18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wystawa pod kościołem
666duch • 2013-05-25, 19:32
WŁASNE. Jako, że mój brat miał komunię tydzień temu, dzisiaj wypadał ostatni dzień 'białego tygodnia'. Z racji, że mamie się już nie chciało iść to wysłała mnie. Oto co zobaczyłem pod kościołem, wśród setki rozbieganych 9-latków.


Kiedy skończyłem filmować, podszedł do mnie starszy pan, który powiedział: "Proszę pana, po co to pod kościołem. Skoro nawołują do szanowania życia, to chyba dziewczyna, która wierzy i postępuje według nauk kościoła nie zrobi aborcji. Więc to nie miejsce na takie akcje. Ja też jestem katolikiem, w Boga wierzę, chodzę co niedziela do kościoła. Ale jestem oburzony i zniesmaczony czymś takim". Chwilę pogadaliśmy, a kiedy odchodził, rzucił jeszcze "ale co tu się dziwić, jak ten cały kurwa kościół to jeden biznes jest".

Co sądzicie o tym sadole?
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-05-25, 22:58
o pierdolenie jak miałem 9 lat to już ogrisch czy rotten znałem. a teraz sterylnie chowane cioty rosną. Powinni przed kościołem jeszcze paru pedałów powiesić
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-05-25, 23:15
Tylko co tu ukrywać? Niech ludzie widzą jak wygląda poaborcyjny płód, dzięki temu nikt nie będzie odczłowieczał nienarodzonych dzieci. Przynajmniej da się zapamiętać i może ruszy czyjeś sumienie, a o to właśnie chyba chodziło.
Zgłoś
Avatar
JestemPolicjantem 2013-05-25, 23:28 2
płód to nie dziecko, więc co oni wymyślają
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-05-25, 23:33 2
Dobrutro napisał/a:

Tylko co tu ukrywać? Niech ludzie widzą jak wygląda poaborcyjny płód, dzięki temu nikt nie będzie odczłowieczał nienarodzonych dzieci. Przynajmniej da się zapamiętać i może ruszy czyjeś sumienie, a o to właśnie chyba chodziło.


Tylko, że 9 lat to chyba za mało na wprowadzanie w taki temat. Co byś zrobił jakbyś się dowiedział, że rodzice chcieli Cię wyskrobać tylko było za późno? I kolejny problem, kościół chce wprowadzić bezwzględny zakaz aborcji i in vitro, zamiast uświadomienia nas czym to tak naprawdę jest (z ich punktu widzenia) i dawać wybór. To zresztą trochę ironiczne, bo wiarę (czyli również zasady jakimi mamy się kierować według niej) powinno się przyjmować z wyboru a nie na siłę.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-05-25, 23:58 3
AutoPlecak napisał/a:


A jaki ma związek rozwój medycyny do wyskrobania dzieciaka?


Samo to nie ma związku, ale obie sytuacje są w pewnym sensie do siebie podobne. W sprawie sekcji kościół nie miał racji. Sprzeciw kościoła wobec sekcji był działaniem, które stało na drodze rozwoju cywilizacji. Dzisiaj, najbardziej rozwinięte kraje w Europie, takie jak Anglia, niemcy (celowo z małej), Holandia, Czechy, Francja, a nawet Rosja dopuszcza wykonanie aborcji ze względów społecznych lub na życzenie kobiety bez podania powodów. Kościół natomiast się temu sprzeciwia. Kto w tej kwestii ma rację? Cywilizowana Europa, czy organizacja religijna, która cieszy się nie najlepszą reputacją i to nie bez powodu?
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-05-26, 0:21 1
BongMan napisał/a:


Samo to nie ma związku, ale obie sytuacje są w pewnym sensie do siebie podobne. W sprawie sekcji kościół nie miał racji. Sprzeciw kościoła wobec sekcji był działaniem, które stało na drodze rozwoju cywilizacji. Dzisiaj, najbardziej rozwinięte kraje w Europie, takie jak Anglia, niemcy (celowo z małej), Holandia, Czechy, Francja, a nawet Rosja dopuszcza wykonanie aborcji ze względów społecznych lub na życzenie kobiety bez podania powodów. Kościół natomiast się temu sprzeciwia. Kto w tej kwestii ma rację? Cywilizowana Europa, czy organizacja religijna, która cieszy się nie najlepszą reputacją i to nie bez powodu?



