18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Xbox One- nowa konsola Microsoftu
D................k • 2013-05-21, 20:52
Wygląda nieźle.







Krótko o samej konsoli:
Cytat:

- Nowa konsola Microsoftu to Xbox One
- Działanie w chmurze
- Będziemy mogli włączać Xboksa mówiąc do niego "Xbox ON"
- Snapmode - możliwość oglądania filmu na części ekranu i np: przeglądania internetu na pozostałej powierzchni
- Skype pojawi się na Xbox One
- 8-rdzeniowy procesor, dysk 500 GB, 8 GB RAM, USB 3.0, napęd Blu-Ray, architektura 64 bitowa, wejście i wyjście HDMI
- 3 systemy operacyjne - Xbox, Windows oraz trzeci łączący dwa poprzednie ze sobą
- Do każdego Xboksa One dołączony będzie nowy Kinect
- Nowy Kinect widzi w 1080p
- Nowy kontroler - nowe triggery, nowy krzyżak
- Nowa generacja Smart Glass - aplikacji na tablety do sterowania Xboksem
- Zupełnie nowa usługa Xbox Live. Te samo konto co na X360.
- Wszystko w chmurze - muzyka, gry, filmy.
- EA tworzy 4 gry na Xboksa One - FIFA, MADDEN, NBA LIVE I UFC
- Nowe gry EA będą działały na silniku EA Sports Ignite - zupełnie nowym silniku do ich gier sportowych
- Forza będzie tytułem startowym nowego Xboksa
- "Quantum Break", nowa gra od Remedy - twórców Maksa Payne'a czy Alana Wake'a
- Microsoft Studios planuje wydać 15 ekskluzywnych gier na Xboksa One w przeciągu roku od premiery, z czego 8 to zupełnie nowe marki
- Premiera na całym świecie pod koniec tego roku.
- Call of Duty otrzyma NOWY SILNIK GRAFICZNY!

Zgłoś
Avatar
Nemesh 2013-05-22, 15:41
Mam Xboxa, często gram u kumpla w PS3 i jest jedna rzecz, której nie ma ta druga konsola. A jest to pad od Xboxa. Wiem, że nie którym to nie przeszkadza ale mi się mega wygodniej gra padem od X i tyle.
Zgłoś
Avatar
L................6 2013-05-22, 15:43
Czekam na śmierć Cpt.Price'a w nowym CoDzie
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-05-22, 16:22 1
tomkill napisał/a:


far cry 3 nie odpalisz na pc co ma 256 ram a na ps3 juz tak


OOO ekspert się znalazł... Normalnie chylę czoła przed argumentem który jest nie do podważenia...
Zacznijmy od tego iż PS3 ma inną architekturę niż PC. PPC to nie x86 inne sposoby adresowania pamięci inaczej rozwiązane zarządzaniem CPU i jednostkami wektorowymi. W przypadku nowych konsol nie ma ŻADNEJ różnicy między architekturami. Obie są to x86-64. Obie są oparte o APU AMD które jest tanie ,średnio wydajne i tanie. No i oczywiście dochodzi jeszcze do tego mały szczególik. RAM w PS3 to XDR który jest wydajniejszy niż zwykłe ddr. Wydajniejszy ale i horrendalnie drogi w porównaniu do DDR. Średnio rozgarnięta małpa wie iż Sony przy każdej sprzedanej PS3 traciło kasę ponieważ nie mogło sobie pozwolić na sprzedaż po kosztach produkcji. Bo to CELL'a trzeba było zaprojektować bo to blu-ryj ( który był kompletnym idiotyzmem z powodu strasznego kontrolera którzy działał tak wolno iż dane trzeba było nagrywać kilka razy na płytę aby odczyt z nośnika był odpowiedni do generowania płynnych scen) no i licencje.
Więc drogi kolego następnym razem nie wdawaj się w dyskusję z kimś kto się zna ociupinkę lepiej na dany temat. Ba i dam ci jeszcze jedną radę nie wdawaj się w dyskusję jeżeli nie znasz choćby pobieżnie tematu bo wyjdziesz na idiotę.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-22, 16:59
@UP
I po co mu odpisujesz? Wystarczyło się go zapytać gdzie takie znalezisko wykopał ... 256 RAM
Zajebiste porównanie 256 RAM vs. PS3
Zgłoś
Avatar
JohnJ 2013-05-22, 17:01
Konsole sa dobre dla nieukow. Wcisnij "ON" i gierka chodzi! Granie shoterow padem to jest jak operacja serca w rekawicach bokserskich. Dlatego shotery na PC daja sie coraz gorzej sterowac, bo biedni konsolerzy nie mieli by najmniejszych szans w necie.

