18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
CHAMnadCHAMAMI 2022-10-03, 16:50
Bardzo mi się podoba cała akcja. Widać żę to praca fachowców dobrej klasy. Brakuje mi jedynie takiego małego artystycznego elementu jak obeszczenie rozwalonej mordy przez któregoś z Panów. Umazanie gównem również było by na miejscu. Serdecznie pozdrawiam wszystkich milusińskich.
Zgłoś
Avatar
ZenObi 2022-10-03, 17:06
Cytat:

Nas, ludzi świadomych, jest garstka,



Cytat:

Fajnie, że jest nas jeszcze chociaż ten 1% bo to daje niesamowite pocieszenie jak się przez "przypadek" spotykamy.



Jest dla was specjalna wejściówka na Zlot Wolnych Ludzi, czyli Harmonia Kosmosu!

Może znów wystąpi znana guru Edyta Górniak! Z waszą dogłębną, udokumentowaną wiedzą, na pewno zrobicie tam karierę!
Zgłoś
Avatar
Krobo 2022-10-05, 7:10
Baronessa napisał/a:

Nie zesraj się tam. Jebaniec putler narobił przez wojnę, którą prowadzi z ukrami tyle burdelu na arenie międzynarodowej, że każdemu ruskiemu chujowi, powtarzam KAŻDEMU należy się za to obić mordę do krwi. Jebać russków i jebać ukraińskie mendy uciekające do Polski, których Polska utrzymuje ze swojego budżetu. My, Polaczki najwięcej na tej wojnie tracimy.


Życia ludzkiego nie idzie przeliczyć na kasę tak że jebać rusa czym się da... To do ostatniego zdania bo jak byś był wystarczająco ogarnięty i przy kasie też byś spierdolił.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2022-11-10, 19:01
jebać ukrainskie ludobujcze scierwa bez ludzkiej godnosci i polactwo ich wspierajace. Zniszczyliscie Polskę lewackie smiecie
Zgłoś