"Cywilizowana Europa" też ma w moim mniemaniu, i pewnie większości sadoli, nie najlepszą reputację i tez nie bez powodu. Więc argument z dupy trochę.

Prosto powinno być - pierwszy miesiąc skrobanka za darmo i na życzenie. Jeśli dziecko jest z gwałtu - skrobanka obowiązkowa, aby bandyckie geny eliminować. Ktoś jest wierzącym katolikiem? To i tak tego nie zrobi. Ktoś nie jest katolikiem? To chuj do tego kościołowi co robi ze swoim brzuchem.
Zgłoś
Avatar
Dimenzo 2013-05-26, 0:25 2
Proboszcz skrobie co drugi tydzień to i zdjęć porobił dużo.
Zgłoś
Avatar
Architeuthis Dux 2013-05-26, 0:44
ja bym to po prostu zerwał
Zgłoś
Avatar
666duch 2013-05-26, 0:57 1
Nie zerwę, bo mnie oskarżą o niszczenie mienia. Czy nie orientuje się ktoś jakie są na to paragrafy? Wtedy można udać się do prokuratury i wszcząć postępowanie...
Zgłoś
Avatar
Piotrusisko 2013-05-26, 1:11
Pod moim też była ta wystawa. Ku**a totalnie się idiotom w dupach poprzewracało.
Zgłoś
Avatar
Hellios 2013-05-26, 1:48
nie chcesz - nie przyprowadzasz, wolę takie uświadamiające coś a niżeliby mój dzieciak miałby oglądać na ulicy parady pederastów albo żeby "tolerancja" była mu na siłę wtłaczana do głowy w szkole na co nie mam żadnego wpływu
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-05-26, 1:57 1
JestemPolicjantem napisał/a:

płód to nie dziecko, więc co oni wymyślają



To może żaba? To tak jak powiedzieć, że 6 latek to nie człowiek. Bo nie jest w pełni rozwinięty. Część rozwoju człowieka przebiega w łonie matki, dalszy etap po za nim. Człowiek nie rodzi się w pełni dorosły, musi się rozwinąć od etapu zapłodnienia do pełnowymiarowego człowieka.

Tabernak napisał/a:


To chuj do tego kościołowi co robi ze swoim brzuchem.



Równie dobrze możesz strzelić niewinnemu w twarz z pistoletu, bo co kogo obchodzi co robisz z swoim życiem? Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna wolność drugiego człowieka.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-05-26, 8:58 2
@Dobrutro - a czemu by nie pokazywać tak na ulicy zdjęć z operacji usuwania raka odbytu, przecież to prawda, po co to ukrywać?
Zgłoś
Avatar
666duch 2013-05-26, 9:20
Hellios napisał/a:

nie chcesz - nie przyprowadzasz, wolę takie uświadamiające coś a niżeliby mój dzieciak miałby oglądać na ulicy parady pederastów albo żeby "tolerancja" była mu na siłę wtłaczana do głowy w szkole na co nie mam żadnego wpływu



Właśnie rodzice chcą przyprowadzać, ale nie chcą, żeby dzieciaki oglądały takie makabryczne zdjęcia. W ogóle co mają pederaści do tego tematu? My o chlebie, Ty o niebie...
Zgłoś
Avatar
Da_Ace 2013-05-26, 10:05
Jeśli sie nie myle to brzeg dolny... Swoją drogą mam tam ciotke takiego troche milfa, ruchałbym. Jeśli to czytasz to pozdrawiam Cie ciociu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie