18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wyzwanie-12
AHAHAHA_NO • 2012-05-26, 18:27
O to parę ciekawych fotek:



Najciekawsze jest jednak to, co przedstawiają. To wcale nie są kadry z jakiegoś nowego rodzimego filmu, to zdjęcia z ćwiczeń Weimarskiej Grupy Bojowej Unii Europejskiej. Trzon sił biorących udział w ćwiczeniach tworzyły oddziały Wojska Polskiego.

A jaka była tematyka? Jak łatwo się domyślić nie chodziło o odparcie ataku państw trzecich, a pacyfikację zamieszek i rozwiązywanie innych wewnętrznych problemów.

Okazuje się, że w czasie słabnięcia NATO i rosnącego zagrożenie ze stron np Rosji, priorytetem dla rządu Donalda T. i jego zachodnich kolegów jest przygotowanie się do pacyfikacji własnego sfrustrowanego społeczeństwa.

W końcu Niemiecka metropolia chce mieć pewność, że jej nadwiślańska kolonia nie spróbuje się usamodzielnić.

Zdaje mi się, że my Polacy już coś takiego kiedyś przerabialiśmy.

źrudło
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-05-26, 18:45 41
Cóż, podobno historia lubi się powtarzać. Szkoda tylko, że ludzie zwykle nie wyciągają z niej odpowiednich wniosków. Albo wyciągają zbyt późno.
Zgłoś
Avatar
Miles87 2012-05-26, 19:01 2
Powinni pokazać co ćwiczą w tym wojsku i rozgonić chołotę. Co to za protestowanie? Lać pałami po twarzach i tyle szczekania.
Zgłoś
Avatar
chybeck 2012-05-26, 19:23 6
uszanowanie naszego kraju zacząłbym od ortografii zwykłego obywatela, bo pisząc "źródło" przez "u" raczej nie przejawia się polskości.
Zgłoś
Avatar
Biker1987 2012-05-26, 19:30
ja pierdole kurwa mac to jaja jakies??:/?
Zgłoś
Avatar
pułkownik_molibden 2012-05-26, 19:49 3


nasz wódz zachęca do pałowania. więc nie spodziewajmy się czegoś mądrego po tusku, jak wałęsa chcę "swoją" solidarność pałować. oglądać od 4:14 lub całość.
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2012-05-26, 20:00 1
Cytat:

uszanowanie naszego kraju zacząłbym od ortografii zwykłego obywatela, bo pisząc "źródło" przez "u" raczej nie przejawia się polskości.



wstydzę się tego, dlatego napisane na czarno i schowane w rogu
Zgłoś
Avatar
gin 2012-05-26, 20:14 14
pułkownik_molibden napisał/a:



nasz wódz zachęca do pałowania. więc nie spodziewajmy się czegoś mądrego po tusku, jak wałęsa chcę "swoją" solidarność pałować. oglądać od 4:14 lub całość.



Kiedyś miałem jakiś tam szacunek do tego człowieka. Dzisiaj jednak tego szacunku nie mam. Tego nie wolno, tamtego nie wolno bo ten wybrany demokratycznie a tamten taki. Obecna władza ma gdzieś swoich rodaków, wyborców. Ludzie nie chcą wyższego wieku emerytalnego? A chuj podniesiemy im co się będziemy z plebsem pierdolić. Brawo dla tych co pluli na te polityczne mordy. Zaś pan wałęsa który stęka, że pałowali, że było tak źle dziś chce robić to samo:/ Dla mnie to jest chore. Tacy ludzie są niebezpieczni. Co do głównego tematu to sądzę, że w najbliższym czasie nie powinniśmy się obawiać Rosjan, Niemców czy innego obcego narodu. Powinniśmy się obawiać naszych rządzących. Sądzę, że "Tusek" jeszcze pokarze swoje kły i pazury.
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2012-05-26, 20:49
Wszystko fajnie, tylko gdzie piwa?
Liczyłem, że jakoś się ten temat wybije i więcej ludzi to zobaczy.
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2012-05-26, 22:18 8
nie ma piwa za pierdolenie głupot i stawianie wlasnych tez w glownym poscie.Beda nas pacyfikować!
Zgłoś
Avatar
Esz 2012-05-27, 15:23
on ma na ręce napis "żandarmeria tuskowa" ?
Zgłoś
Avatar
lukaszchyzy 2012-05-27, 16:11 3
AHAHAHA_NO napisał/a:

źrudło


Ludzie , słownik w rękę i do nauki !
Zgłoś
Avatar
Dalione 2012-05-27, 16:56
@lukaszchyzy
A ty zamiast pierdolić, to temat byś wstawił.
Zgłoś
Avatar
Machol 2012-05-27, 16:59 14
Interpretacja autora jest krzykliwa jak nagłówek w Fakcie.
Zgłoś
Avatar
sv600 2012-05-27, 17:08 12
Teraz juz nawet cwiczenia wojskowe to wina Tuska, TVNu i GW
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie