18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wywiad na siłowni
8broda8 • 2018-06-16, 21:38
Trener osobisty udzielając wywiadu zapomniał o podopiecznym. Uczeń postanowił trenować jak mu serce podpowiadało.

Zgłoś
Avatar
e................2 2018-06-16, 21:54 6
biceps, triceps, plecy, barki, klata, nogi na raz,
co ty chcesz czas zaoszczędzony

styl na kalekę

wszystko siada
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-06-16, 23:01 9
w dzisiejszych czasach każdy idiota może być trenerem personalnym.
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2018-06-16, 23:05 4
Tadeusz Drozda byłby usatysfakcjonowany tym filmem. Po prostu.
Ps. mógłby mi ktoś powiedzieć na chuj w dużej części filmików gdy trenerzy personalni coś tam tłumaczą na siłowni gdzie jest trzydzieści stopni, wszyscy w koszulkach upoceni to ci trenerzy popierdalają w grubych bluzach?
Zgłoś
Avatar
nelbox 2018-06-16, 23:30 6
@up
bo wyglądają strasznie chujowo. mało kto z nich bierze koks przez cały rok, więc ich jednożyciowe zdjęcia są po prostu nieaktualne w stosunku do rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2018-06-17, 5:03 6
@up
Dziękuję, właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-06-17, 6:31 1
@up Nie tyle chodzi o koks co o redukcje - wbrew pozorom taki kulturysta nie wyglada jak Apollo cały rok dzień w dzień a jedynie na kilkanaście dni przed zawodami kiedy redukuje masę o 10-15% i wypłukuje wodę z organizmu żeby było jak najlepiej widać mięśnie, potem jeszcze ten efekt potęguje smarując się samoopalaczem i oliwką, przez resztę czasu jest spompowanym wodą, koksem i odżywkami dzikiem który wyglada mało estetycznie.
Zgłoś
Avatar
kutaswielgus 2018-06-17, 9:52 9
fake jak wielki chuj
Zgłoś
Avatar
przeme13 2018-06-17, 10:19 3
Jestem na 95% pewien, że to już tutaj było und to jest ustawka. Nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2018-06-17, 10:39 3
Nie wiem o chuj wam chodzi i skąd ten hejt na crossfitowców. To że ćwiczą po swojemu jakieś dziwne chujostwa, nie znaczy że trzeba ich od razu wyśmiewać
Zgłoś
Avatar
Arles. 2018-06-17, 12:25 1
@up co to jest ten cały crossfit?
Zgłoś
Avatar
kanalistakp 2018-06-17, 13:23 2
kurwa. Człowiek kończy studia, płaci za międzynarodowe kursy z pieniędzy uzbieranych z pizzeri, kształci się na własną rękę, stara się nie wypowiadać na tematy, na które nie ma pojęcia, waży słowa, sugeruje się tylko publikacjami naukowymi, wkłada serce i duszę w swoją pasję bo chce być dobrym trenerem, ale boi się że jest za wcześnie żeby zacząć pracować i nie chce broń Boże przekazać złych nawyków swoim podopiecznym... A tu kurwa zjawiają się cwelachy, które po przeczytaniu artykułu czy po prostu są napompowani bo się tacy urodzili czy też walą koksy (a takich to się zatrudnia na mus bo przecież kurwa wygląd się liczy a nie wiedza), pierdolą od rzeczy, podciągają się w stylu crossfit (wierzgająca się ryba na drążku) dostają robotę i robią ogólne pośmiewisko z "trenerów personalnych" albo ogólnie "trenerów". Kurwa to sobie pasję wybrałem, że się wstydzę do niej przyznać bo teraz dosłownie KAŻDY jest trenerem, i wiem że jak komuś się przyznam to będzie miał bekę albo sam będzie "trenerem". Sorry kurwa za ten poemat, wiem że filmik dla beki, tylko mi się odpalił jakiś wkurwoużalacz.
Zgłoś
Avatar
KubsonMon 2018-06-17, 13:34 1
wiecie co to za nuta w tle?

tylko bez darude i tak dalej
Zgłoś
Avatar
lordindycznik 2018-06-17, 17:38 3
@ up kanalistakp

Od znajomego usłyszałem, że nie ważne co się robi, najważniejsze to by być w tym jak najlepszym Tak więc kolego pierdol opinie innych, rób to co kochasz i bądź w tym najlepszy, a dobra opinia i kasa same przyjdą
Zgłoś
Avatar
_HeiSeNBerg 2018-06-17, 19:20 2
@KubsonMon : The Chemical Brothers - Galvanize
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie