18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Zasady naszego teleturnieju pozostają niezmienne od zawsze:
Kto chce się bawić pisze w komentarzu co widzi na filmie przed rozwinięciem spojlera.

Standardowo pod filmem spojler z wyjaśnieniem tego co jest na filmie.


ukryta treść

Mnóstwo ciężarówek z muzułmanami. Szacunkowo obecnie 500 tys. osób przybywa do Libii, aby przeprawić się przez Morze Śródziemne, pod nadzorem lokalnej policji. Mamy kłopoty, a nasi europejscy politycy nie są w stanie znaleźć odpowiedniej odpowiedzi na to zagrożenie. Frontex musi natychmiast przystąpić do działania.



EDIT: wrzucam w spojler jeszcze filmik z akcji "PO"

Kto zgadł?
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-09-26, 12:21 1
Gówno się wylało.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2023-09-26, 12:22 5
Grupa inżynierów i lekarzy czeka pod polską ambasadą na swoje wizy bo zapłacili w chuj szmalu a Wawrzyk telefonów nie odbiera.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2023-09-26, 12:30 4
Strzelałbym że albo wspólnie chcą zatańczyć największą Makarene na świecie jak weszła nuta jakby zaczeli się bujać albo to rozładunek więźniów do jakiegoś więzienia? Ośrodka dla uchodźców? Wnioskując po wojskowych na murze jeden 2 belki drugi a jakiś starszy 4 więc nie wydaje mi się żeby to było tylko jakieś zwykłe więzienie
PS no uchodźcy wiedziałem a co by innego no nie wstrzeliłem się idealnie bo chuj ich tam wie czy ich właśnie zamykają czy wysyłają gdzieś w oizdu żeby mieć spokój
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2023-09-26, 12:33 1
Mają polskie wizy
Zgłoś
Avatar
jowood88 2023-09-26, 12:44 7
Sam kobiety i dzieci... Hmm... wycieczka z przedszkola do kina na film Agnieszki Holland?
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2023-09-26, 13:01 2
Impreza w Dąbrowie Górniczej z loterią wizową
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-09-26, 13:16
Gówno się wylało.
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2023-09-26, 13:21 7
Widać, że Niemcy słusznie czynią chcąc przywrócić kontrole graniczne na granicy z Polską.
A Edgar K. i jego mocodawcy widzą 5000 Euro od łba za wizę.




businessinsider.com.pl/wiadomosci/niemcy-chca-przywrocic-kontrole-na-g...
Zgłoś
Avatar
nowycrteam 2023-09-26, 13:32 4
za niedługo tyle tego będzie że zrobią sobie kalifaty w całej Europie a i dobrze kij tej lewackie władzy w dupe.
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-09-26, 13:40 48
Ja bym go wypuścił...

Zgłoś
Avatar
perun14 2023-09-26, 13:41 7
Jestem ciekaw czy to ruskie tak prężnie działają w Afryce i chca zniszczyć ten spierdolony, spedalony zachód od środku, jesli tak to wychodzi im to znakomicie, w każdym państwie agenci typu holland i tak to sie kreci
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-09-26, 13:49 25
perun14 napisał/a:

Jestem ciekaw czy to ruskie tak prężnie działają w Afryce i chca zniszczyć ten spierdolony, spedalony zachód od środku, jesli tak to wychodzi im to znakomicie, w każdym państwie agenci typu holland i tak to sie kreci



To żydzi importują to bydło z afryki do europy aby białego człowieka się pozbyć i zagarnąć wszystkie szekle świata. Łatwiej rządzić czarnym niż białym. Rozpierdolą białą europę, pomieszają wszystko do koloru sraczki a potem zniewolą jak jebane bydło.

Ty jesteś śladem węglowym jaki chcą ograniczyć.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-09-26, 13:50
Na kontenerowiec i do Ameryki - jak za dawnych dobrych czasów
Zgłoś
Avatar
Bart47 2023-09-26, 14:03 6
Uwaga! Wprowadzam nową ustawę: każda posiadłość należąca do polityka jest od teraz schroniskiem dla uchodźców.
Zgłoś