18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Tak jak w temacie wywiad z zawodnikiem MMA. Różal opowiada w nim o tym co będzie robił po skończeniu kariery, pojawia się wzmianka o naszym chorym systemie władzy a także o tym jak radził sobie z kontuzjami. Według mnie dobry wywiad dlatego wrzucam.

Ciekawie robi się od 5:50 do końca ale polecam całe.

Nie znalazłem więc nie było
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-18, 11:16 2
to ten co ma kutasy na twarzy wytatuowane
Zgłoś
Avatar
Jan_Himmilsbach 2014-03-18, 11:29 13
Typowy wojownik- po takich nie spodziewamy się elokwencji, ale konkretnego napierdalania. Chociaż niektóre rzeczy z sensem chłop gada. Piwko.
Zgłoś
Avatar
Byt 2014-03-18, 11:31 12
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-03-18, 11:52 1
Niech zgadnę: wrzuciłeś wywiad dla tego fragmentu o "chorej władzy" która w twoim wykonaniu wyglądałaby jeszcze gorzej?
Zgłoś
Avatar
Loq14 2014-03-18, 11:54 10
To jest jedyny prawdziwy "fajter" kołowrotki, z całej epy


A Różal jest jednym z najnormalniejszych zawodników.
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2014-03-18, 12:18 10
koleś z lewej zajebistą koszulę ma...vegeta kurwa
Zgłoś
Avatar
cieslikowy 2014-03-18, 12:58
JesusChytrus: nie zgadłeś, wrzuciłem bo gość mówi " co go boli " a sytuacja w naszym pięknym kraju nie zmieni się przez jakiekolwiek komentarze
Zgłoś
Avatar
premium122 2014-03-18, 14:31

Mógł gębe umyć jak już się chciał w telewizji pokazać.
Poza tym to satanista..
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2014-03-18, 15:29 1
Człowiek bródnopis
Zgłoś
Avatar
rompopopom 2014-03-18, 15:56 1
''bedę hodował zwięrzeta w celach hodowania''
masło maślane
Zgłoś
Avatar
s................9 2014-03-18, 16:05
z pękniętą strzałkową to on by daleko nie zaszedł.
Zgłoś
Avatar
K.O. 2014-03-18, 16:07
Ciekawie to się robi ale od 0.31 ..
Zgłoś
Avatar
blizzarder 2014-03-18, 16:16 3
@rompopopom Rolnik hoduje swinie zeby ja zarznac i sprzedac albo wpierdolic. Rozal bedzie hodowal swinie dla zabawy, bo sie z tego nie utrzymuje. Tak ciezko pojac?
Zgłoś
Avatar
Lacwik 2014-03-18, 16:35 72
No nie wyczymie, aż napiszę swój pierwszy komentarz na sadisticu.
Na początku powiem że też jestem amatorem sztuk walk, może nie mma ale generalnie mam zainteresowanie tego typu sprawami i na pewno mam do takich osób jak Różalski wielki szacunek i podziwiam ich za ciężką pracę oraz pasję, co nie oznacza że się z nimi zgadzam we wszystkich kwestiach. Na podstawie tego akurat wywiadu moge powiedzieć o nim jedno - kretyn! Tak dobrze przeczytaliście, bo to, co sobą zaprezentował powyżej ciężko idzie skomentować, a dlaczego już tłumaczę. Po pierwsze jeśli stawiają cię przed kamerą, nieważne czy to wywiad dla tvp, polsatu czy lokalnej telewizji liceum x na zadupiu - nie używa się wulgaryzmów, po tym można rozpoznać rozsądnego człowieka od wieśniaka typu Bonus BGC i inne ścierwa, po drugie - sportowiec nigdy nie ma szczytu formy! Zapamiętajcie to sobie, nigdy żaden adept jakiegokolwiek sportu nie powie o sobie ze jest właśnie w szczytowej formie, nigdy. Po trzecie - naprawde nie wiem gdzie on się chował, gdyż również nie znam żadnego szanujacego się człowieka, który udaje z siebie herosa i supermena. Owszem rozumiem ekscytację swoimi wynikami i rozumiem również potrzebę delikatnego chwalenia się bo każdy tak ma, ale kogoś kto chwali sobie to, że rozcięty łuk brwiowy przypalał zapalniczką samochodową a złamany palec usztywniał gwoździem można określić jednym słowem - idiota, a później płacz bo go wszystko boli i już nie jest taki sprawny jak kiedyś.
Dziękuję, tylko do tych części wywiadu chciałem się odnieść, reszta jak najbardziej pozytywnie i podoba mi się ale teraz jako ekspert wracam do nauki bo niedługo matka wraca do domu i będzie sprawdzać lekcje, także...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie