18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
luneknh 2013-03-25, 23:26
Brakuje tylko blamażu z wyspami owczymi
Zgłoś
Avatar
h................j 2013-03-25, 23:39
Co wy pieprzycie? Tak naprawdę nie liczą się zwycięstwa i sukcesy. Najważniejszy jest udział w grze, sportowa rywalizacja i duch gry fair play.

Żartowałem, prawda jest taka, że już pukamy o dno.
Zgłoś
Avatar
luneknh 2013-03-25, 23:51 6
heylbj napisał/a:

Co wy pieprzycie? Tak naprawdę nie liczą się zwycięstwa i sukcesy. Najważniejszy jest udział w grze, sportowa rywalizacja i duch gry fair play.

Żartowałem, prawda jest taka, że już pukamy o dno.



Przepraszam lecz to dno puka do nas
Zgłoś
Avatar
papaj 2013-03-25, 23:56
wcale był się nie zdziwił, oj kurwa wcale
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-26, 1:10
A mi się wydaje, że przegramy.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-03-26, 1:22 8
Bileciki na mecz nie schodzą pomimo zjazdu z ceny... PZPN wie, co zrobić!
Zgłoś
Avatar
dth 2013-03-26, 3:12
"ryjki" - ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2013-03-26, 8:54
San Marino chce poprawić swoje statystyki o 100% i wygra drugi mecz o punkty w historii. Wcześniej pokonała tylko zajebiście mocny Lichtenstein.
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-03-26, 9:25
Pomimo porażek i różnych innych czynników bedę kibicowł prawdziwym sportowcom którzy noszą godło z dumą i grają dla sportu i satysfakcji. Jestem dumy z nich. NAtomiast te sprzedajne szmaty co zarabiają straszną bułę i zawsze sie za nich wstydzę - serdecznie pierdolę.
Zgłoś
Avatar
czorny88 2013-03-26, 11:43
RagicMabbit napisał/a:

Pomimo porażek i różnych innych czynników bedę kibicowł prawdziwym sportowcom którzy noszą godło z dumą i grają dla sportu i satysfakcji. Jestem dumy z nich. NAtomiast te sprzedajne szmaty co zarabiają straszną bułę i zawsze sie za nich wstydzę - serdecznie pierdolę.



Chuja rozumiem twój tok rozumowania uwazasz nasza kadre za sportowców co noszą godło z dumą ???? przeciez oni nawet sie nie angażuja w mecz żałosne skurwysyny puścić do gry młodych niech gryza trawe A i kogo uważasz za sprzedajne szmaty skoro w kazdym prawie sporcie zawodnicy maja sponsorów
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-03-26, 12:19
Pokażmy wszyscy kurwa swoją dumę i nie oglądajmy meczu! Chujostwa nie ma co oglądać i tym bardziej dawać zarobić za taką szmaciankę! Nie chodzić na mecze reprezentacji i nie oglądać w tv. Bo taka reprezentacja nie powinna reprezentować naszego kraju! Albo zmienić hymn narodowy, na - Nic się nie stało!..
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-03-26, 12:34
@up od hymnu to się odpierdol
Zgłoś
Avatar
NealCaffrey 2013-03-26, 13:02 1
Nie hymn, ale wszystkim znaną przyśpiewkę należy zmienić z "Nic się nie stało" na "Nic się nie zmieniło"
Zgłoś
Avatar
gruchens 2013-03-26, 14:51 1
google: "polska - san marino"
jeden z pierwszych wyników: "Chcemy przegrać jak najniżej"
I ten niezręczny moment, gdy musisz przeczytać artykuł żeby być pewnym która reprezentacja to powiedziała.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie