18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
booore 2014-02-01, 19:02 1
Oczywista oczywistość.
Masz piwko.
Zgłoś
Avatar
Empirial 2014-02-01, 20:10
Byłby hard gdyby ktoś to maznął na wiejskiej.
Zgłoś
Avatar
Płyta_Gnojowa 2014-02-01, 20:44 15
Oczywiście upierdolony budynek chuja wartym bohomazem. Połamałbym łapy wszystkim wandalom.
Zgłoś
Avatar
pksss 2014-02-01, 21:41
Donald ktamie?
Zgłoś
Avatar
M................f 2014-02-01, 21:43 5
Jak mokre siano trzeba mieć w skurwiałej główce, żeby niszczyć wygląd budynku dla kilku sekund śmiechu z niedorozwiniętymi kolegami przy żuberku?

W końcu osiedla wyglądają inaczej niż jebane szare dziury, ale zawsze się znajdzie jakiś jebany debil, który musi nabazgrać jakas głupotę i zniszczyć całą robotę.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2014-02-01, 21:47 1
Zgłoś
Avatar
Cicholek 2014-02-01, 21:48
Znalazłem to akurat na budce transformatorowej, ale fakt - nie pochwalam takiego zachowania, jednak jak już ktoś to napisał to chciałem się z Wami podzielić tym, co mnie osobiście rozbawiło
Zgłoś
Avatar
Shanne 2014-02-01, 21:57 1
Zamiast napisać, że dobrze pisze to o elewacje sie dopierdalacie... Wypierdalać lewaki. Warna dostane. wyjebane na nowy regulamin.

Jest napisane*.
Zgłoś
Avatar
M................2 2014-02-01, 22:07
@up bo to są pseudo sadyści jebane ścierwa, piszą kurwa jakby ten niebieski napis rozpierdolił blok.

To są kurwa jebane społeczniaki

@Płyta_Gnojowa a ja bym tobie połamał łapy ,za wypisywanie takiego bólu dupy
Zgłoś
Avatar
k................u 2014-02-01, 22:25 3
Zgłoś
Avatar
Chudy_lis 2014-02-01, 23:14
Donald to zakamuflowany kaczor.
Zgłoś
Avatar
Empirial 2014-02-02, 10:53 1
Płyta_Gnojowa napisał/a:

Oczywiście upierdolony budynek chuja wartym bohomazem. Połamałbym łapy wszystkim wandalom.



ja chędoże jaki groźny, panowie mamy tu samca alfa

Masterof napisał/a:

Jak mokre siano trzeba mieć w skurwiałej główce, żeby niszczyć wygląd budynku dla kilku sekund śmiechu z niedorozwiniętymi kolegami przy żuberku?

W końcu osiedla wyglądają inaczej niż jebane szare dziury, ale zawsze się znajdzie jakiś jebany debil, który musi nabazgrać jakas głupotę i zniszczyć całą robotę.



Co jest lepsze kilka sekund śmiechu który wspominać się będzie całe życie, czy siedzenie całe życie w dokładnie pomalowanym budynku koloru gunwa. Pomijając że to zlezie za dziesięć lat lub mniej. Jestem całkowicie za mazaniem po ścianach poniewarz to je wyróznia. Co prawda nie takie słabe napisy ale eleganckie grafitti.
Zgłoś
Avatar
maciej113 2014-02-02, 10:55
Cicholek - te student w którym akademiku mieszkasz? I dlaczego pod moim domem robisz zdjęcia?
A z tym niszczeniem to bym nie przesadzał, to jest stary "ciąg" garaży, akurat ta ściana jest chyba jedną z ładniejszych, reszta to od postawienia tylko się sypie.
Zgłoś
Avatar
Cicholek 2014-02-02, 11:28
maciej113 napisał/a:

Cicholek - te student w którym akademiku mieszkasz? I dlaczego pod moim domem robisz zdjęcia?
A z tym niszczeniem to bym nie przesadzał, to jest stary "ciąg" garaży, akurat ta ściana jest chyba jedną z ładniejszych, reszta to od postawienia tylko się sypie.



Na UP chodzę a tam mam meteorologię tylko i tak mi się idąc z przystanku w oczy rzuciło A że z kumplami szliśmy i się tak przez jakiś czas z tego śmialiśmy to postanowiłem tryumfalnie tutaj zabłysnąć Swoją drogą w Poznaniu raczej malo jest graffiti i dewastacji budynków, mile zaskoczony jestem tym miastem i jego kulturą, chociaż kumpel już na Jeżycach z bejsbola w nos dostał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie