia się budzi!



W tej chwili to może co najwyżej zesrać we śnie. Tam stosunek liczby imigrantów do rodowitych brytyjczyków jest taki, że są z góry na przegranej pozycji i to nie piszę nawet pod kątem jakiejś "wojny domowej". Oni nie ugrają już nawet żadnych prawnych zmian względem imigrantów, ponieważ ci są dosłownie wszędzie wliczając w to rząd i wszystkie instytucje publiczne.

Kraj podbity przez zasiedlenie, a nie przemoc. Rodziny imigranckie to 5-6 dzieci, lokalsi nie mają dzieci, albo mają jedno, albo mają jakieś "psiecko". Za 40-50 lat biali będą ciekawostką etniczną w tamtych rejonach, podobnie jak we Francji.
Zgłoś
Avatar
pszkks 2024-08-05, 9:51 2
Czarnych potrafią bronić i wiecie czemu tak jest? Bo ktoś powiedział i tak ma być. To samo jest u nas na granicy - dobra chłopaki stójcie, ale nic nie możecie robić. Taki rozkaz z Niemiec lub Francji. Państwo z kartonu nie ma prawa głosu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie