18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Parzo 2012-05-13, 12:47
Zle im bo kurwy musialy pracowac 8 godzin z musu, a tak to kurwy jebane wychodza po 2 godzinach... i sie denerwuja smieciarze jedne, mogli ich tam trzymac 16 godzin jak niektorzy co pracuja! Nie zal mi tego scierwa
Zgłoś
Avatar
robal321 2012-05-13, 13:02 7
szymko1995 napisał/a:

Ja też go na swój sposób lubię.
Przynajmniej jest szczery i często zgadzam się z jego poglądami.



Tymi zanim Kaczor mu pokazał faka i nie przyjął do pisu; czy już po podkuleniu ogona i dołączeniu do peło, które wcześniej ostro krytykował?

Mówienie o jakichkolwiek poglądach w przypadku takich ludzi to jak mówienie o eunuchu, że ma bogate życie seksualne.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-05-13, 16:49 1
niesiołowski powinien mieć u nas honorowe konto, to konkretny arogant który potrafi ładnie przypierdolić ciętą ripostą. polecam jego diss z trybuny sejmowej na anne fotygę klasyk.
Zgłoś
Avatar
gebels82 2012-05-13, 17:45
Nie wiem czemu ale polityka w tym kraju i wszystko co się z nią kojarzy jest na tak tragicznym poziomie że nawet wiadomości już nie oglądam żeby sobie nerwów nie szarpać. Rekompensuję sobie to nie oglądanie przeglądaniem gównianych filmików na sadolu itp. (co i tak jest mniej straconym czasem). No i zawsze ktoś na siłę coś wepcha, jak by to kogoś kto tu zagląda obchodziło. Jak bym mógł to bym browara zabrał bo niczemu ten szajs nie służy...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-05-13, 19:00
Dno i wodorosty.....

PO - pierdolone obiboki !!!
Zgłoś
Avatar
RHminus 2012-05-13, 20:23
Ktoś wygraża że głosuje na Janusza?? No to gratuluję kurwa rozumu [czujesz sarkazm?]

No i powienien dostać po mordzie, zgadzam się, osoba publiczna nie ma prawa w ten sposób się zachowywać.... jak baba upierdliwa to trzeba być ponad, jedynie pokazał jakim jest neandertalem.
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-05-13, 23:21
@Józef Ka. Haha nie wyzywam Cie, uważam po prostu za skurwysyństwo wrzucać pourywane filmiki przedstawiające kogoś w zupełnie innym świetle. Wyjebane mam na PO, ale przez manipulacje tego typu robi się ludziom w mózgu chujnia. I masz rację, nie polemizuj ze mną, fiutek mi urósł, gimbusowe ego dowartościowałem i jestem zadowolony, nie zepsuj tego:). Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2012-05-14, 0:39
Banda nawiedzonych pojebów z Gazety polskiej - powinien jej jebnac.
Zgłoś
Avatar
ccrossfire 2012-05-14, 10:21
@Dzoshu

Odstaw dragi.
Zgłoś
Avatar
Dzikiwaz 2012-05-14, 12:17 1
dback napisał/a:



Sam jesteś prostak i pajac.
Niesiołowski to jedyny polityk który brzydzi się poprawnością polityczną i mówi tak jak jest i nazywa rzeczy po imieniu.



Jedyny polityk, który zatrzymany przez SB zaczął sypać na pierwszym przesłuchaniu, w tym wrabiając swoją narzeczoną. Wtedy też nazywał rzeczy po imieniu? A wtedy kiedy będąc w chadecji mówił, że przeprowadzenie lustracji jest konieczne, puki ktoś nie wyciągnął mu trupa z szafy?

ccrossfire napisał/a:

Ktorego Janusza? Psa donalda, ktory robi wszystko zeby odwracac uwage od waznych tematow, takich jak reforma emerytalna?


Fajnie tylko wtedy Lech Kaczyński mówił o przedwczesnych emeryturach policji, a nie ogółu Polaków.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-05-14, 23:04
niesiol to oszolom i pieniacz ale gdy dowiedzialem sie ze taglupia tepa cipa jest z gazety polskiej pisiorow nieco obiektywniej na to patrze
ot
Spotkal oszolom tepa cipe to i sie poklocili
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2012-11-06, 16:13
I tak wpierdalacie cebulę.
Zgłoś