18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Niestety nie ma jeszcze w polskiej wersji jezykowej,tylko po angielsku(po pl bedzie moze za dwa,trzy,piec lat),wiec jednostki niewyeudukowane dostatecznie scrolluja
Wystapienie Nassima Harameina z TED x'a.Stawiam typa na rowni z Einsteinem,Newtonem,Planckiem i tak dalej.Zainteresowanych tematem odsylam do mojego starszego tematu : sadistic.pl/nassim-haramein-fundamentalny-fraktal-tworzenia-vt299089.htm



P.S.Sa napisy po angielsku jakby ktos ze sluchu nie czail.
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-07-16, 20:22 5
Nie rozumiem... wrzucasz coś, co niby rozumiesz... ale będziesz czekał, aż ktoś to przetłumaczy za kilka lat?
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2016-07-16, 20:27 1
Wiem,ze krzywia morde zawsze za materialy,gdzie polskiego jezora nie uraczysz,wiec z gory zaznaczylem jak jest.Gdybym czekal,to bym nie rozumial,skoro bym nie rozumial-na huj bym wrzucal.Jebac logike,co nie?
Zgłoś
Avatar
R................o 2016-07-16, 20:47 10
UWAGA!!! Mamy geniusza na forum - mówi w obcym języku !!!!
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2016-07-16, 20:49 1
@up nawet dwoma
Zgłoś
Avatar
Majkeldżekson21 2016-07-16, 20:53 4
Ja szanuję Nassima za poglądy i nietuzinkowy sposób myślenia, ale co z tego, skoro to tylko jedno wielkie teoretyzowanie z którego nie da się uzyskać żadnego równania, ani nic innego, co by faktycznie miało jakieś znaczenie. A autor tematu to naprawdę musiał się wczoraj urodzić żeby porównywać zwykłego bajkarza do ludzi, którzy faktycznie przyczynili się w wielkim stopniu do rozwoju nauki.
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2016-07-16, 20:54 1
krzyks : Nie rozumiem... wrzucasz coś, co niby rozumiesz... ale będziesz czekał, aż ktoś to przetłumaczy za kilka lat?

Ricalito : UWAGA!!! Mamy geniusza na forum - mówi w obcym języku !!!!

Caly czas czekam na jakis komentarz dotyczacy tematu a nie dojebania sie do byle gowna
Zgłoś
Avatar
R................o 2016-07-16, 20:54 3
Mesjaszowaty napisał/a:

@up nawet dwoma


jak policzyć te w butach (jak nie chodzi w kubotach) to CZTERY !!!
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2016-07-16, 21:04 1
@up Majkel

Zmiana paradygmatu w nauce oznacza zmiane myslenia,to chyba jakis postep.Teoretyzowanie,tak samo jak tamtych co wymienilem,jednak on podaje konkretne liczby,wy kurwa wogole ogladaliscie to?

Ricalito, z polskim 5 by bylo,ale podziwiam twoje zaangazowanie czy tez poswiecenie w wymyslaniu obelg.
Zgłoś
Avatar
R................o 2016-07-16, 21:08
Cały czas czekam na jakis komentarz dotyczący tematu a nie dojebania się do byle gówna



proszę bardzo !
temat chujowy i przepraszam że dojebałem się do byle gówna ( ale nie wiem czy rozumiesz pisałem o tobie, więc geniuszu powinieneś sformułować to zdanie inaczej bo sugerujesz że jesteś byle gównem, touche !!! lingwisto )
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2016-07-16, 21:12
Ricalito, Niestety nie ma jeszcze w polskiej wersji jezykowej,tylko po angielsku(po pl bedzie moze za dwa,trzy,piec lat),wiec jednostki niewyeudukowane dostatecznie scrolluja

nie scrollowales

P.S.przeprosiles,wybaczam.
Zgłoś
Avatar
R................o 2016-07-16, 21:26
Mesjaszowaty napisał/a:

Ricalito, Niestety nie ma jeszcze w polskiej wersji jezykowej,tylko po angielsku(po pl bedzie moze za dwa,trzy,piec lat),wiec jednostki niewyeudukowane dostatecznie scrolluja

nie scrollowales

P.S.przeprosiles,wybaczam.



potrafisz czytać ze zrozumieniem czytanego tekstu ??? jak na wyedukowanego lingwistę trochę słabo ci to idzie...
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2016-07-16, 21:30
Sam sie uprawniasz do takich osadow czy robi to dla ciebie jakis papierek(majster lingwista) czy moze sam bog ?
Zgłoś
Avatar
R................o 2016-07-16, 21:46
Mesjaszowaty napisał/a:

Sam sie uprawniasz do takich osadow czy robi to dla ciebie jakis papierek(majster lingwista) czy moze sam bog ?



weź się już nie wysilaj .... wyłącz kompa, wyśpij się i przestań wypisywać takie debilizmy...
ps. albo doszlifuj języki.. touche drugi raz ! )))
Zgłoś
Avatar
strzelec102 2016-07-16, 21:48 1
tyle komentarzy i nie ma jeszcze napisane jaki poziom angielskiego jest potrzebny?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie