18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Wystrzał na byłą
craftyplayer • 2013-02-10, 22:17
Jakiś czas temu chciałem sprzedać kumplowi mało ambitny kawał, którego sam zresztą byłem autorem:

-(J)a: Adam, wiesz jak się nazywa wytrysk na byłą?
-(A)dam: No nie wiem, nawijasz!!
-(J): EXXXPLOSION!!

-(A):..... nie kumam, to już koniec? bez sensu.
-(J): Jak nie kumasz?! Stary no wyrysk-eksplozja, była-ex..expolosion!
-(A): Nie no przecież moja dziewczyna to inaczej moja ex



Zamurowało mnie. Gość mnie dobił mentalnie; uświadomił mi, że na prostych sprawach mogą wyjść komplikacje.
Zgłoś
Avatar
CarolOtyła 2013-02-10, 22:43 13
Zgłoś
Avatar
Mateuszzl 2013-02-10, 22:55 43
Przez twój chu*owy żart go zmyliłeś...
Zgłoś
Avatar
Coby 2013-02-11, 1:00
idź na studia to zobaczysz z jak prostych spraw mogą wyjść komplikacje ;p
Zgłoś
Avatar
craftyplayer 2013-02-11, 7:51
Coby napisał/a:

idź na studia to zobaczysz z jak prostych spraw mogą wyjść komplikacje ;p



Jakie mi Pan proponujesz? Teraz robę podyplomówkę więc na więcej nie mogę sobie pozwolić. No chyba, że zrezygnuję z pracy. Podać numer konta?
Zgłoś
Avatar
Buhaj123 2013-02-11, 16:01 17
craftyplayer napisał/a:



Jakie mi Pan proponujesz? Teraz robę podyplomówkę więc na więcej nie mogę sobie pozwolić. No chyba, że zrezygnuję z pracy. Podać numer konta?



Spokojnie nie musisz, wieczorem wybieram sie do Mc'Donalds więc pogadamy przez ten twój służbowy komunikator... Mc'Drive czy jakoś tak i zdam relacje chłopakom z forum
Zgłoś
Avatar
craftyplayer 2013-02-12, 3:59 1
Buhaj123 napisał/a:



Spokojnie nie musisz, wieczorem wybieram sie do Mc'Donalds więc pogadamy przez ten twój służbowy komunikator... Mc'Drive czy jakoś tak i zdam relacje chłopakom z forum



Po pierwsze to na piechotkę jak podejdziesz, to będziesz mógł sobie popatrzeć jak ludzie zamawiają przez komunikator czy coś,

Po drugie: to chłopaki już mi zdali relację że cieniujesz na frytkach

Po trzecie: jak ktoś stosuje nazwy typu: Mc'Donalds i Mc'Drive a nie jak normalny człowiek: maksyf, to znaczy że sam tam ciuła kapustę i dodaje sobie otuchy prawie korporacja.

Także gratulujemy
Zgłoś
Avatar
Buhaj123 2013-02-12, 19:17 8
craftyplayer napisał/a:



Po pierwsze to na piechotkę jak podejdziesz, to będziesz mógł sobie popatrzeć jak ludzie zamawiają przez komunikator czy coś,

Po drugie: to chłopaki już mi zdali relację że cieniujesz na frytkach

Po trzecie: jak ktoś stosuje nazwy typu: Mc'Donalds i Mc'Drive a nie jak normalny człowiek: maksyf, to znaczy że sam tam ciuła kapustę i dodaje sobie otuchy prawie korporacja.

Także gratulujemy



To mnie rozbawiłeś
Wyobraź sobie że posiadam auto i to nawet z salonu 3 letnie, wynika z tego, że jak ja już zarabiałem kasę to ty dopiero pisałeś jakąś marną pracę licencjacką czy coś innego co ci się w życiu nie przyda.
Nawet wczoraj pojechałem sobie do Mc' donald's ze znajomymi i uwierz mi że w kręgu normalnych ludzi zarabiających jakieś sensowne pieniądze nie mówi się tak jak u ciebie na wsi czy przy zmywaku.
Zapewniam cię że na własne mieszkanie i na własne auto nie "uciułałem kapusty" przy frytownicy tylko w normalnej pracy
A poza tym nie chcę od ciebie piwa studencie ponieważ mogę sobie sam kupić.
Życie polega na kombinowaniu i byciu inteligentnym a nie tak jak ty cioto wyuczonym i pizdowato-przemądrzałym!
Zgłoś
Avatar
Coby 2013-02-12, 19:30 3
craftyplayer napisał/a:



Jakie mi Pan proponujesz? Teraz robę podyplomówkę więc na więcej nie mogę sobie pozwolić. No chyba, że zrezygnuję z pracy. Podać numer konta?



Proponuje jakieś prawdziwe studia, nie ekonomie czy zarządzanie
Zgłoś
Avatar
paniera_rama 2013-02-13, 2:51
Buhaj123 napisał/a:

To mnie rozbawiłeś
Wyobraź sobie że posiadam auto i to nawet z salonu 3 letnie, wynika z tego, że jak ja już zarabiałem kasę to ty dopiero pisałeś jakąś marną pracę licencjacką czy coś innego co ci się w życiu nie przyda.
Nawet wczoraj pojechałem sobie do Mc' donald's ze znajomymi i uwierz mi że w kręgu normalnych ludzi zarabiających jakieś sensowne pieniądze nie mówi się tak jak u ciebie na wsi czy przy zmywaku.
Zapewniam cię że na własne mieszkanie i na własne auto nie "uciułałem kapusty" przy frytownicy tylko w normalnej pracy
A poza tym nie chcę od ciebie piwa studencie ponieważ mogę sobie sam kupić.
Życie polega na kombinowaniu i byciu inteligentnym a nie tak jak ty cioto wyuczonym i pizdowato-przemądrzałym!



hahaha pracuś i kryptogej. A ja "ciułam hajc" w maku i nie pierdol mi że to nienormalna tyra. I gówno mnie obchodzi jak się tam u was sepleni. Cała wieś z maka sra na was. Idź do roboty prostaku
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-02-13, 3:09
Brawo, musisz być duszą towarzystwa...
Zgłoś
Avatar
TheColt 2013-02-13, 3:12 4
Cytat:

To mnie rozbawiłeś
Wyobraź sobie że posiadam auto i to nawet z salonu 3 letnie, wynika z tego, że jak ja już zarabiałem kasę to ty dopiero pisałeś jakąś marną pracę licencjacką czy coś innego co ci się w życiu nie przyda.
Nawet wczoraj pojechałem sobie do Mc' donald's ze znajomymi i uwierz mi że w kręgu normalnych ludzi zarabiających jakieś sensowne pieniądze nie mówi się tak jak u ciebie na wsi czy przy zmywaku.
Zapewniam cię że na własne mieszkanie i na własne auto nie "uciułałem kapusty" przy frytownicy tylko w normalnej pracy
A poza tym nie chcę od ciebie piwa studencie ponieważ mogę sobie sam kupić.
Życie polega na kombinowaniu i byciu inteligentnym a nie tak jak ty cioto wyuczonym i pizdowato-przemądrzałym!



Kurwa ale buractwo z ciebie wyszło a dałem ci piwo za wcześniejszy komentarz... życie już nie będzie takie samo
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-02-13, 3:13
O matko. Jaki żar z dupy leci...
Właściwie tylko przyłączam się do stwierdzenia żebyś podał rodzaj studiów, bo inaczej nic dziwnego że w macu zapierdalasz.
A podyplomówka po zarządzaniu to nie podyplomówka a papier toaletowy nadający się wiesz do czego.
Zgłoś
Avatar
majecki1991 2013-02-13, 3:16
Ale ty masz zaje**ste poczucie chumoru :O
Zgłoś
Avatar
komandoklucha 2013-02-13, 3:18
guwno wiecie o studiowaniu, weźmie sobie zaocznie zarządzanie paśnikiem dzików w akademii wywożenia guwna i rabota w maku i o wielki student bogacz bo pierdoli życie na garnuszku starych bo mu "honor" nie pozwala a prawda jest taka że starzy się zbuntowali i jełopa nie chcą dalej utrzymywać a na dzienne się nie dostał cuz przeciętność to jego synonim
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie