18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wyzwanie-12
AHAHAHA_NO • 2012-05-26, 18:27
O to parę ciekawych fotek:



Najciekawsze jest jednak to, co przedstawiają. To wcale nie są kadry z jakiegoś nowego rodzimego filmu, to zdjęcia z ćwiczeń Weimarskiej Grupy Bojowej Unii Europejskiej. Trzon sił biorących udział w ćwiczeniach tworzyły oddziały Wojska Polskiego.

A jaka była tematyka? Jak łatwo się domyślić nie chodziło o odparcie ataku państw trzecich, a pacyfikację zamieszek i rozwiązywanie innych wewnętrznych problemów.

Okazuje się, że w czasie słabnięcia NATO i rosnącego zagrożenie ze stron np Rosji, priorytetem dla rządu Donalda T. i jego zachodnich kolegów jest przygotowanie się do pacyfikacji własnego sfrustrowanego społeczeństwa.

W końcu Niemiecka metropolia chce mieć pewność, że jej nadwiślańska kolonia nie spróbuje się usamodzielnić.

Zdaje mi się, że my Polacy już coś takiego kiedyś przerabialiśmy.

źrudło
Zgłoś
Avatar
Delikvent 2012-05-27, 18:56
ja czekam aż sie zacznie
Zgłoś
Avatar
lith 2012-05-27, 19:15
@Kortens
To napisz jeszcze kto tak zawzięcie przejmuje tą władze nad Europą?
Zgłoś
Avatar
coolfon 2012-05-27, 19:23 1
lith, na jak kto? pedały
Zgłoś
Avatar
lith 2012-05-27, 19:39
pedały, żydy, ruskie i masony...eee to standard. Myślałem, że może coś ciekawszego się na nas ostatnio uwzięło i przejmuje władze nad światem.
Zgłoś
Avatar
piotrekz03 2012-05-27, 19:40 7
Rzygać mi się chce tą pierdoloną internetową rewolucją. Z każdej strony, każdego portalu wypływa to gówno wylewane na każdą możliwą władze (na Tuska to już kurwa hektolitry, ale to zrozumiałe, bo rządzi najdłużej). I pseudo inteligenci, co "przejrzeli już na oczy" i widzą już jak nami państwo, UE i wszyscy manipulują. Jak jesteście tacy kurwa świadomi to coś z tym zróbcie, ja "nieświadomy" też chce żyć w "normalnym" kraju. A prawda jest taka, że nic nie robicie poza narzekaniem i pierdoleniem po internecie, i gdyby nie sprawa ACTA to by Was kurwa nikt poza domem nie widział. Jesteście świadomi, to zróbcie coś z tą wiedzą, ratujcie nas "ciemny lud". Jeśli chcecie tylko pierdolić, to róbcie to jak powinny pedały - po cichu.
Zgłoś
Avatar
SunLee 2012-05-27, 20:28 3
stery_srh napisał/a:

Cóż, podobno historia lubi się powtarzać. Szkoda tylko, że ludzie zwykle nie wyciągają z niej odpowiednich wniosków. Albo wyciągają zbyt późno.


Jak polityk atakuje dziennikarkę za zadawanie zwykłego pytania i większość na tym forum popiera to co tu się dziwić. Za jakiś czas odkleją się od komputera, wyjdą na ulicę i się zdziwią że muszą mówić po niemiecku albo rosyjsku. Albo jedyną pracą będzie robienie laski niemieckiemu kierowcy tira. I będzie wtedy gadanie - że ONI to znowu coś. Nie - to wy - Każdy z WAS jest za to odpowiedzialny. Możecie odwracać głowę i udawać, że nie widzicie ale to i tak przyjdzie do was. Zamiast wspierać kogoś kto walczy o prawdę zostawiacie go z boku i śmiejecie się razem z waszymi przyszłymi oprawcami. Ale do czasu, aż nic nie będziecie mogli już zrobić.
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2012-05-27, 20:52 4
LUDZIE JAK WY GADACIE OD RZECZY, cały sadol zaśmiecacie takim skrajnym, NIEBEZPIECZNYM pitoleniem

Taki bełkot nic nie wnoszący, dajmy przykład napinki na Żydów. 99,9% z Was Żyda na oczy nie widziała. Plujecie na Tuska to głosujcie inaczej, ale najpierw może do wieku wyborczego dotrwajcie Wieczne narzekanie, kur*a, "POLSKA KOLONIA", co to za głupoty człowieku.

