18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Z cyklu: co widzimy?
~Velture • 2023-08-28, 17:15
Tradycyjnie i kulturalnie - kto chce się pobawić w zgadywankę niech pisze komentarz zanim odsłoni spojler pod filmem.

Co widzimy?



spoiler
Cytat:

W ten weekend na wyspę Lampedusa we Włoszech – wyspę liczącą zaledwie około 6000 mieszkańców – przybyło ponad 4200 lekarzy i inżynierów z Afryki i Bliskiego Wschodu. I znowu nie ma wśród nich kobiet i dzieci. Jeśli to nie jest inwazja, to nie wiem, co nią jest.


Zgłoś
Avatar
żmij 2023-08-28, 17:20 4
Oktoberfest?

Edit: No prawie...
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-08-28, 17:21 9
"Zazdroszczę" motzno.
Spadną im ceny usług medycznych i poziom wykształcenia technicznego na wyspie sie podniesie. Razem z krzykiem mieszkańców
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-08-28, 17:22
w sumie jakby jebali gdzies na polach za butelke wody i fasolke w puszce dziennie to nie widze problemu
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-08-28, 17:41 29
Nie wiem skąd takie niusy bierzesz ale zmień źródło.

Na tvn24 i na gazecie nic o tym nie ma więc na 100% to prawicowa propaganda ...
Zgłoś
Avatar
Silverface 2023-08-28, 17:55 2
Z cyklu: co widzimy?
Co widzimy? Cel dla rakiety naprowadzanej, lub bomby...ewentualne cel dla kilku "żołnierzy" z M60 lub podobnym karabinem.
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2023-08-28, 17:56 3
Pan_Cernik napisał/a:

Nie wiem skąd takie niusy bierzesz ale zmień źródło.
Na tvn24 i na gazecie nic o tym nie ma więc na 100% to prawicowa propaganda ...



jak ty takie media czytasz - ogladasz to sie nie dziwie ze tak myslisz.
juz same twoja slowa o "propagandzie" pokazuja jak masz wyprana glowe.

nie slyszales o pani merkel, jej zaproszeniu, zadymach we francji niemczech, szwecji itd., gwaltach, o naszej granicy z bialorusia, o relokacji imigrantow?
zastanow sie geniuszu dlaczego unia chce relokowac imigrantow? bo jest ich malo? czy dlatego ze ciagle te dzikusy napieraja na europe!

a ty piszesz o jakiejs propagandzie i potrzebujesz zrodla?? wlacz myslenie to wystarczy!
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-08-28, 18:00 32
lokal.szczecin napisał/a:

jak ty takie media czytasz - ogladasz to sie nie dziwie ze tak myslisz.
juz same twoja slowa o "propagandzie" pokazuja jak masz wyprana glowe.
nie slyszales o pani merkel, jej zaproszeniu, zadymach we francji niemczech, szwecji itd., gwaltach, o naszej granicy z bialorusia, o relokacji imigrantow?
zastanow sie geniuszu dlaczego unia chce relokowac imigrantow? bo jest ich malo? czy dlatego ze ciagle te dzikusy napieraja na europe!
a ty piszesz o jakiejs propagandzie i potrzebujesz zrodla?? wlacz myslenie to wystarczy!



Widzę że sarkazmu nie zauważyłbyś nawet kiedy by cię w dupę kopnął....
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-28, 18:10 2
lokal.szczecin napisał/a:

jak ty takie media czytasz - ogladasz to sie nie dziwie ze tak myslisz.
juz same twoja slowa o "propagandzie" pokazuja jak masz wyprana glowe.
nie slyszales o pani merkel, jej zaproszeniu, zadymach we francji niemczech, szwecji itd., gwaltach, o naszej granicy z bialorusia, o relokacji imigrantow?
zastanow sie geniuszu dlaczego unia chce relokowac imigrantow? bo jest ich malo? czy dlatego ze ciagle te dzikusy napieraja na europe!
a ty piszesz o jakiejs propagandzie i potrzebujesz zrodla?? wlacz myslenie to wystarczy!



Zgłoś
Avatar
Pepewatch 2023-08-28, 18:27 2
Moja próba:
Obornik wywaliło w miejskiej zabudowie?

Przeczytałem cytat; bezczelne, perfidne kłamstwa!
Ja tam widzę na początku obok inżyniera w żółtej koszulce jedną kobietę z małym akbarem albo fatimą
Zgłoś
Avatar
Riikko 2023-08-28, 18:37 10
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2023-08-28, 19:48 6
Pan_Cernik napisał/a:

Widzę że sarkazmu nie zauważyłbyś nawet kiedy by cię w dupę kopnął....


Nie tłumacz się pisowski tłuku ze spraną przez tvpis łepetyną. Zostałeś szybciutko zaorany i tyle w temacie a teraz możesz wracać do oglądania tvp DezInfo. Dla was, pisowskich kretynów, jak ktoś nie ogląda tvpis to odrazu zwolennik po, tvnu i wyborczej i nie pojmujecie, jebane pisowskie lemingi, że można nie oglądać ani jednego ani drugiego. Szczególnie pisowskie kurwy lubią szufladkować ludzi i dzielić na zwolenników pis i po. Gardzę wami jak mało kim. W tvpis powiedzą, żebyś zjadł gówno to zeżresz i jeszcze poprosisz o dokładkę a jak ja odmówię to zaczniesz swoje żałosne pierdolenie, że w tvnie zakazali mimo iż wyraźnie kilka razy zaznaczyłem, że nie oglądam ani jednego ani drugiego syfu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-28, 20:02 4
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie tłumacz się pisowski tłuku ze spraną przez tvpis łepetyną. Zostałeś szybciutko zaorany i tyle w temacie a teraz możesz wracać do oglądania tvp DezInfo. Dla was, pisowskich kretynów, jak ktoś nie ogląda tvpis to odrazu zwolennik tvnu i wyborczej i nie pojmujecie, jebane pisowskie lemingi, że można nie oglądać ani jednego ani drugiego. Szczególnie pisowskie kurwy lubią dzielić i szufladkować ludzi na zwolenników pis i po. Gardzę wami jak mało kim.



Zamknij się pinki leszczu ty jeden tefałenowski. Tylko TVP, jebać jaruzela, precz z komuną, niech żyje wolna Polska.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2023-08-28, 20:04 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

Zamknij się pinki leszczu ty jeden tefałenowski. Tylko pis, jebać jaruzela, precz z komuną, niech żyje wolna Polska.


Pies cię jebał motylku w brzuchu ty jeden Ale masz rację, niech żyje wolna Polska precz z komuną
Zgłoś
Avatar
0to 2023-08-28, 20:06
Widać jedną kobitę ,więc to fejk
Zgłoś