Tak wyglada moj PC... Szkopski system bo tu mieszkam i pracuje.
Zgłoś
Avatar
szereg0wy 2013-05-22, 18:22
Xbox One nazywa się i wygląda chujowo, do tego całkowicie uniemożliwia drugi obrót grami oraz nie posiada kompatybilności z grami chociażby na X360. ALE TELEWIZJA I STEROWANIE GŁOSOWE, WOW.

Po prostu gówno, wypada jeszcze gorzej od PS4.
Zgłoś
Avatar
Santoryn 2013-05-22, 20:33


Szkoda ze nowy shitbox wygląda jak pudełko po butach czy tez dekoder od nc+. A filmiki w grach muszą wyglądać cudnie przecież komputery już dawno maja taka grafikę a konsole dopiero się doczekają zmianę sprzętowa, ja jednak nie kupie nowego xboxa wystarczy mi stary z rgh i tak już z tego wyrosłem i gram tylko parę razy w miesiącu.
Zgłoś
Avatar
Lenart 2013-05-23, 0:08
po tym co tu zobaczyłem wiem jedno:

skończyła się wojna konsol, bo MS przystąpił do wojny dekoderów
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-05-23, 1:00
ehh tak uwielbialem microsoft (( az serce gamera sie lamie kiedy mysle ze moja ulubiona firma zeszla na psy mam nadzieje ze nadal beda robic gry na 360 chyba sie przeniosa na pc ale kurwa za biedny jestem xd

oj juz zamknac te ryje ze brzydko wyglada itp itd. kurwa kupujesz konsole/pc zeby sie kurwa na to patrzec ? pierdolone hatery wszedzie. tak trudno zadowolic ludzi w tych czasach -.-
Zgłoś
Avatar
Fragless 2013-05-23, 1:56
Dodam jeszcze do generalnego sporu między PS i Xbox. Obydwa te next-geny to jeden chuj w sumie. Niemal identyczne funkcje, a różnica jedynie wizualna. Obydwa koncerny skupiły się na naszych zapotrzebowaniach względem multimediów, czyli możliwość chwycenia screenshotów, streamu wideo, sharowania, voice chatu. Ja trzymam z PS ponieważ wychowałem się na tej konsoli. Poza tym PSX była tą pierwsza porządną konsolą, która wkupiła się w łaski konsumentów. Xbox i PS2 powstały w niewielkim odstępie czasowym od siebie, lecz PS2 od zawsze cieszyło się większą popularnością.

Co do wyglądu obu konsol to nie rozumiem czemu, niektórzy się przypierdalają. Kupujesz, podłączasz, rzucasz w okolicy telewizora i od czasu do czasu naciskasz tylko przycisk lub zmieniasz płytę. To nie dzieło sztuki nowoczesnej, żeby podziwiać bo i tak większość czasu będzie to leżało przykryte centymetrami kurzu. Owszem, jakiś wygląd to mieć powinno, ale nie spodziewajcie się, że zacznie miotać zajebistością i błyskać laserami.

Wiem, że trochę się "wysmętniam", ale gaming to moja brocha.
Zgłoś
Avatar
Bartolomew 2013-05-23, 22:49
Co do kosztów gry przez neta, proponuję porównać abonamenty w innych krajach europejskich, gdzie my jak zwykle jesteśmy w czarnej dupie. Droższy chyba jest tylko gdzieś w jakimś buszu.
Zgłoś