18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Wysoki mandat
FatFrank • 2020-04-01, 19:52
troche się nie opłacało


2020-04-02, 12:05
40 lat, a taka głupia

2020-04-02, 12:28
MadeInRussiaTV napisał/a:

5k za złamanie kwarantanny...
Mam nadzieje że to pomyłka i wkrótce dostaniesz 30k



"bieganie po terenie objętym obostrzeniem przez Ministra Zdrowia"

nie on miał kwarantanne tylo biegał po zamkniętym terenie

2020-04-02, 12:30
pie**olenie o szopenie. Nie ma czegoś takiego jak zakaz wyjścia na dwór czy zakaz biegania! Bez wprowadzenia stanu nadzwyczajnego lub klęski nie mogą nam ograniczyć poruszania się!

2020-04-02, 13:04
Policja może wystawić maksymalnie 500 zł mandatu. Grzywnę w wysokości 5000 zł można otrzymać jedynie od sądu albo od sanepidu za łamanie zasad kwarantanny ale napewno nikt nie dostarczy wyroku na bloczku mandatowym :mrgreen: Jeśli to nie fejk to masz sieczkę zamiast mózgu, skoro przyjąłeś mandat 5000 zł od policji :-D

2020-04-02, 13:12
Dla jasności :-)


2020-04-02, 13:24
Powinni ci 10000 dojebac

2020-04-02, 13:51
Ten mandat jest tak prawdziwy jak prawdziwe jest wsparcie pis dla przedsiębiorców w czasie epidemii.

2020-04-02, 14:07
Elsenar napisał/a:

Fake, Grzywna 5.000 zł to wniosek do sadu, mandat max 500, rozejść się.



Samael616 napisał/a:

Policja może wystawić maksymalnie 500 zł mandatu.



Bronek89 napisał/a:

MKK są tylko do 500zl chyba że jest zbieg wykroczeń...



Daniel01 napisał/a:

to racja, ale można skumulować do 1000 zł, krokodylki do kilkudziesięciu tysi, ale nie o to chodzi. zobaczcie na pieczęć urzędu



Elsenar napisał/a:

Fake, Grzywna 5.000 zł to wniosek do sadu, mandat max 500, rozejść się.



Normalnie maksymalny mandat wynosi 1000, w zbiegu wykroczeń - dodatkowo w niektórych przypadkach Policja (a nie tylko ITD) może nałożyć na kierującego za naruszenie przepisów, wynikających z Ustawy o Transporcie Drogowym mandat w kwocie przekraczającej 1000 pln - ale tylko na kierującego pojazdem, który pod tą ustawę podchodzi.

2020-04-02, 14:32
"Nie bądźcie debilami. Ja byłem i zostałem ukarany za bycie debilem. Ale zachęcam do biegania bo to zdrowe. Ale nie jak jesteś objęty kwarantanną bądź w terenie który jest nią objęty, to debilne a to jak już wiemy źle się kończy" -bardziej by pasowało do sytuacji.

2020-04-02, 14:34
zeozwatyelektryk napisał/a:

nie jesteś na czasie ziomek, znowu k***y w nocy przegłosowali.



Policja może nałożyć mandat do 500 zł.
Karę, za pomocą decyzji administracyjnej, w wysokości 5000 zł może nałożyć sanepid.
Cytat z onetu:
"We wtorek wieczorem prezydent Andrzej Duda podpisał pakiet ustaw i nowelizacji zbiorczo nazywanych "tarczą antykryzysową". W zmienianych przepisach znalazły się te regulujące funkcjonowanie stanu epidemii. Według nowego prawa za łamanie ograniczeń w przemieszczaniu się powiatowy inspektor sanitarny może nałożyć karę od 5 tys. do 30 tys. zł. Z kolei za korzystanie z terenów zielonych, takich jak parki czy bulwary kara może wynieść od 10 tys. do 30 tys. zł."

2020-04-02, 16:30
każdy o tym wiedział, dobrze, że jeden baran dostanie po dupie, reszta baranów zostanie w domu ze strachu, z kieszonkowego cieżko będzie zaplacic

2020-04-02, 18:37
MadeInRussiaTV napisał/a:

5k za złamanie kwarantanny...
Mam nadzieje że to pomyłka i wkrótce dostaniesz 30k



Aż się zalogowałem żeby dać Ci

2020-04-02, 20:02
zeozwatyelektryk napisał/a:

, nie osłabiaj ludzi. tworzenie rezerwatów w środku miasta nic tu nie pomoże. może by się k***y pisoskie w końcu, ogarnęły i załatwiły testy, przynajmniej po jednym dla każdego. ja też pisowi wystawię mandat za to, jak za każdym razem dawał dupy. Wiesz ile już zarobiłem? Cała ziemia z księżycem, mars i pół jowisza...
ps. to k***a gorzej niż za komuny.



Przykład Chin pokazuje że pomoże, a z kolei przykład USA gdzie pozwolono ludziom hasać na zewnątrz pokazuje że inny sposób prowadzi do katastrofy. k***a, w USA w ciągu ostatniej DOBY przybyło tyle zarażonych co 1/3 WSZYSTKICH zarażonych w Chinach w ciągu ponad 3 miesięcy! Jak te liczby nie przemówią ci do wyobraźni, to już nic nie pomoże.

2020-04-02, 20:18
Ściema. Najwyzsza kwota mkk to 500 zl, powyzej to grzywna ktora moze nalozyc tylko sąd

2020-04-02, 23:23
Jerzy_Owsik napisał/a:

ch*ja sie znacie te mandaty do podtarcia dupska są, zeby zakazac. Tych wszystkich gownien ktore wprowadzają musi byc wprowadzony stan wyjatkowy tak stanowi konstytucja, a ze na sile chcą przeprowadzić wybory to tego stanu nie wprowadza bo prawo stanowi ze podczas stanu wyjatkowego nie moga sie odbyc wybory. Ale fakt zatrzymało to wielu ludzi w domu i jeśli naprawde ten wirus istnieje to ograniczy zakażenie mimo. Ze bezprawne. To Dzialania



Owszem, ale masz 7 dni na zapłatę. Możesz się oczywiście sądzić w PiSowskim sądzie, albo odwołać do PiSowskiego Trybunału Konstytucyjnego..

Podobne śmieszki mało nie srały pod siebie, gdy PiS pacyfikował sędziów, a teraz płacz, bo kary lecą. I bardzo k***a dobrze - szkoda, że maliniakowi ze zdjęcia nie przypie**olili 30 tysięcy za zielone buciki.