18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
kraz34 2011-12-27, 15:30
Mam wielki szacunek do strazakow , ale jak widzie jak te cipy sie bujaja po krk pod krawatami i zamoocena taka jak by byli co najmniej odznaczeni za uratowanie matki z dzieckiem z plonacego budynku to mnie chuj strzela ... geje jebane
Zgłoś
Avatar
smagal 2011-12-27, 15:32
dziwne ze nikt nie powiedzial jeszcze ze jedna z tych 2 dziewczyn jest hot
Zgłoś
Avatar
jamci 2011-12-27, 15:52
Na kwejka wstydziłbym się to wstawić, a co dopiero na sadistica. Co to kurwa jest?
Zgłoś
Avatar
krzaqqq 2011-12-27, 15:57
Pierdolicie, browar za przygotowanie tego shitu. xD
Zgłoś
Avatar
avalanch 2011-12-27, 16:12
0:29 pani po naszej prawej stronie dał bym się dla niej podpalić
Zgłoś
Avatar
Czarny Alibaba 2011-12-27, 16:46 1
00:35 ruchał bym tą czarną ;D
Zgłoś
Avatar
Smuxer 2011-12-27, 17:11
kurwa odkąd rozpowszechniają tę piosenkę, to ją kurwa znienawidziłem... wkurwia mnie, ze cały czas się podniecają tą zjebaną wersją -.-
Zgłoś
Avatar
donizcka 2011-12-27, 17:58 6
Ludzie, ale wy jesteście ograniczeni. Nie da się nie zauważyć, że niewiele wiecie i wypowiadacie się na tematy, o których nawet bladego pojęcia nie macie. Uczniowie to są w podstawówce, a co to jest KSP, to też nie wiem... Każdemu należy się trochę luzu, ale nie mając nic do czynienia z psp, nigdy nie będziecie w stanie prawidłowo zrozumieć tego nagrania. Jesteście buce, które by tylko "ruchały" , wyzywały innych od "cip, gejów, dzieci w przebraniu", a sami nic nie potraficie zrobić, tylko siedzicie przed kompem i tyjecie zamiast wziąć się za siebie, cioty!!!
Zgłoś
Avatar
B................r 2011-12-27, 18:37 2
Przynajmniej zrobili coś kreatywnego i z jajem a nie siedzą jak buce co świata poza internetem nie widzą...
Zgłoś
Avatar
g................9 2011-12-27, 18:46
I tak pracuje straż
Zgłoś
Avatar
F................y 2011-12-27, 18:54 1
kurwa zluzujcie wora. Podchorążowie też mają prawo do życia, fajnie że czują luz, zapierdalać też zapierdalają w odpowiednich sytuacjach. Ciekawe co byście zrobili wy na ich miejscu... Już to widzę jak większość z was po wypełnieniu swoich obowiązków napierdala po godzinach czy przy ksiązkach. Piach w oczy i chuj w dupę.
Zgłoś
Avatar
koper26 2011-12-27, 19:05
Też się właśnie zastanawiam co to za skrót KSP...
A co do nagrania to moje zdanie jest takie:
Hańbicie umundurowanie (koszarowe, bojowe głównie) robiąc jakieś wygibasy półnago albo z jakimiś elementami nieregulaminowymi typu czapki mikołajkowe. Co tam macie za regulamin że możecie na służbie takie coś odstawiać, chyba że nie na służbie, więc co robicie w garażu, kto wam udostępnił sprzęt tj. prądownice, deskę ratowniczą. Jak się pie*przy w głowie to przydałaby się wam powtórka unitarki.
Oczywiście, każdemu przysługuje odrobina "luzu", ale to są PODCHORĄŻOWIE kandydaci na oficerów PSP, od takich ludzi wymaga się trochę większej powagi. Wydurniać pałę to można po służbie w cywilnym ubraniu, albo chociaż bez tych pedalskich scen półnago. Dało by się to wtedy jakoś przełknąć.

A co do tych wyzywających strażaków od ciot w krawatach wożących się po mieście, to wyczuwam nutke zazdrości.
Takie jest moje zdanie w tej sprawie, dziękuje.
Zgłoś
Avatar
brodaty_canis 2011-12-27, 22:47
0:40 pierwszy z lewej (naszej) to Wilson od House'a
Zgłoś
Avatar
królik 2011-12-28, 1:24
vapaaman napisał/a:

Strażak Sam się znalazł, zamiast pieprzyć głupoty lepiej sam coś zrób !


dziecka twej matce nie będę robił bo jeszcze nie - nie daj - wyjdzie "sprytniejszy" od ciebie
Zgłoś
Avatar
moalord 2011-12-28, 12:27 1
Jasne że to hańba.. podchorążówka pajaców i dzieciaków, akurat mam doczynienia z PSP i NSZ (WP) i to są poprostu dzieci które powinny sie bawic w piaskownicy. wszyscy wygladaja na 17lat i wyglądają jak wygłodzone szczury o wadze 60kg.

To ma być w przyszlosci kadra oficerska? Wpółczuje... jak ja bylem z 7 lat temu na podchorążówce to 95% wyglądała i zachowywała się jak prawdziwi meżczyźni, a tu zupelnie na odwrót, moze ze 2 osoby na tym pedalskim filmiku wygladają na facetów dorosłych, wykształconych fizycznie a reszta ?

I niestety, niczego i nikomu nie zazdroszcz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie