18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
You're getting old...
K................n • 2012-12-31, 18:04
Stary coś Ty taki przybity?

-A szkoda gadać, zrozumiałem, że się zestarzałem...

Niby czemu?

-Bo jak kupuję wódę, to już mnie nie pytają o dowód...
Zgłoś
Avatar
MrYeni 2012-12-31, 18:14 3
też mnie wczoraj naszła taka refleksja gdy kupowałem tequile :/
Zgłoś
Avatar
Eresol 2012-12-31, 18:30 2
Kurwa ja też się starzeje
Zgłoś
Avatar
hosemorales 2012-12-31, 18:45
18 nasta była ?
Zgłoś
Avatar
t................z 2012-12-31, 19:10 4
tja, jak mnie nieraz spytają to odbieram to jako komplement
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-12-31, 19:17 13
Przychodzi Łazarz do Jezusa:
- Stary, coś ty taki przybity?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-01-01, 4:33
To spróbujcie kupić jabola. Któraś sklepikarka w końcu spyta bo kupują to głównie żule i gówniarze.
Zgłoś
Avatar
R................a 2013-01-01, 11:06 5
Już się nie chwalcie, że jesteście tacy dorośli. Kur*a najgorsze to są takie małe pizdy co mają po 18 czy już (!) 19 lat i się chwalą między sobą : -ty mariolka kupowałam dziś balantajsa czaiiisz i malrboro i babka spytała mnie o dowód heheheh brechtam co ja wyglądam na 16 lat? Przeciez mam tone tapety" A raz ktoś nie spyta to już się chwalą, że jakie one są już stare, kurr

A ty MrYeni nie dość, że się chwalisz czy tam żalisz, to nie mogłeś napisać, że naszła cie taka refleksja, gdy kupowałeś alkohol, by podkreślić, że w zdaniu chodzi refleksje nad wiekiem, tylko musiałeś dojebać, że tequile, bo jaki ty jesteś extra cool, że nie kupujesz zwykłej wódy..
Zgłoś
Avatar
Foxless 2013-01-01, 11:27 5
@Roztrzepanejajka - ale flustracja, zacznij zażywać jakieś leki na uspokojenie, bo jak tak dalej pójdzie i rzeczywiscie sie zestarzejesz, to będzie cie trzeba zastrzelic dla dobra ogólu. masz wszelkie zadatki zeby zostac wkurwiającą babą po 50, która w komunikacji miejskiej MUSI siedzec, a za jej czasów, to sie jadlo udziec z dinozaura, a nie jakiejś pedalskiej świni i wracalo do domu przed 22 przynajmniej do trzydziestki.
Zgłoś
Avatar
K................k 2013-01-01, 12:10 1
Foxless napisał/a:

@Roztrzepanejajka - ale flustracja


Że co kurwa?!

Foxless napisał/a:

będzie cie trzeba zastrzelic dla dobra ogólu.


Też się pilnuj.
Zgłoś
Avatar
Damian198025 2013-01-01, 12:30 1
KidDynamite napisał/a:


Że co kurwa?!

Też się pilnuj.



Znalazł sie kurwa Jan Miodek zawsze kurwa musi być jakiś mędrzec który sie przypierdoli że zle napisane
Zgłoś
Avatar
K................k 2013-01-01, 12:33
Damian198025 napisał/a:



Znalazł sie kurwa Jan Miodek zawsze kurwa musi być jakiś mędrzec który sie przypierdoli że zle napisane


Taa. Tobie pewnie bez różnicy czy ktoś Ci robi łaskę czy ktoś Ci robi laskę. Pedale.
Zgłoś
Avatar
Damian198025 2013-01-01, 12:46
KidDynamite napisał/a:


Taa. Tobie pewnie bez różnicy czy ktoś Ci robi łaskę czy ktoś Ci robi laskę. Pedale.



Jeden pedał to ciebie zrobił a drugi zapomniał wychować śmieciu
Zgłoś
Avatar
K................k 2013-01-01, 12:59 5
Damian198025 napisał/a:



Jeden pedał to ciebie zrobił a drugi zapomniał wychować śmieciu



Chyba masz złe wspomnienia, bo znowu powtarzasz tę gadkę.
Zgłoś
Avatar
Foxless 2013-01-01, 15:40 3
KidDynamite
Cytat:

Foxless napisał/a:

@Roztrzepanejajka - ale flustracja

Że co k***a?!

Foxless napisał/a:

będzie cie trzeba zastrzelic dla dobra ogólu.

Też się pilnuj.



Dzięki za wskazanie literówki. Zanim jednak zaczniesz zwracać komuś uwagę na kulturę jego wypowiedzi i błędy w niej: przypilnuj swojej, bo "że co kurwa" wygląda przy tym dość paradoksalnie Oczywiście przyjmuję a priori, że się tego czepiasz, bo chodzi ci o kulturę języka. Świetnie z tym kontrastują wszystkie epitety, których użyłeś.

KidDynamite:
Cytat:

Damian198025 napisał/a:

Znalazł sie k***a Jan Miodek zawsze k***a musi być jakiś mędrzec który sie przypie**oli że zle napisane

Taa. Tobie pewnie bez różnicy czy ktoś Ci robi łaskę czy ktoś Ci robi laskę. Pedale.



To najbardziej absurdalne zdanie jakie dzisiaj przeczytałem! Z zastosowanego znaczenia słowa "czy" wynika, że to dwa pytania, brak jednak odpowiedniego znaku interpunkcyjnego oraz popełniłeś błąd składniowy, który pozbawia to zdanie sensu. Gdyby jednak miało jakikolwiek mieć - to brakuje przecinka (teraz sobie sprawdź gdzie). Stąd jasno mogę wnieść, że tobie wszystko jedno co chcesz napisać.

Morał jest następujący - robisz błędy interpunkcyjne, składniowe, do tego nie masz bladego pojęcia o kulturze wypowiedzi, ale nie przeszkadza ci, żeby wytykać błędy innym. Tylko przez grzeczność nie sprawdzę twoich innych postów pod tym względem, skoro w tak lakonicznych komunikatach ich nie zabrakło. Dziękuję.

PS. A takimi pierdołami to będę się przejmował przy pisaniu czegoś poważnego, a nie komentarza pod nieśmiesznym kawałem na sadolu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie