18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
poligon6 2019-04-05, 15:38 13
Do dzikuf nie wolno szczelać! Mysliwi to zbrodniarze.... i tym podobne debilizmy słychac od nasiaknietych gównem mózgów liberałów czy innego lewactwa. A teraz wyobraźmy sobie że mysliwi nie prowadzą odstzrału dzików.

Dzik nie ma w przyrodzie naturalnego drapieżnika, wilków jest za mało. Z wyjsciowej populacji 600 tyś mamy po kilku latach około 2 miliony (przynajmniej). Dziki będa powodować szkody w rolnictwie setek milionów złotych, powodować wypadki na drogach, niszczyć tereny podmiejskie.

Wiec jak słysze pierdolenie o zbrodniczych mysliwych i żeby wogóle zakazać odstrzału zwierzyny to zastanawiam się co taki człowiek ma pod kopułą.
Zgłoś
Avatar
8765tj 2019-04-05, 19:33 3
@up najfajniejsze jak ci locha zacznie szarżować bo akurat ma kaprys. Jakoś ze 2 razy mi się zdarzyło mimo braku młodych w okolicy Albo jak spryciarze dokarmiają je z ręki i jęczą że potem łażą na wycieczki po podmiejskich osiedlach.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2019-04-05, 22:10 1
Wielkie mi halo o zwyklą literówkę.... Brak litery "w" w wyrazie "dziki" i już kurwa, afera...
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-04-06, 0:17
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-04-06, 11:26 1
poprawnie polityczna informacja mowiaca o tym by nie dokarmiac cyganow...
Zgłoś
Avatar
Paniczyk 2019-04-06, 12:20
poligon6 napisał/a:

Do dzikuf nie wolno szczelać! Mysliwi to zbrodniarze.... i tym podobne debilizmy słychac od nasiaknietych gównem mózgów liberałów czy innego lewactwa. A teraz wyobraźmy sobie że mysliwi nie prowadzą odstzrału dzików.
Dzik nie ma w przyrodzie naturalnego drapieżnika, wilków jest za mało. Z wyjsciowej populacji 600 tyś mamy po kilku latach około 2 miliony (przynajmniej). Dziki będa powodować szkody w rolnictwie setek milionów złotych, powodować wypadki na drogach, niszczyć tereny podmiejskie.
Wiec jak słysze pierdolenie o zbrodniczych mysliwych i żeby wogóle zakazać odstrzału zwierzyny to zastanawiam się co taki człowiek ma pod kopułą.



Rzadko się z Tobą zgadzam ale w tym przypadku łap piwo, zjebie.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2019-04-06, 12:24 1
poligon6 napisał/a:


Wiec jak słysze pierdolenie o zbrodniczych mysliwych i żeby wogóle zakazać odstrzału zwierzyny to zastanawiam się co taki człowiek ma pod kopułą.



lewaki pod "kopułom majom" gówno zamiast mózgu.
co do odstrzału dzików to powiem tak, tępić te kurestwo bo to szkodniki jebane
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-04-06, 12:25
Ja też się zgadzam,ale uważam że powinno robić to tylko wojsko w ramach treningu.Zgadzacie sie ze mną?
Zgłoś
Avatar
bydarzigol 2019-04-06, 14:40
jestem z Makoszów, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2019-04-06, 15:45
Nie rozumiem w ogóle o co chodzi z tymi protestami o odstrzały dzików. Odkąd ludzie nie polują wyłącznie dla pożywienia myśliwi dbają o utrzymanie populacji dzikich zwierząt w określonych ramach. Z jednej strony tak, żeby nie wybić całego gatunku, a z drugiej tak, żeby populacja takich zwierząt nie rozrosła się w niekontrolowany sposób. Po to są zresztą określane przez leśnictwo limity odstrzałów i okresy ochronne, kiedy odstrzał jest zabroniony.
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2019-04-06, 15:49
^^ Ludzie lubią walczyć z systemem, walczyć o swoje wymyślone poglądy i robić tak, aby moja racja była bardziej mojsza.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2019-04-06, 16:24
No dobra ale co złego jest w tej informacji?
Zgłoś
Avatar
michal003 2019-04-06, 20:58 1
dziki wyczują chleb kładziony na grzejniku na klatce ? czy o chuj w tym chodzi ?
Zgłoś
Avatar
GerardBacher 2019-04-06, 21:41
michal003 napisał/a:

dziki wyczują chleb kładziony na grzejniku na klatce ? czy o chuj w tym chodzi ?



wlasnie chuj wie o co tu chodzi...
Zgłoś