18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:18
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
Avatar
de_Sade 2019-06-27, 19:43 2
Pamiętam, w latach pięćdziesiątych można było spotkać jeszcze sporo starych wind, do których się wskakiwało. Teraz przynajmniej wiem, gdzie je wysłali...
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-06-27, 21:41 8
to ty kurwa ile masz lat ?

eee to szacun emerycie
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2019-06-27, 21:42 33
Taka historyjka przynudnawa odnośnie wind ode mnie.

Pracowałem kiedyś w firmie sprzątającej, ogólnie ogrodnictwo, czyszczenie biurowców i inne poboczne prace. Byliśmy na szorowaniu kamiennej posadzki w jednym z biurowców i pracował z nami taki przygłupi typek. Poszedł szorować swoją klatkę. Zaczął od parteru, skończył na windzie(też z kamienną posadzką). Następnie pojechał na 1. piętro, szoruje szoruje - kończy na windzie. i tak do 4 piętra. Kurwa wyszorował podłogę w windzie 4 razy bo przecież każde piętro miało być umyte
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-06-27, 21:55 2
azerbejdzanification napisał/a:


Pracowałem kiedyś w firmie sprzątającej, ogólnie ogrodnictwo, czyszczenie biurowców i inne poboczne prace.



Ty kurwa jak Irenka Kwiatkowska. żadnej pracy się nie boisz...

Te stare windy mają swój urok... Kiedyś w Warszawie robiłem klientowi usługę na Grzybowskiej na 13p. Nieważne co, ale kurwa były elementy za huja nie wchodzące w windę. W sumie w windzie miejsce było, ale drzwi takie, że ni huja się nie da.
Wnoś kurwa schodami na 13p.
Ale windy stare i klient pokazał mały trik, spuścił windę (albo dał w górę) kilkadziesiąt centymetrów i wszystko weszło. Przy tych dzisiejszych nowoczesnych już tak systemów nie obejdziesz.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-06-27, 22:19 1
pewnie panel tak mopem wytargała że zwarcie zrobiła
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-06-27, 22:34 4
a komu sie snilo, ze winda pojechala za wysoko i gdzies sie wjebala na 10.5 pietro lub nawet 11 a w bloku bylo tylko 10?
Zgłoś
Avatar
Arnuch 2019-06-27, 22:47
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ty kurwa jak Irenka Kwiatkowska. żadnej pracy się nie boisz...
Te stare windy mają swój urok... Kiedyś w Warszawie robiłem klientowi usługę na Grzybowskiej na 13p. Nieważne co, ale kurwa były elementy za huja nie wchodzące w windę. W sumie w windzie miejsce było, ale drzwi takie, że ni huja się nie da.
Wnoś kurwa schodami na 13p.
Ale windy stare i klient pokazał mały trik, spuścił windę (albo dał w górę) kilkadziesiąt centymetrów i wszystko weszło. Przy tych dzisiejszych nowoczesnych już tak systemów nie obejdziesz.



Ja z kumplami za gowniaka zjezdzalismy na dachu od windy - wlasnie w windach tego typu. Jechalo się na ostatnie pietro i wciskalo parter. Potem trzeba bylo spiąć styki (na gorze drzwi) i winada zaczynala jechac przy orwartych drzwiach. Ja troche zjechala wskakiwalo się na dach zamykalo drzwi i jazda na dół. Ech byly czasy.
Zgłoś
Avatar
kubaaaaacki 2019-06-27, 22:54
ufff - dobrze, że się szmacie nic nie stalo.........
Zgłoś
Avatar
jasypan 2019-06-27, 23:04 2
Najważniejsze że zdążyła swoje graty zawinąć.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-06-27, 23:48
Winda odjeżdża w górę, drzwi się zamykają a ona puka do drzwi
Zgłoś
Avatar
daniel1984 2019-06-28, 0:36 1
pewnie na każdym piętrze wysprzątana
Zgłoś
Avatar
Kruszynka126 2019-06-28, 2:02 1
Dzisiaj napisał/a:

a komu sie snilo, ze winda pojechala za wysoko i gdzies sie wjebala na 10.5 pietro lub nawet 11 a w bloku bylo tylko 10?



Mi i to nie jeden raz! Ostatnio z tydzień temu wystrzeliła ponad dach. Ogólnie nie wiem o co chodzi, ale od paru lat nagminnie śnią mi się windy. Za każdym razem jest jakoś inaczej zjebane... Albo się podłoga otwiera, albo przyspiesza do góry, albo ściany się zwężają, albo mnie przecina w pół, itp... Nawet nie przypuszałam, że jest tyle wariantów. Najgorsze jest to, że nigdy nie bałam się windy, a teraz przez te pojebane sny mam lekki dreszczyk jak do niej wchodze...
Zgłoś
Avatar
sereja3 2019-06-28, 8:21 6
Sny o windach to mój koszmar. Ja pierdole i nie wiem o co chodzi. Winda, która jezdzi w górę i w dół, która nie ma końca. Największy koszmar. A wiecie co jest najlepsze? Tak około 10 lat temu wracałem od kumpla i postanowiłem zjechać windą z 3 piętra. Wsiadłem pojechałem i zatrzymała się pomiędzy 1 piętrem a parterem. Po kilku sekundach zaczęła jechać do góry i wiecie co? Wywiozła mnie na 11 piętro 10 piętrowego wieżowca. To było takie pięterko techniczne. W momencie jak zobaczyłem, że nie zatrzymuje się na 10 to miałem taką myśl, że jedzie do góry tylko po to by mnie spierdolić z większej wysokości. Jak się zatrzymała na 11 to wybiegłem i wyjebałem z buta drzwi od tego piętra ( bo było zamknięte) Od tamtej pory pierdole, wole chodzić schodami.
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2019-06-28, 10:13
Też miałem paskudne sny o windach, sprawdzałem w sennikach ale tam nic nie ma.
Mi się z kolei śniły że się trzęsą, rozwalają, jakieś takie niepewne, jadą gdzieś wysoko na jakimś
niepewnym rusztowaniu, albo że jadą ponad budynek, takie męczące sny.
I wiecie co zrobiłem? jak otwarli sferę w BB to tam są windy do parkingu na górze, wyjeżdża jakby ponad
dach bo nad samą "ulicą" galerii dach jest niżej, przejechałem się kilka razy na sam szczyt i pomogło,
już mi się windy przestały śnić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie