18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
0rion 2022-05-23, 19:59 2
jedna bestia mniej
Zgłoś
Avatar
skotlicki 2022-05-23, 20:02 2
Tak się gibnął jakby miał zaraz breakdanca zakurwić
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-23, 20:12
Za jabłońskiego browar:-) misiu gdzie ty byłeś jak cię nie było?
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2022-05-23, 20:12 1
Wprowadzić im więcej świąt!!
Zgłoś
Avatar
MisDetonator 2022-05-23, 20:20 7
baronturbina napisał/a:

Za jabłońskiego browar:-) misiu gdzie ty byłeś jak cię nie było?



Historia jak zwykle na sadolu, dodawałem kilka tematów i moderacja za 2 czy 3x mi usuwała pod rząd bo opis nie pasi czy inny z dupy powód. O ile kojarzę dodałem bez opisu, usunęli, potem dodałem z jakimś z dupy opisem i komentarzem że opis bardzo niezbędny by zaskopoić moderację, bo co kurwa napisać o filmie kilkusekundowym gdzie wszystko widać? Też usunęli, chyba za karę. Dodałem 3ci raz tym razem bez komentarza, też usunęli, uznałem że pierdolę to. Oczywiście inni userzy mogli i mogąmieć filmy bez opisu lub również z opisem z dupy widocznie akurat ktośtam dostał okresu i chciał się wyżyć. Zawsze przykro się robi jak człowiek przypomni sobie sadola sprzed 10 lat a tego teraz i obecne standardy.

Więc tl;dr odechciało mi się cokolwiek tu wrzucać. Pojawiam się i znikam zależnie od czasu i chęci na przeglądanie różnych serwisów. A jak halmany i inne ostatnie kilka miesięcy taśmowo wpierdalają po 100 postów dziennie to też ciężko cokolwiek dodawać bez powtórki.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2022-05-23, 20:27 2
Ten co go postrzelił odszedł po cichu. Na pierwszym planie chooja widać
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-05-23, 21:09
I odchodzac spoglada jeszcze na bron udajac zapewne zdziwienie - "ojej, samo wystrzelilo, jakas usterka"
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-23, 21:09 1
MisDetonator napisał/a:

Historia jak zwykle na sadolu, dodawałem kilka tematów i moderacja za 2 czy 3x mi usuwała pod rząd bo opis nie pasi czy inny z dupy powód. O ile kojarzę dodałem bez opisu, usunęli, potem dodałem z jakimś z dupy opisem i komentarzem że opis bardzo niezbędny by zaskopoić moderację, bo co kurwa napisać o filmie kilkusekundowym gdzie wszystko widać? Też usunęli, chyba za karę. Dodałem 3ci raz tym razem bez komentarza, też usunęli, uznałem że pierdolę to. Oczywiście inni userzy mogli i mogąmieć filmy bez opisu lub również z opisem z dupy widocznie akurat ktośtam dostał okresu i chciał się wyżyć. Zawsze przykro się robi jak człowiek przypomni sobie sadola sprzed 10 lat a tego teraz i obecne standardy.
Więc tl;dr odechciało mi się cokolwiek tu wrzucać. Pojawiam się i znikam zależnie od czasu i chęci na przeglądanie różnych serwisów. A jak halmany i inne ostatnie kilka miesięcy taśmowo wpierdalają po 100 postów dziennie to też ciężko cokolwiek dodawać bez powtórki.


Pierdol i bądź sobą zawsze!
Zgłoś
Avatar
seren_i_ty 2022-05-23, 21:24 1
MisDetonator napisał/a:

Historia jak zwykle na sadolu, dodawałem kilka tematów i moderacja za 2 czy 3x mi usuwała pod rząd bo opis nie pasi czy inny z dupy powód. O ile kojarzę dodałem bez opisu, usunęli, potem dodałem z jakimś z dupy opisem i komentarzem że opis bardzo niezbędny by zaskopoić moderację, bo co kurwa napisać o filmie kilkusekundowym gdzie wszystko widać? Też usunęli, chyba za karę. Dodałem 3ci raz tym razem bez komentarza, też usunęli, uznałem że pierdolę to. Oczywiście inni userzy mogli i mogąmieć filmy bez opisu lub również z opisem z dupy widocznie akurat ktośtam dostał okresu i chciał się wyżyć. Zawsze przykro się robi jak człowiek przypomni sobie sadola sprzed 10 lat a tego teraz i obecne standardy.
Więc tl;dr odechciało mi się cokolwiek tu wrzucać. Pojawiam się i znikam zależnie od czasu i chęci na przeglądanie różnych serwisów. A jak halmany i inne ostatnie kilka miesięcy taśmowo wpierdalają po 100 postów dziennie to też ciężko cokolwiek dodawać bez powtórki.



halmany i inne.............................................. No niestety prawda!

Pierdol i bądź sobą
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2022-05-23, 22:00
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2022-05-24, 20:18
Eeee tam.
Zgłoś
Avatar
Irokez 2022-05-25, 20:06
Źle staanął i go zatłukli
Zgłoś