ATAK na dziennikarkę, dał się sprowokować, źle zrobił (odsuwając kamerę), ale postaw się w jego sytuacji, natrętna baba od hitów kina smoleńskiego kameruje Ci kurde plomby w zębach

To wojsko i policja ma tylko ćwiczyć plan uderzenia na ROSJĘ I NIEMCY, najlepiej z idolem widzę większości ostatnio komentujących- Macierem?

EURO ZŁE, EUROPA ZŁA, ROSJA ZŁA

WSZYSTKO ZŁE

Ruszcie te dupska od kompa, bo wcale na te podatki tak ciężko nie pracujecie skoro macie siły wypisywać takie idiotyzmy

Hasła typu "Hitler wróc..."
Gówna macie w głowach
Zgłoś
Avatar
Kortens 2012-05-27, 21:42
piotrekz03 napisał/a:

Rzygać mi się chce tą pierdoloną internetową rewolucją. Z każdej strony, każdego portalu wypływa to gówno wylewane na każdą możliwą władze (na Tuska to już kurwa hektolitry, ale to zrozumiałe, bo rządzi najdłużej). I pseudo inteligenci, co "przejrzeli już na oczy" i widzą już jak nami państwo, UE i wszyscy manipulują. Jak jesteście tacy kurwa świadomi to coś z tym zróbcie, ja "nieświadomy" też chce żyć w "normalnym" kraju. A prawda jest taka, że nic nie robicie poza narzekaniem i pierdoleniem po internecie, i gdyby nie sprawa ACTA to by Was kurwa nikt poza domem nie widział. Jesteście świadomi, to zróbcie coś z tą wiedzą, ratujcie nas "ciemny lud". Jeśli chcecie tylko pierdolić, to róbcie to jak powinny pedały - po cichu.



Na temat ciemnego i jasnego ludu rozwodziłem pod postem z mr. Freemanem, chcesz to zobacz, jest w moich postach. Ale z jednym masz rację, są Ci pseudo-inteligenci, którzy przejrzeli na oczy i tworzą teorie spiskowe, które może się sprawdzą, a może nie (do których ja się zaliczam), ale jesteśmy zbyt leniwi, a może zbyt świadomi tego, że chuja możemy, dlatego opisujemy przemyślenia, żeby Ci, którzy nie przejrzeli, przejrzeli na oczy i może coś zrobili. Jednak tak jak ktoś napisał, historia lubi się powtarzać. Kiedyś na pewno byli ludzie którzy mówili "Hitler to zgubna przyszłość, dlaczego do niego lgniemy?" jednak co mogli zrobić? Ano nic, albo tak im się wydawało i nic nie zrobili. Tak czy siak są to właśnie wszystko pytania bez odpowiedzi. Ja jestem tylko obserwatorem, jeśli coś się sprawdza w moich oczach, to później mówię "A nie mówiłem?" a jeśli nie to siedzę cicho. Jak na razie wiele rzeczy się spełniło. Żyję dla satysfakcji, nie żeby coś zmieniać, bo po co? Gdyby była utopia, świat byłby nudny.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-05-27, 21:46
Mam cichutką nadzieję, że zdjęcia t(f)uska zobaczymy pewnego pięknego dnia na hardzie
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-05-27, 21:59
piotrekz03 napisał/a:

Rzygać mi się chce tą pierdoloną internetową rewolucją. Z każdej strony, każdego portalu wypływa to gówno wylewane na każdą możliwą władze (na Tuska to już kurwa hektolitry, ale to zrozumiałe, bo rządzi najdłużej). I pseudo inteligenci, co "przejrzeli już na oczy" i widzą już jak nami państwo, UE i wszyscy manipulują. Jak jesteście tacy kurwa świadomi to coś z tym zróbcie, ja "nieświadomy" też chce żyć w "normalnym" kraju. A prawda jest taka, że nic nie robicie poza narzekaniem i pierdoleniem po internecie, i gdyby nie sprawa ACTA to by Was kurwa nikt poza domem nie widział. Jesteście świadomi, to zróbcie coś z tą wiedzą, ratujcie nas "ciemny lud". Jeśli chcecie tylko pierdolić, to róbcie to jak powinny pedały - po cichu.



garstka ludzi swiadomych nic nie zdziala, bo bedzie sie musiala najpierw przebic przez miliony wytresowanych slugusow, dla ktorych oddawanie ponad polowy swoich zarobkow obcym ludziom jest czyms normalnym. a co daja manifestacje/inne demokratyczne metody wyrazania woli ludu, to widac chocby na przykladzie marszu wyzwolenia konopii, gdzie przed edycja 2011 mieli przygotowane 6 tirow z platformami na marsz, juz mieli nimi wyjezdzac na miasto, ale przyjechala policja i stwierdzila, ze nigdzie nie pojada. jak sie nie chcieli sluchac, powiedzieli, ze maja do tego prawo i pozwolenie na manifestacje, to panowie z prewencji zaczeli szukac w tirach usterek i innych nieprawidlowosci, a ze pojebane prawo daje pole do popisu to w koncu cos znalezli. kierowca dostal mandat, zabrali mu dowod rejestracyjny i tyle z tego bylo
tu wiecej na ten temat jak sie komus chce czytac:
hyperreal.info/marsz-wyzwolenia-konopi-wg-organizator%C3%B3w-update

no ale to przeciez sa cpuny, wiec dobrze im tak ci cpuny, tamci kibole, reszta faszysci, albo zlodzieje i powoli nas zamykaja w coraz bardziej chujowej klatce:P

a tak przy okazji. pojawil sie tu ostatnio filmik o tym jak ameryka zdobywala wtyki w innych krajach, przez wysylanie tam swoich agentow, ktorzy najpierw obalali rzad, a potem ustanawiali taki, ktory zadluzal te panstwa i dzialal na korzysc usa(glownie w kontekscie ropy naftowej to bylo), ale zostal szybko usuniety/przeniesiony. ma ktos namiary gdzie to mozna znalezc?
Zgłoś
Avatar
JaTyOn1 2012-05-27, 23:22 1
Drodzy forumowicze m.in. lapps, Kortens i inni. Jak nie wiecie co macie robić, to ja wam powiem. Fuck the system i nie dać się złapać. Pić wódę i bronksy w miejscach publicznych, jarać skręty, zrywać plakaty wyborcze i łamać wszystkie prawa, które są niepoprawne moralnie. Skoro jesteście świadomi, to wiecie co jest moralnie dobre, a co jest moralnie złe. Nie łudźcie się, że nagle pokrzywdzeni się zjednoczą. Władzę można dymać, byle nie robić przy tym krzywdy innym.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-05-27, 23:53 4
Dziwne, myślałem że tego typu ćwiczenia są standardem w każdym kraju - demokratycznym, komunistycznym i chuj wie jakim. Bo co, gdyby np. zwolennicy Donalda T. wyszli na ulicę i zaczeli zamieszki? hmmmm... Nie, to napewno jest skierowane tylko przeciw jednej grupie. Tej która WIE!
Zgłoś
Avatar
paw3lwnw 2012-05-28, 13:04
Jestem żolnierzem i wchodzę w skład tej o to grupy i to co tu czytam to poprostu śmiech na sali! Przecież to zwykłe ćwiczenia i to nie ważne czy w GBUE czy podczas szkolenia naszych wojsk do Afganistanu ten element jest ćwiczony. Muszą wiedzieć jak się póżniej zachować jak podbije do nich taka banda brudasów.A co do ŻW to oddział specjalny z Mińska a nie zwykłe żetony od pałowania pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Szaler 2012-05-29, 11:56
"kto zapomniał o swojej historii bedzie ja przeżywał drugi raz"
Zgłoś