18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wyzwanie-12
AHAHAHA_NO • 2012-05-26, 18:27
O to parę ciekawych fotek:



Najciekawsze jest jednak to, co przedstawiają. To wcale nie są kadry z jakiegoś nowego rodzimego filmu, to zdjęcia z ćwiczeń Weimarskiej Grupy Bojowej Unii Europejskiej. Trzon sił biorących udział w ćwiczeniach tworzyły oddziały Wojska Polskiego.

A jaka była tematyka? Jak łatwo się domyślić nie chodziło o odparcie ataku państw trzecich, a pacyfikację zamieszek i rozwiązywanie innych wewnętrznych problemów.

Okazuje się, że w czasie słabnięcia NATO i rosnącego zagrożenie ze stron np Rosji, priorytetem dla rządu Donalda T. i jego zachodnich kolegów jest przygotowanie się do pacyfikacji własnego sfrustrowanego społeczeństwa.

W końcu Niemiecka metropolia chce mieć pewność, że jej nadwiślańska kolonia nie spróbuje się usamodzielnić.

Zdaje mi się, że my Polacy już coś takiego kiedyś przerabialiśmy.

źrudło
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-05-27, 17:18
Historia uczy, żeby uczyć się z historii.
A nie tak dawno temu (po 11.11.11) policja dostała podwyżki...a inne służby nie.
Widać, że rządzący zabezpieczają się w razie zamieszek. Większych zamieszek.
Zgłoś
Avatar
M................d 2012-05-27, 17:19 2
Nasz wieszcz i noblista Towarzysz Bolek nakazuje pałować tą robotniczą hołotę, więc tak musi być!
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-05-27, 17:36 4
A tak pluliście na Kaczyńskich tumany Uhuuhuhu dwu głowy potwór JaroLech nadciąga, dopadł mojego wujka z SB, głosuję na Tuska!, nakradłem miliony i zabrał mi Leksusa, czym ja będę woził dzieci do szkoły , głosuję na Tuska!, skłóca nas z naszym wieloletnim przyjacielem i kompanem zza wschodniej granicy! Głosuję na Tuska, bo jest cool i extra, idzie z duchem czasu, Kaczory to moherowe babcie i radio maryja, obciach i wstyd... Heil Donald!
Zgłoś
Avatar
Mordoc 2012-05-27, 17:44
"rosnącego zagrożenie ze stron np Rosji" - Zagrożenie ze strony Rosji nie rośnie . Większość przychodów Rosji to eksport ewentualny konflikt z Europą doprowadziłby do jej bankructwa. Innym dobrym przykładem na to ,że nie ma zagrożenia jest to ,że Europejskie państwa sprzedają Rosji uzbrojenie.
Zgłoś
Avatar
lith 2012-05-27, 17:44 3
Ta... kolejny jakże obiektywny artykuł z serii - 'jak u nas źle i niedobrze, zrupmy rewolucje!!! (bo mi zły rząd nie pozwala skrętufff palić)' Tyle spisków dookoła, a my głupia szara masa tego nie widzimy :<

Zastanówcie się moment z jakiego rodzaju konfliktami mamy na świecie do czynienia. [przerwa na zastanowienie] I właśnie dlatego te ćwiczenia wyglądają, jak wyglądają. Nikt nie ma zamiaru się bronić przed najazdem złych ruskich (co to tylko czekają, żeby jakieś brzozy zasadzić) tylko jak będzie jakiś konflikt to znowu jakiś konflikt wewnętrzny na wypizdowiu, ewentualnie obalanie jakiegoś miejscowego dyktatorka.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-05-27, 17:47 2
Pff.. Pisowczyki naprawdę muszą mieć nasrane w głowie widząc w ćwiczeniach wojskowych to co widzą.

Ale cóż, psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2012-05-27, 17:49
Ćwiczenia są związane z Euro 2012 -.-
Otóż z powodu braku odpowiedniej liczby pał musieli do tej roboty zatrudnić wojsko .
Ludzie mają dość rządów tuska i się buntują .
Na 8 czerwca na początek euro chyba wszyscy będą strajkować .
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-05-27, 17:52
@up up up
problemem sa gowna ktore sa podobne do ludzi , rozwiazanie proste, np. za kradziez ucinanie rak (oczywiscie publiczne zeby nie bylo tak jak z obietnicami premiera ) a jak nogami zaczna krasc to i nogi , tak samo zabojstwo zabojstwem leczyc ,tylko jeszcze troche frajera pomeczyc przez pare miesiecy , a za zbrodnie polityczne tez da sie wymierzyc ladne kary tylko trzeba pomyslec co zrobic aby osoba ktora chcialaby popelnic to samo przestepstwo co poprzednik a widziala wymierzona na nim kare pomyslala jednak ze nie warto
Zgłoś
Avatar
coolfon 2012-05-27, 17:56 2
no i co? niech se ćwiczą. państwo ma być gotowe na różne okazje.

Poza tym gdzie masz napisane, że chodzi o pacyfikacje rozruchów w Polsce. W tej chwili WP bierze udział w chyba 11 misjach poza granicami kraju. I co? Mają sobie dać wejść na głowę parchatym?
Poza tym jeśli ktoś nie umie normalnie żyć w tym kraju a przy tym normalnie demonstrować swoje niezadowolenie to co? Wszyscy mamy patrzeć jak rozpierdalają pół miasta?
Przykłady?
Górnicy- niezależnie od tego kto jest premierem zachowują się jak bydło na każdej demonstracji
Pielęgniarki i te ich namioty pod sejmem za premierostwa Jarosława Wielkiego
Ostatnio najebani solidarnościowcy z łańcuchami
I na koniec. Co sobie myśleliście 11 listopada zeszłego roku kiedy piękna, kolorowa młodzież spod znaku „antify”, czy jak tam ta kurwa się nazywa urządziła sobie bitwę na pół warszawy z tymi pojebusami prawicowymi. No nie brać takich do suki i nie napierdalać pałami?
Zgłoś
Avatar
maszynka 2012-05-27, 17:57 3
Chciałbym widzieć jak to "Tusk" układa plan takich ćwiczeń... Wy nie jesteście troche naiwni?
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-05-27, 18:37
Magik2501, Podwyżki dostali, a to dobre. Wierzysz w te "wielkie" podwyżki mające zachęcać do pałowania obywateli, czy tylko udajesz głupiego? Nie wierz we wszystko co mówi każda opozycja.
Zgłoś
Avatar
Silnoręki 2012-05-27, 18:38
Kiedyś nie było kastetów i szczęk Pacyfikować to sobie mogą mochery
Zgłoś
Avatar
coolfon 2012-05-27, 18:43
Magik2501, a wiesz o chodzi z podwyżkami? cały bajer polega na tym żeby policjanty nie szli na urlopy czy inne chorobowe w trakcie euro. olejesz euro podwyzki nie dostaniesz. wiem to z pierwszej reki, gadalem ostatnio z policjantem jak mu akta kserowalem w prokuraturze
Zgłoś
Avatar
jehohanan 2012-05-27, 18:47 1
To ja już wolę Niemiecką Metropolię, niż "wolną Polskę" jakiej by sobie pewnie życzył autor. W tej pierwszej mógłbym przynajmniej żyć bez strachu, że jakiś pojeb typu Macierewicz wypowie Rosji wojnę.
Zgłoś
Avatar
Kortens 2012-05-27, 18:55 2
Ja mam jedno zdanie. UE to nic innego jak kolejna próba przejęcia władzy nad Europą, tym razem przez "pokojowe zjednoczenie". Nazizm, komunizm, unia europejska, wszystko to to samo, tylko z inną otoczką. Nie ma czegoś takiego jak zjednoczona Europa, w końcu wyjdzie szydło z Brukseli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie