18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Wystawa pod kościołem
666duch • 2013-05-25, 19:32
WŁASNE. Jako, że mój brat miał komunię tydzień temu, dzisiaj wypadał ostatni dzień 'białego tygodnia'. Z racji, że mamie się już nie chciało iść to wysłała mnie. Oto co zobaczyłem pod kościołem, wśród setki rozbieganych 9-latków.


Kiedy skończyłem filmować, podszedł do mnie starszy pan, który powiedział: "Proszę pana, po co to pod kościołem. Skoro nawołują do szanowania życia, to chyba dziewczyna, która wierzy i postępuje według nauk kościoła nie zrobi aborcji. Więc to nie miejsce na takie akcje. Ja też jestem katolikiem, w Boga wierzę, chodzę co niedziela do kościoła. Ale jestem oburzony i zniesmaczony czymś takim". Chwilę pogadaliśmy, a kiedy odchodził, rzucił jeszcze "ale co tu się dziwić, jak ten cały kurwa kościół to jeden biznes jest".

Co sądzicie o tym sadole?
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-05-25, 19:36 102
żeby na hardzie zobaczyć trochę krwi trzeba mieć 18 lat i kliknąć, że wchodzi świadomie, a pod kościołem małym dzieciom zapodaje się takie obrazki nikogo nie pytając o zdanie. ciekawe czy jest na to jakiś paragraf. wszędzie żeby zobaczyć coś drastycznego trzeba wyrazić na to zgodę.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-05-25, 19:40 43
Proponuję to troszkę rozdmuchać, i będziecie mieli nowego proboszcza...
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-05-25, 19:41 9
Kościół to jeden wielki syf, zarabiający pieniądze i gwałcące dzieci na boku.. Ale to teraz co zobaczyłem, zniszczyło wszystko gdzie jest Varg?
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-05-25, 19:42 2
Zgadzam się, kler od dawna zbyt mocno wchodzi w politykę. Co innego prawić kazania z ambony, a co innego wydawać (wciąż) publiczne pieniądze na takie szopki.
Zgłoś
Avatar
w................s 2013-05-25, 19:44 18
To jest kur... skandal! Ktoś kto to wywiesił w tym miejscu jest nieźle rąbnięty. A co do tematyki - kościół nie toleruje aborcji = spoko mają prawo do swojej opinii, ale niech nie wpływają na przepisy prawa. W końcu "prawo boskie" jest ważniejsze, a skoro jest to niech się martwią o swoje "owieczki" i przestrzeganie przez nie tych reguł, a od prawa ludzkiego niech się odpier....
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-05-25, 19:48 2
obsrywacie sie o byle co
Zgłoś
Avatar
wojciechp1 2013-05-25, 19:49
Bo to są chuje proszę księdza !!
Zgłoś
Avatar
AKEVITT 2013-05-25, 19:49 1
a chuj mnie to obchodzi :f
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-05-25, 19:50 22
Kiedyś kościół był wielce przeciwny sekcjom zwłok. Walczyli z tym wtedy tak jak teraz z aborcją. Gdyby wszyscy ich wtedy słuchali, to medycyna i jeszcze kilka jej pokrewnych nauk nie ruszyłoby z miejsca.
Zgłoś
Avatar
b................o 2013-05-25, 19:53
toć to menu z restauracji
ide coś zjesc elo
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-05-25, 20:26 2
co się kościół przypierdala, czy politycy, kobieta chce usunąć to powinna mieć do tego prawo
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-05-25, 20:35 8
Prawda jest taka iż KRK jest taki sam jak ISLAM. Z jedyną różnicą KRK już przeszedł fazę mordowania niewiernych i się trochę ucywilizował. Ale cele nadal pozostają te same. Zdobyć wyznawców narzucać prawa religijne jako państwowe i aby kapłani byli wyroczniami które wiedzą wszystko i decydują o wszystkim.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-05-25, 20:35 1
Zadzwoń do biskupa i po prostu powiedz o całej sytuacji i jako Katolik nie zgadzasz się z tym. Powiedz dokładnie co ten starszy pan. Proboszcz nie może sobie wieszać co chce w koło kościoła i głosić kazań jakich chce.
Ale najpierw zbierz się w kilka osób i powiedzcie mu, że sobie tego nie życzycie. Oleje was to do biskupa, biskup was oleje, to bierzcie spraye w swoje ręce alleluja i do przodu.
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-05-25, 20:37 5
AKEVITT napisał/a:

a chuj mnie to obchodzi :f


Jak nie masz ochoty na dyskusję to po cholerę komentujesz ?

@topic
Niektórym trzeba przypomnieć, że państwem katolickim to byliśmy jakieś 500 lat temu (strzelam jak coś bo chujowy z historii jestem). Jak ktoś jest katolikiem i boi się Boga - proszę bardzo, niech nie dokonuje aborcji i nie zapładnia się in vitro. Ale chuj im do tego, co robią ateiści, agnostycy czy wyznawcy innych religii? A jak ktoś się do spraw kościoła wpieprza to już wielki ból dupy, bo Trwamu na multipleksie nie chcieli dać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie