18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Z cyklu: co widzimy?
~Velture • 2023-08-28, 17:15
Tradycyjnie i kulturalnie - kto chce się pobawić w zgadywankę niech pisze komentarz zanim odsłoni spojler pod filmem.

Co widzimy?



ukryta treść
Cytat:

W ten weekend na wyspę Lampedusa we Włoszech – wyspę liczącą zaledwie około 6000 mieszkańców – przybyło ponad 4200 lekarzy i inżynierów z Afryki i Bliskiego Wschodu. I znowu nie ma wśród nich kobiet i dzieci. Jeśli to nie jest inwazja, to nie wiem, co nią jest.


Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2023-08-28, 20:08
co to ? Francja czy Szwecja ?
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-08-28, 20:30
To sìę nazywa migracja . Twój przodek też migrował z Afryki .
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2023-08-28, 20:55 7
Tak wygląda koniec Europy przed którym choćby Oriana Fallaci ostrzegała już dekady temu. Wszystko zgodnie z planem Kalergiego, który europejskie "elity" gorliwie realizują. Nas też to czeka, jeśli naród nie zacznie myśleć i wyciągać wniosków, wszak antypolski rząd warszawski od 2015 roku sprowadził setki tysięcy ciapatych do Polski, a w planach ma jeszcze więcej. Niedawno było głośno o koncepcji przyjmowania 400 tys. brudasów rocznie, więc w ekspresowym tempie dogonimy "postępowy" zachód. Wspomnieć też należy, że polskie uczelnie robią nabór "studentów" w Zimbabwe...
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-08-28, 21:10 2
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie tłumacz się pisowski tłuku ze spraną przez tvpis łepetyną. Zostałeś szybciutko zaorany i tyle w temacie a teraz możesz wracać do oglądania tvp DezInfo. Dla was, pisowskich kretynów, jak ktoś nie ogląda tvpis to odrazu zwolennik po, tvnu i wyborczej i nie pojmujecie, jebane pisowskie lemingi, że można nie oglądać ani jednego ani drugiego. Szczególnie pisowskie kurwy lubią szufladkować ludzi i dzielić na zwolenników pis i po. Gardzę wami jak mało kim. W tvpis powiedzą, żebyś zjadł gówno to zeżresz i jeszcze poprosisz o dokładkę a jak ja odmówię to zaczniesz swoje żałosne pierdolenie, że w tvnie zakazali mimo iż wyraźnie kilka razy zaznaczyłem, że nie oglądam ani jednego ani drugiego syfu.



Z tym że widzę że o jednej kwestii zapomniałeś...

W naszej poprzedniej "dyskusji" to TY!! pierwszy poruszyłeś temat oglądanie prze zemnie TVPiS, jak to ładnie ująłeś....
Ale jak ja w następnym komentarzu wspominałem o tobie i TVNiemcy to nagle dostałeś sraczki.

Więc jak to jest z tobą? Ty możesz innych szufladkować a ciebie inni nie mogą?
Czyli nie dość że jesteś lewackim zjebem to jeszcze i hipokrytą????

Co do reszty... Czy ty myślisz że ja wami nie gardzę? Oczywiście że tak, jak każda sprzedajną niemiecką kurwą.

Teraz macie jednego więcej w waszym kurwidołku, z tego co słyszałem. Takiej kurwy w polityce jak giertych to jeszcze w naszym kraju nie było.
Masz już na kogo głosować. Pasujecie do siebie...
Zgłoś
Avatar
Angevil 2023-08-28, 21:23
W rok, dwa się ogarną, nakradną towaru, dobrze ubiorą. Panna jednego bądź kilku z was da dupy takiemu kiedyś bo jej się spodoba pobłażajcie dalej robakom.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2023-08-28, 21:57 2
Pan_Cernik napisał/a:

Z tym że widzę że o jednej kwestii zapomniałeś...
W naszej poprzedniej "dyskusji" to TY!! pierwszy poruszyłeś temat oglądanie prze zemnie TVPiS, jak to ładnie ująłeś....
Ale jak ja w następnym komentarzu wspominałem o tobie i TVNiemcy to nagle dostałeś sraczki.
Więc jak to jest z tobą? Ty możesz innych szufladkować a ciebie inni nie mogą?
Czyli nie dość że jesteś lewackim zjebem to jeszcze i hipokrytą????
Co do reszty... Czy ty myślisz że ja wami nie gardzę? Oczywiście że tak, jak każda sprzedajną niemiecką kurwą.
Teraz macie jednego więcej w waszym kurwidołku, z tego co słyszałem. Takiej kurwy w polityce jak giertych to jeszcze w naszym kraju nie było.
Masz już na kogo głosować. Pasujecie do siebie...


Przecież sam się jebany pisowski tłuku przyznałeś do oglądania tvpis więc sam się zaorałeś. Nie tłumacz się teraz bo marnie ci to wychodzi. Jesteś jebanym pisowskim lemingiem łykającym propagandę morawieckiego jak młody pelikan. Rządowa reżimówka zrobiła ci zupę z mózgu ty prawie 50 letni dziadku z wodogłowiem. Twoje jedyne argumenty to pisowskie propagandowe pierdolenie, że ,,jestem niemcem, oglądam tvn i popieram po" i dalej jebany kretynie nie rozumiesz, że nie muszę być za platformą żeby jebać pisowskie ścierwa. Takim śmieciom powinni odbierać prawa wyborcze. Przez takie podstarzałe kurwiska młodzi będą mieli pod górkę w tym kraju.
Zgłoś
Avatar
Razmuser 2023-08-28, 21:59
@Velture weź to edytuj i daj muzyczkę z Króla Lwa. Dla nie kumatych wpisać w google "na cywenia" i pierwszy link z YT odpalić, a filmik z brudasami bez dźwięku oglądać
Zgłoś
Avatar
DziQ1916 2023-08-28, 22:28 4
konferencja tuska ?
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-08-28, 23:08 5
DziQ1916 napisał/a:

konferencja tuska ?



Jego elektorat
Zgłoś
Avatar
Angevil 2023-08-28, 23:12 1
neo001 napisał/a:

Jego elektorat


Się dowiedz debilu kto przywiózł kilka tysięcy wschodnich niedawno pajacu pisowski
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-08-28, 23:47 2
Angevil napisał/a:

Się dowiedz debilu kto przywiózł kilka tysięcy wschodnich niedawno pajacu pisowski



Aleś się oburzył. Pisdzielcem nie jestem, a komentarz miał być humorystyczny.

Skoro jednak chcesz wiedzieć, to stokroć bardziej wole tych pisowskich pracowników kontraktowych, niż nielegalne bydło bez dokumentów, które liczy tylko na na kradzione/daniny od państwa. Brakuje nam rąk do pracy i nawet do uczciwie pracujących Ukraińców nie mam nic przeciwko(szkoda tylko, że od czasu wojenki przybyło pasożytów niewdzięcznych).
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2023-08-29, 0:07
seledynowy skuter wodny
Zgłoś
Avatar
Kohei 2023-08-29, 0:10 1
tylko idioci bronia jeszcze Tuska
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-29, 0:53
I znowu ta gra na emocjach i straszenie. Ale zapomniałeś na koniec skleić z hymnem PiS i obietnicą Kaczyńskiego, że ich tu nie wpuści. Popraw, bo nie zapłacą.
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-08-29, 7:37 3
Jesse.Pinkman napisał/a:

Przecież sam się jebany pisowski tłuku przyznałeś do oglądania tvpis więc sam się zaorałeś. Nie tłumacz się teraz bo marnie ci to wychodzi. Jesteś jebanym pisowskim lemingiem łykającym propagandę morawieckiego jak młody pelikan. Rządowa reżimówka zrobiła ci zupę z mózgu ty prawie 50 letni dziadku z wodogłowiem. Twoje jedyne argumenty to pisowskie propagandowe pierdolenie, że ,,jestem niemcem, oglądam tvn i popieram po" i dalej jebany kretynie nie rozumiesz, że nie muszę być za platformą żeby jebać pisowskie ścierwa. Takim śmieciom powinni odbierać prawa wyborcze. Przez takie podstarzałe kurwiska młodzi będą mieli pod górkę w tym kraju.



Ja pierdole... Ale z ciebie idiota.....

Jedyne co ci wtedy napisałem to , że oglądam TVPisS Sport. "SPORT" jebany matole, bo leciał mecz Legii z Midtjylland. A ty się kurwa podniecasz bo mnie kurwa zaorałeś.... Śmieszny jesteś lewaczku.

To po tobie widać że propaganda zryła ci łeb.
Już w poprzednim razem udowodniłem ci że jesteś debilem. Nawet nie lemingiem, tylko debilem, bo o wszystkim co ci pisałem, pisałý też lewackie media a do twojego zakutego łba tak fakty nie docierały.
Zgłoś