18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
sebi88pl 2011-12-28, 21:03
W huju mam ten filmik ale Ruda no cóż zakochałem się mimo iż myślałem że nic takiego mnie nie spotka w tym nudnym jak pizda życiu...
Zgłoś
Avatar
koper26 2011-12-29, 18:13
moalord napisał/a:

Jasne że to hańba.. podchorążówka pajaców i dzieciaków, akurat mam doczynienia z PSP i NSZ (WP) i to są poprostu dzieci które powinny sie bawic w piaskownicy. wszyscy wygladaja na 17lat i wyglądają jak wygłodzone szczury o wadze 60kg.

To ma być w przyszlosci kadra oficerska? Wpółczuje... jak ja bylem z 7 lat temu na podchorążówce to 95% wyglądała i zachowywała się jak prawdziwi meżczyźni, a tu zupelnie na odwrót, moze ze 2 osoby na tym pedalskim filmiku wygladają na facetów dorosłych, wykształconych fizycznie a reszta ?

I niestety, niczego i nikomu nie zazdroszcz



Z tą zazdrością to nawiązuje do postu wyżej gdzie ktoś od gejów wyzywa strażaków w Krakowie chodzących pod krawatem:
W Krakowie jest Szkoła Aspirantów PSP i kadeci wypuszczani na przepustkę muszą wychodzić w umundurowaniu. Oni może i by chcieli wyjść cywilnie ale nie ma takiej możliwości, zwłaszcza na 1 roku.
Zgłoś
Avatar
efer 2012-01-15, 18:37
koper26 napisał/a:

Hańbicie umundurowanie (koszarowe, bojowe głównie) robiąc jakieś wygibasy półnago albo z jakimiś elementami nieregulaminowymi typu czapki mikołajkowe.


Koszarówki to odzież specjalna, a tzw. bojowe to środek ochrony indywidualnej.
Nie widzę więc żadnych wygibasów półnago lub w mikołajkowych czapkach z wykorzystaniem umundurowania.
koper26 napisał/a:

albo chociaż bez tych pedalskich scen półnago. Dało by się to wtedy jakoś przełknąć.


A tak, pedalskie to strasznie Tym razem ja wyczuwam nutkę zazdrości.
Zgłoś