18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Halman 2020-07-02, 13:18 6
antifa i pokrewne lewoskrętne sa jak społeczny nowotwór i to nie taki symboliczny, umowny... to rak który widać na pierwszy rzut oka że głowa osobnika została spierdolona...
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-07-02, 13:23 15
to nie studia jej to zrobily, ani koledzy z ktorymi sie bawila. to jej wlasna tepota doprowadzila ja do tego czym sie stala.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-07-02, 14:01 9
Na tym drugim zdjęciu wygląda jakby była naćpana, więc może to od dragów na studiach jej odpierdoliło. Bo, że coś jej się popieprzyło pod kopułą to pewne.
Powodem tego, że się jej coś w głowie stało mogło być to, że wyjeżdżając z domu zerwała się z łańcucha na którym była trzymana za krótko w domu. Za dużo wolności i swobody którą nie umiała dysponować bo nigdy jej nie miała. Coś jak ludzie, którzy wygrają w lotto
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-07-02, 14:03 2
Barnellini napisał/a:

Coś jak ludzie, którzy wygrają w lotto


ty, odpal tak z patyka albo dwa...
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-07-02, 14:44
Ale o co chodzi? Ja na obu zdjęciach widzę murzyna
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-07-02, 14:55 3
@up
Różnica jest taka, że tego na pierwszym zdjęciu dałoby się wyruchać, ten na drugim zdjęciu chciałby wyruchać ciebie
Zgłoś
Avatar
Silverface 2020-07-02, 17:21
O kurwa!
Zgłoś
Avatar
solltys 2020-07-02, 17:25
Coś szybko jej się te zęby zrobiły żółte.
Zgłoś
Avatar
beton24 2020-07-02, 17:26
Wygląda jakby paliła crack
Zgłoś
Avatar
KrólikBugs 2020-07-02, 17:52 1
nwonigers napisał/a:

to nie studia jej to zrobily, ani koledzy z ktorymi sie bawila. to jej wlasna tepota doprowadzila ja do tego czym sie stala.



Nie do końca, profesorki w stanach też kultywują takie lewicowe skrajności.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-07-02, 18:49 2
Barnellini napisał/a:

@up
Różnica jest taka, że tego na pierwszym zdjęciu dałoby się wyruchać, ten na drugim zdjęciu chciałby wyruchać ciebie


Wyruchać? Przecież na tych zdjęciach jest murzyn. Już pomijając kwestie etyczne, przecież to gorsze niż arab ruchający kozę. Bo normalny człowiek nie może się z kozą rozmnożyć, a z samicą murzyna tak. Przerażasz mnie

PS. O kurde. Dopiero doczytałem. Ona powstała bo burmistrz New Yorku już wyruchał murzyna. No to jak ona ma być normalna?
Zgłoś
Avatar
markop4321 2020-07-03, 0:13
Głosujcie na czajkowskiego to będziemy mieli tu to samo
Zgłoś
Avatar
J................o 2020-07-03, 1:19 1
nwonigers napisał/a:

to nie studia jej to zrobily, ani koledzy z ktorymi sie bawila. to jej wlasna tepota doprowadzila ja do tego czym sie stala.



Nie zgadzam sie, nie do końca. Jak dla mnie to ewidentna wina rodziców i porażka wychowawcza. Daj dziecku wszystko, opłac jak najlżejsze studia, nie wymagaj za wiele, rozpuszczaj pełnoletnią już osobę - i oto efekt. Potem na uniwerku, w akademiku czy gdzies spotyka sie grupa pelnoletnich juz, doroslych osób, finansowana albo przez rodzicow, albo przez stypendia albo oba naraz, z masa wolnego czasu na chlanie, ćpanie i pierdolenie glupot oraz sprawdzanie w praktyce najwiekszych skrajności w ramach eksperymentowania. Oczywiscie skrajnie lewicowych - bo w koncu juz jako dorosły wciaz jest sie na socjalu i jakos działa. Jak dla mnie to covid moze byc intelektualnym zbawieniem ludzkości poprzez ograniczenie/zamkniecie niepotrzebnych i ogłupiających dziedzin zycia.
Bardzo brutalny przykład - w trakcie pandemii prawko mogli robic tylko "pracownicy kluczowi". Z perspektywy pożyteczności społecznej - bardzo dobrze. Eliminuje to gownażerie, ktora dostaje prawko na 18 urodziny i podpierdala następnego dnia autem starego, eliminuje motopizdzielcow jeżdżących sobie rekreacyjnie 150 w zabudowanym jak i rowniez niedzielnych kierowców. Zostaną tylko kierowcy którzy sa w łańcuchu użyteczności publicznej. Wiele osób sie ze mna nie zgodzi (i slusznie) ale to tylko przykład ile zbędnych w sumie kierowcow zostanie wyeliminowanych z dróg. Podobnie ze studiami mogłoby być - zostałyby tylko te kierunki, ktore w jakis sposób sa niezbedne do funkcjonowania społeczeństwa - medycyna, inżynieria, informatyka, farmaceutyka, rolnictwo, chemia, fizyka itp a z powodzeniem mozna smiało wyjebać w zapomnienie takie kierunki jak: gender, europeistyka, kierunki muzyczne, ASP, AWF (poza kierunkami fizjoterapeutycznymi, ale to podchodzi pod medycyne), jakies zarzadzanie, ekonomie czy inne typowo gownokierunki.
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-07-03, 3:12 1
Obecnie studia w USA to w większości ideowe gówno. Ludzie po tych studiach nie poradzą sobie nawet na kasie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie