18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Cogito 2012-05-12, 17:32 3
Ja tu nie widzę wywiadu.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-05-12, 17:51 5
Co za idiotka, on jej mówi "Won w pizdu" a ta myślała, że mówi "Won do PiS-u"
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-05-12, 17:58 45
Dłuższy urywek z lepszą jakością
Jak już łańcuchami ich zamknęli, to strażacy mogli podjechać i zamiast wody lać benzynę na nich, a później spalić cały sejm z tymi kurwami.
Niezależnie od partii.
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-05-12, 18:11 14
Tak i w takim kraju żyjemy. Zastanawia mnie co polityk musi zrobić, co powiedzieć, żeby go wyjebali na zbity pysk i separowali od instytucji publicznych.
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-05-12, 18:27 3
Za tą manipulację ktoś powinien Ci porządnie wjebać
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-05-12, 18:28 6
to siwy kondon nie lubie chuja dziad jebany
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-05-12, 19:56 5
mazuch napisał/a:

Za tą manipulację ktoś powinien Ci porządnie wjebać



Jeżeli te słowa kierujesz do mnie, to wiedz że filmik został wrzucony z youtube , z kanału klamstwaTV. A ja nie popieram działań zarówna autorów tego filmiku, jak i osób w nim oczernianych.
Ale jeżeli dalej podtrzymujesz swoją nagonkę, to oznacza że jesteś pryszczatym gimbuskiem, który próbuje wyhodować fiutka poprzez wyzwiska w internecie. A ja z takimi humanoidami nie mam zamiaru wymieniać się argumentami, bo wiem że i tak nie dotrą do ich płata czołowego.
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-05-12, 20:01 7
Ta głupia cipa chce koniecznie zaistnieć po stronie oszołomów.
Dostała tyle nagród i wyróżnień, osiągnęła taki poziom w swojej branży, a teraz chce wszystko zepsuć udzielając się dla Jarka, szkoda. Tomaszewski już wszystko stracił dzięki swoim propisowskim popisom, swoim chamskim i haniebnym wypowiedziom. Widać, że ta pani chce iść w jego ślady.
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-05-12, 20:55 12
Ten debil najbardziej mnie wkurwia nawet przebija rudego i niskiego
Zgłoś
Avatar
szczepan11600 2012-05-12, 21:52 6
mjolnir napisał/a:

Ten debil najbardziej mnie wkurwia nawet przebija rudego i niskiego


NIC nie przebije rudego i jego ''obietnic''
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-05-12, 21:59 2
Osobiście go nie lubię, tak samo jak innych polityków z "układu", ale co do filmiku to ma rację, ma prawo "odmówić" udzielenia wywiadu, a że te hieny dziennikarskie zjedzą nawet gówno żeby dostać jakiś materiał (który ofc będzie leciał w TV przez miesiąc) to ich problem..
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-05-13, 2:06 12
No ma racje. Mowi, grzecznie, zeby wypierdalala to sie pcha jak jebnieta.
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-05-13, 2:51 1
nie lubię tego kiepa
Zgłoś
Avatar
wtskw69 2012-05-13, 3:02 2
Po pierwsze: Osoba publiczna. Po drugie: Operatora kamery i reporterka nie są na teranie prywatnym. Po dwa i pół... prostak. Po trzecie krzywda się dzieje jak ich kilku facetów zamknie w kneble... Ojej, ojej, biją mnie biją!!! Ja pierdole gdzie MY żyjemy, żeby człowiek, który pogrąża Nasz Kraj zachowuje się jak mały chłoptaś

Pomijam fakt (wiem, że wszyscy wiedzą), że poseł jest osobą publiczną i to nawet jak wali kloca.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie