18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wystawa pod kościołem
666duch • 2013-05-25, 19:32
WŁASNE. Jako, że mój brat miał komunię tydzień temu, dzisiaj wypadał ostatni dzień 'białego tygodnia'. Z racji, że mamie się już nie chciało iść to wysłała mnie. Oto co zobaczyłem pod kościołem, wśród setki rozbieganych 9-latków.


Kiedy skończyłem filmować, podszedł do mnie starszy pan, który powiedział: "Proszę pana, po co to pod kościołem. Skoro nawołują do szanowania życia, to chyba dziewczyna, która wierzy i postępuje według nauk kościoła nie zrobi aborcji. Więc to nie miejsce na takie akcje. Ja też jestem katolikiem, w Boga wierzę, chodzę co niedziela do kościoła. Ale jestem oburzony i zniesmaczony czymś takim". Chwilę pogadaliśmy, a kiedy odchodził, rzucił jeszcze "ale co tu się dziwić, jak ten cały kurwa kościół to jeden biznes jest".

Co sądzicie o tym sadole?
Zgłoś
Avatar
atha 2013-05-26, 10:24
W mojej parafii kiedy nastał nowy proboszcz koszty na wszystkie "usługi" skoczyły drastycznie w górę parafianie się troszkę oburzyli więc stary grubas (proboszcz) postawił przed kościołem trumnę a w niej duży napis "Parafia umiera". Wyjebali go po kilku miesiącach bo ciągle odstawiał jakieś szopki, poza tym w parafii hajs przestał się zgadzać.
Zgłoś
Avatar
metode 2013-05-26, 12:49
Wystawa dziś rano została zniszczona.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-05-26, 12:58
masabitumiczna napisał/a:

@Dobrutro - a czemu by nie pokazywać tak na ulicy zdjęć z operacji usuwania raka odbytu, przecież to prawda, po co to ukrywać?



Właśnie powinno się pokazywać takie rzeczy, by ludzi zmotywować do czegoś. Jak ktoś widzi skutki czegoś, to zazwyczaj zastanowi się i pójdzie się przebadać. Lub jeśli zobaczy zmasakrowane zwłoki po skoku na główkę, to pomyśli nim skoczy. Nie każdy ale zawsze jest jakaś szansa.
Zgłoś
Avatar
666duch 2013-05-26, 12:59
metode napisał/a:

Wystawa dziś rano została zniszczona.


Ale to nożem pociąłeś czy podpaliłeś?
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-05-26, 13:56
666duch, zobacz sobie, co napisałem Ci na pw
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2013-05-26, 14:45
Jak pedały po ulicach chodzą rozneglizowani za rece, to nie krzyczycie, ze to zle dla dzieci. Jestescie jebanymi hipokrytami.
Zgłoś
Avatar
666duch 2013-05-26, 19:27 1
Asaltis napisał/a:

Jak pedały po ulicach chodzą rozneglizowani za rece, to nie krzyczycie, ze to zle dla dzieci. Jestescie jebanymi hipokrytami.


Uwierz, że ja reaguję. I cieszę się, że jestem homofobem, rasistą i na wszystko anty.
Zgłoś
Avatar
Jestę chlebę. 2013-05-26, 22:57 1
w mojej parafii proboszcz dmucha kuchareczke i ciagnie hajs od moherowych babc., które rentkę / emeryturkę wolą wydać na tace zamiast na leki czy jedzenie... w zasadzie oczekują zbawienia tylko czy na chwile obecna jego dostąpią? predzej wpieprzą się do grobu zaniedbujac wlasne zdrowie kosztem tej całej katolickiej sekty...
wracając do proboszcza, oprócz posiadania własnej kuchareczki, wali wóde bez opamiętania, a ostatnio zauwazylem ze wymienil swojego mercedesa e klasy (nie wiem jaki dokladnie rocznik, no ale jakis nie za stary i nie za nowy) na nowiutką toyotę verso. oczywiscie nikomu to nie przeszkadza -.-' hipokryzja na bardzo wysokim poziomie... a kosciół taki kurwa biedny... żal. Szkoda gadać, państwo kościelne i armia moherów.
Zgłoś
Avatar
Kokainelove 2013-05-26, 23:50 2
To moje miastoo haha OPOCZNO !!
Zgłoś
Avatar
Zwiastun 2013-05-28, 16:06
Ja tam się dziwie że jakiś ojciec nie podszedł tam z nożem, 5 minut i rozpierdolił całe to gówno. Podejrzewam że jeśli ktokolwiek miałby doń pretensje zostałby publicznie ukrzyżowany
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-05-29, 11:00
Katodebilom wszystko wolno.
Zgłoś