18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Z archiwów NASA
s................r • 2013-08-15, 1:43
Zauwazylem ostatnio wysyp fejkowych filmikow o UFO, wywiad z gumowym alienem, i tego typu bzdury, czas chyba to naprawic.

Czy nie warto by bylo spojrzec na autentyczne fragmenty misji NASA?

Na poczatek zbiorczy filmik na rozgrzanie (ostrzegam, przewija sie tu troche fejkow, w szczegolnosci zdjecia, video sa raczej w wiekszosci autentyczne)


No i dalej bardziej szczegolowo:

STS-48


STS-114:


STS-80:


Do tego STS-75, STS-63 i kilka innych, polecam szukac...

A na koniec garsc faktow:
1. NASA dysponuje dwoma kanalami lacznosci audio, ogolno-dostepny i utajniony. Zwlaszcza w filmikach z ISS czesto slychac gdy rozmowcy przelaczaja sie na tajny.

2. Kilku astronautow NASA otwarcie przyznalo istnienie fenomenu UFO i dezinformacji o powyzszym. Edgar Mitchell chyba najbardziej gorliwie wspieral ta sprawe.
Tu mozecie posluchac pana Edwina "Buzza" Aldrina (drugi czlowiek na ksiezycu) o incydencie podczas misji Apollo 11. Polecam!


Jak sie spodoba to zrobie temat o Disclosure Project (ktorego tworca, Stephen Greer okazal sie byc hochsztaplerem, ale dzieki niemu wielu ludzi z armii i lotnictwa US opowiedzialo swoje historie, zaznaczajac iz sa gotowi zeznawac przed kongresem).
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2013-08-15, 2:10
Jak by mieli być to byśmy ich już pewnie widzieli bo raczej tak słabo rozwiniętej rasy jak ludzie by sie nie bali... a sami na pewno nie jesteśmy , jest masa śmieci która spada często komuś na głowy .
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-08-15, 2:27 37
NASA na pewno ma już kontakt z kosmitami lub jakieś informacje większej świadomości , tylko po co takie tematy poruszać skoro połowa ludzi na świecie to ciemnota , historia z niedawna słucham gadki szmatki starych bab i nagle jedna do drugiej " wiesz Anetka ja nie rozumiem jak to jest zrobione że słoneczko krąży wokół ziemi " na to druga " słyszałam w kościele że duch święty tak to ustawił by ludzie w dzień pracowali a w nocy spali " pomyślałem ja pierdole , widziałem pełno ciuli co zastanawiali się czy to ziemia krąży wokoło słońca czy słońce wokół nas , tak więc po co idiotą nawet powiadamiać o taki przypadkach kto się interesuje znajdzie jakieś przecieki bo NASA to dość porządna organizacja .

@Jaszczura | A wziąłeś na uwadze to że obca cywilizacja może mieć cechy charakteru jakich my nie posiadamy ? mogą mieć kompletnie w dupie ujawnianie się i wystarczy im obserwacja to dla nich np : jak orgazm , jestem pewien że już ktoś bardzo daleko wie o nas , jestem pewien że coś tu już było miliony , miliardy lat temu tylko nie możemy tego sprawdzić , tak jak europejczycy podpłyneli do lądu Ameryki , widzą to dzikusy widziały tylko ludzi przemieszczających się po wodzie , statki dopiero zobaczyli gdy Europejczycy opowiedzieli im o tym jak to wygląda jak to działa z czym to się je , jest dużo koło nas lecz tego nie możemy zauważyć .
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-08-15, 2:42 17
@2up

Ta, masa smieci ktore zmieniaja kierunek i predkosc lotu.

@up
No niestety, do wiary w ducha swietego jestesmy uczeni od dziecka.

Uswiadomie wam cos co jest bardzo istotne w temacie UFO czy obcych (o ile istnieja). Jako cywilizacja opanowalismy reakcje termojadrowa, taka sama ktora napedza nasze slonce, a wiec w efekcie daje nam zycie. Problem polega na tym, ze od chwili jej uzyskania a bedzie juz ponad 50 lat, wiemy jedynie jak zastosowac ja jako bron. Niezbyt dobra wizytowka na galaktycznym podworku.

Zalozmy, ze obce cywilizacje, o ile istnieja, sa w stanie wykryc wybuch termojadrowy w swoim sasiedztwie. Bomba Cara, 1% energii naszego slonca uzyskane na obszarze miliony razy mniejszym, byla jak sygnal latarni na sporym obszarze naszej galaktyki.
W ciagu ostatnich 60 lat zdetonowalismy ponad 3000 ladunkow nuklearnych. Z punktu widzenia obcej cywilizacji to praktycznie wojna nuklearna.
I oni maja nam sie ujawniac? Nam, ktorzy najdalej postawili stope na Ksiezycu?
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-08-15, 3:26 3
@up prognoza na przyszłość jest tylko jedna , wybijemy się nawzajem , lub ogarniemy dupy i zrobimy coś wspólnie by rozwijać technologie bez wojen , bez wiary w fikcyjnych bożków , zrób coś by się poszerzać a nie zmniejszać .

Co do Księżyca to fotografie , pierwszego człowieka na księżycu to czyste oszustwo , moje założenia są takie że spotkali na księżycu , coś czego nie oczekiwali i musieli jakoś to zamaskować , ogólnie ostatnio czytałem że ma się odbyć podróż na ciemną stronę księżyca , która ma niby ukazać coś .

Jednym z lepszych projektów Inżynierii Kosmicznej jest założenie wyłapywania odłamków które zawierają minerały nie występujące na ziemi i minerały potrzebne ziemi , zobaczymy jak to będzie ale dla mnie bardziej się cofamy niż rozwijamy .
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2013-08-15, 3:34 11
Ogólnie nie wierzyłem w UFO i dalej mam wątpliwości ale będąc na spacerze z psem (około 23) spojrzałem w niebo, było średnio zachmurzone. Tak patrzę i widzę jakieś ruszające się chmurki. Przyglądam się i myślę, CO TO KURWA JEST! Stałem tak z 5 minut i widziałem jakąś chmurkę w kształcie prostokąta złożoną z małych chmurek, które były w odstępach od siebie, mniej więcej symetrycznych. I to coś wirowało w kółko i wokół własnej osi. Poleciałem do domu. Akurat miałem kuzyna u siebie to go zawołałem. Pokazuje mu na niebo, nic nie widzi. Pokazuje dokładniej i to zauważył. Chciałem to nagrać ale w nocy mój aparat nie robi dobrych filmów ani zdjęć. Więc wpadam na pomysł. Zadzwoniłem po brata i rodziców. Wzięli lornetkę, patrzymy i to nadal widać. To nie były żadne odbicia świateł, w około nie było żadnej imprezy masowej. Ten obiekt ginął czasami w chmurach, żeby chwilę później się pojawić. Po około 20 minutach obserwacji nagle zniknął.

Tak. Mam dobrego dealera ale wklejam to tu bo to było stosunkowo niedawno, a temat powyżej idealnie nadaje się do tego komentarza.
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-08-15, 8:44 12
ciekawe czy ufole tez robia zimny lokiec jak sie woza takimi spodkami
Zgłoś
Avatar
d................! 2013-08-15, 9:46 1
oglądając filmy w rodzielczości 30x40, można tam zobaczyć wszystko... ftw
Zgłoś
Avatar
elektryk74 2013-08-15, 11:24 3
Wystarczy wiedza z Wiki i Discovery na temat kosmosu, aby być pewnym na 100%, że to jest niemożliwe aby tylko nam się udało. Mam nadzieję że dożyję lądowania na Europie i przebicia się pod lód sondy, bo trudno sobie wyobrazić jeden wielki ocean bez życia (mam tu na myśli życie mikroorganizmów), ale jeżeli one tam są i jeżeli to ujawnią to znaczy że wszechświat jest usianyżyciem
Zgłoś
Avatar
Radzimierz 2013-08-15, 11:31 1
O kurwa, zaczęły się wypowiedzi oświeconych, próbujących nauczyć ciemną masę o spiskach...
Zgłoś
Avatar
kwk222 2013-08-15, 13:07 1
stalowyszczur, wrzuć więcej bo chętnie poczytam
Zgłoś
Avatar
kurabezkosci 2013-08-15, 13:57
debile z @up w natarciu ..ale mniejsz o to
a w klewkach wyladowali talibowie
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2013-08-15, 15:34
ja nie wierze w ufo ale niech ktoś mi wyjaśni co to było bo nie widziałem tego tylko ja ale i 4 dodatkowe osoby
Zgłoś
Avatar
Kvinto 2013-08-15, 16:11
Ludzie są coraz bardziej pojebani.
Kiedyś jak nie wiadomo było o co chodzi to był Bóg.
Teraz wszyscy to wyśmiali i już mało kto w to wierzy.
Teraz mamy bardziej realne odpowiedzi na pytania: UFO
Zgłoś
Avatar
Alien_12 2013-08-15, 16:21 1
Idioci z góry oglądają filmik, nie mają pojęcia o co chodzi (jakieś tam kropki), widzą ,,UFO" gdzieś w opisie, i dawaj od idiotów wyzywać.
Jak tacy mądrzy jesteście to do ciężkiej kurwy powiedzcie co to do chuja jest a nie ,,ufonerdy, ufonerdy <piana_z_pyska>".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie