18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Tak jak w temacie wywiad z zawodnikiem MMA. Różal opowiada w nim o tym co będzie robił po skończeniu kariery, pojawia się wzmianka o naszym chorym systemie władzy a także o tym jak radził sobie z kontuzjami. Według mnie dobry wywiad dlatego wrzucam.

Ciekawie robi się od 5:50 do końca ale polecam całe.

Nie znalazłem więc nie było
Zgłoś
Avatar
S................y 2014-03-18, 21:28
~Lacwik co do tego że nie miałem styczności z rywalizacją to średnio trafione bo jakieś 4-5 lat temu jeszcze się trochę biłem w karate kyokushin, ba nawet dwa razy udało mi się wygrać zawody ogólnopolskie w swojej kategorii, może nie jakiś duży wyczyn z racji tego że Kyokushin nie jest jakoś strasznie popularne ale zawsze coś.

Później się posypało bo złamałem kostkę i zerwałem więzadła ale tak czy inaczej spiknąłem się z tym środowiskiem trochę.

Żeby nie było bo się zaraz sadolowi eksperci zlecą:

I tego, jakoś nigdy nie miałem poczucia że jestem hero i za pół roku będę bardziej hero, po prostu się tym bawiłem a jak coś wpadło to fajnie, dlatego nie przeszkadza mi luźniejsze podejście Różala
Zgłoś
Avatar
Lacwik 2014-03-18, 22:31
~Snoopy

Czyli powinieneś dokładnie wiedzieć o co mi chodzi, może trochę źle sformułowałem przekaz.
Nie czułeś się jakimś bohaterem i nie okazywałeś tego, czyli przeciwieństwo tego co pokazał Różalski akurat W TYM wywiadzie. Nie rozumiem tylko że nie miałeś tego poczucia, że jest dobrze a może być i lepiej. Kiedy ćwiczyłem maniakalnie i widziałem efekty to nie nachodziły mnie myśli typu "jest zajebiście" ale raczej "ciekawie jak to będzie gdy będe 2x mocniej trenował ?". Dlatego też neguje ten jego "szczyt formy" bo np za pół roku może bić sie i wiedzieć wiele więcej niż dzisiaj. A i absolutnie nie przeszkadza mi jego luźne podejście, poprostu szczyci się tym co powinien przemilczeć i generalnie to chciałem zaznaczyć.

P.S. Niestety swoją kolekcją się nie pochwalę bo dowody zostały w klubie a ja mam aktualnie roczną przerwę apropos maturki

~MCL

Wczytaj się proszę między wierszami w moje posty
Zgłoś
Avatar
nieznamsie131 2014-03-19, 1:27
Lacwik- jestes slaby.... Potrafisz tylko pisac o swoich sztukach walki na necie, a prawda jest taka, ze w zyciu nie byles na macie... pierdolisz o jakis, zasadach, i z dupy regulach.. wyzywam Cie:) skoro trenujesz, i chcesz sie bawic w ta gre, wyzywam cie publicznie! Napisz skad jestes dokladnie, ja zorganizuje spotkanie:), no chyba, ze sie boisz...
Nie bede przeklinal, obiecuje!
J.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-03-19, 2:27
nieznamsie131
żebym ja cie nie wyzwał
Zgłoś
Avatar
tomaszelo 2014-03-19, 10:11
@Lacwik głupio-madre pierdolenie, zjedz snickersa lepiej
Zgłoś
Avatar
Lacwik 2014-03-19, 16:10
~nieznamsie131

No dobra, jestem z okolic Łodzi ale do centrum mam godzinke jazdy, uczę się na Dąbrowie także jeśli będziesz w okolicach to na normalny przyjacielski sparing z chęcią się ustawię, zwłaszcza że długo się nie biłem. Tyle że nie będzie to raczej wyzywająca walka w ciągu pół roku przytyłem 5kg i mam suuuuper kondychę (matura)
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2014-03-19, 20:51
Lacwik napisał/a:

No nie wyczymie, aż napiszę swój pierwszy komentarz na sadisticu.
Na początku powiem że też jestem amatorem sztuk walk, może nie mma ale generalnie mam zainteresowanie tego typu sprawami i na pewno mam do takich osób jak Różalski wielki szacunek i podziwiam ich za ciężką pracę oraz pasję, co nie oznacza że się z nimi zgadzam we wszystkich kwestiach. Na podstawie tego akurat wywiadu moge powiedzieć o nim jedno - kretyn! Tak dobrze przeczytaliście, bo to, co sobą zaprezentował powyżej ciężko idzie skomentować, a dlaczego już tłumaczę. Po pierwsze jeśli stawiają cię przed kamerą, nieważne czy to wywiad dla tvp, polsatu czy lokalnej telewizji liceum x na zadupiu - nie używa się wulgaryzmów, po tym można rozpoznać rozsądnego człowieka od wieśniaka typu Bonus BGC i inne ścierwa, po drugie - sportowiec nigdy nie ma szczytu formy! Zapamiętajcie to sobie, nigdy żaden adept jakiegokolwiek sportu nie powie o sobie ze jest właśnie w szczytowej formie, nigdy. Po trzecie - naprawde nie wiem gdzie on się chował, gdyż również nie znam żadnego szanujacego się człowieka, który udaje z siebie herosa i supermena. Owszem rozumiem ekscytację swoimi wynikami i rozumiem również potrzebę delikatnego chwalenia się bo każdy tak ma, ale kogoś kto chwali sobie to, że rozcięty łuk brwiowy przypalał zapalniczką samochodową a złamany palec usztywniał gwoździem można określić jednym słowem - idiota, a później płacz bo go wszystko boli i już nie jest taki sprawny jak kiedyś.
Dziękuję, tylko do tych części wywiadu chciałem się odnieść, reszta jak najbardziej pozytywnie i podoba mi się ale teraz jako ekspert wracam do nauki bo niedługo matka wraca do domu i będzie sprawdzać lekcje, także...

Nie spinaj dupy o wulgaryzmy. Przynajmniej nie udaje, że wywodzi się z arystokracji. Kolo jest z ulicy a tam obowiązuje taki język...
Zgłoś