18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2023-12-01, 0:05
Szysza430 napisał/a:

Niedokońca mutant, ta ryba akwariowa nazywa się Arowana. Dosyć agresywna rybka i mięsożerna, często karmi się ją wrzucając do akwarium żywą mysz, którą połyka w całości. Zależnie od akwarium może osiągnąć 60cm. A Tutaj ewidentnie coś się zaczepiło po "jedzeniu"



Tyle że to coś macha skrzelami i kręci oczami. Nie wiem jak długo pół ryby tak potrafi ale myślę że jeśli potrafi to krótko i ktoś nagrał video w idealnym momencie.
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2023-12-01, 0:35
No taki odwrotny noktowizor
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-12-01, 2:40 1
zbigniewz napisał/a:

No taki odwrotny noktowizor



Chyba ci chodziło o peryskop
Zgłoś
Avatar
nemesisnt 2023-12-01, 2:47
frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Tyle że to coś macha skrzelami i kręci oczami. Nie wiem jak długo pół ryby tak potrafi ale myślę że jeśli potrafi to krótko i ktoś nagrał video w idealnym momencie.



Ryby ro tak twarde sztuki że i 2 lata pożyje bez połowy ciała, zagłęb temat u wujka google
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-12-01, 4:18
Szysza430 napisał/a:

Niedokońca mutant, ta ryba akwariowa nazywa się Arowana. Dosyć agresywna rybka i mięsożerna, często karmi się ją wrzucając do akwarium żywą mysz, którą połyka w całości. Zależnie od akwarium może osiągnąć 60cm. A Tutaj ewidentnie coś się zaczepiło po "jedzeniu"



To "po jedzeniu" porusza skrzelami i oczami. Jakaś mutacja.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-12-01, 9:11
Kiedyś miałem gupika z dwiema głowami.
Zgłoś
Avatar
pipi71 2023-12-01, 9:54 1
dobrze, że jesteś bo tu tylko nieme kroniki wypadków
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2023-12-01, 11:31
Nie pamiętam nazwy ryby, ale to samica a pod nią podpięty jest na stałe o wiele mniejszy samiec. Ten gatunek tak ma.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-12-01, 14:05 2
frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Tyle że to coś macha skrzelami i kręci oczami. Nie wiem jak długo pół ryby tak potrafi ale myślę że jeśli potrafi to krótko i ktoś nagrał video w idealnym momencie.



Karpia obcięty łeb pół dnia potrafi skrzelami machać. Pies, kot, bały się to w piecu spaliłem. Trochę odrażające to było. Ale raczej to tylko ostatnie komendy prostego układu nerwowego. Raczej już nie boli i raczej już nie żyje.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2023-12-01, 14:49 1
u niektórych gatunków ryb samiec podczepia się na stałe do samiczki i sobie tak żyje. Ona go karmi a on w zamian jest jej bankiem spermy. Nie wiem czy to tyczy się tego gatunku, ale może tak być. Ekspertem nie jestem.
Zgłoś