18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
turor 2024-07-03, 15:08 4
Północna Palestyna?

Chyba jakiś fejk, na TVN mówili, że tam bieda aż piszczy.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-07-03, 15:12 21
Chyba 3 trupy co ?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-03, 15:17 12
Piwka dla pana z nożem

turor napisał/a:

Północna Palestyna?
Chyba jakiś fejk, na TVN mówili, że tam bieda aż piszczy.



Po prostu chodzi o to, że coś takiego jak "izrael" to sztuczny twór.
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2024-07-03, 15:18
turor napisał/a:

Północna Palestyna?
Chyba jakiś fejk, na TVN mówili, że tam bieda aż piszczy.


W oryginale tak było podane.
Poprawiłem do opisu z Info.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-03, 15:23 2
dżonyłojlker napisał/a:

Piwka dla pana z nożem
Po prostu chodzi o to, że coś takiego jak "izrael" to sztuczny twór.



Trzeźwość dżony! Przez duże T. W tamtą stronę zmierzaj, a nie w stronę Homo-komunistycznych idei. Uważaj bo znów w ciąg wpadniesz.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-03, 15:25 7
baronturbina napisał/a:

Trzeźwość dżony! Przez duże T. W tamtą stronę zmierzaj, a nie w stronę Homo-komunistycznych idei. Uważaj bo znów w ciąg wpadniesz.



Fizyczne usuwanie pejsów, to nie homo, tylko anty-homo. Odstaw klej.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-03, 15:29 1
dżonyłojlker napisał/a:

Fizyczne usuwanie pejsów, to nie homo, tylko anty-homo. Odstaw klej.


Trzeźwość Jasiu! Trzeźwość.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-03, 15:36 1
baronturbina napisał/a:

Trzeźwość Jasiu! Trzeźwość.



Właściwe konto znowu na W5, to się reszta multikont uaktywniła. I tak w kółko, na tamtym się ostrzeżenie skończy, to napiszesz z tego "wypierdalaj" do innego swojego konta, by się nie rozpraszać. Oj, śmigło śmigło, wyjdź czasem na spacer, dostaniesz wpierdol od banderowców z osiedla, to może ci się we łbie trochę naprostuje.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-03, 15:41
dżonyłojlker napisał/a:

Właściwe konto znowu na W5, to się reszta multikont uaktywniła. I tak w kółko, na tamtym się ostrzeżenie skończy, to napiszesz z tego "wypierdalaj" do innego swojego konta, by się nie rozpraszać. Oj, śmigło śmigło, wyjdź czasem na spacer, dostaniesz wpierdol od banderowców z osiedla, to może ci się we łbie trochę naprostuje.


W5 to możesz sobie do mycia naczyń w lidlu kupić i literatki po libacji umyć. Jesteś mocno odrealniony, typowo uzależnienie Cię kontroluje i twoje „ja” rozprasza. Jak możesz się śmiać ze swoich i ich od banderowców wyzywać? Sam siebie obrażasz.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-03, 15:50 1
baronturbina napisał/a:

W5 to możesz sobie do mycia naczyń w lidlu kupić i literatki po libacji umyć. Jesteś mocno odrealniony, typowo uzależnienie Cię kontroluje i twoje „ja” rozprasza. Jak możesz się śmiać ze swoich i ich od banderowców wyzywać? Sam siebie obrażasz.



Na zaporożu fajnie jest.
Idzie się najebać fest.
Za 5 hrywien albo 3.
Panie Boże pomóż mi.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-03, 15:51
dżonyłojlker napisał/a:

Na zaporożu fajnie jest.
Idzie się najebać fest.
Za 5 hrywien albo 3.
Panie Boże pomóż mi.


Możesz na NFZ leczyć. W takich wypadkach obcokrajowców w Polsce terapia obejmuje.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-03, 15:58 2
baronturbina napisał/a:

Możesz na NFZ leczyć. W takich wypadkach obcokrajowców w Polsce terapia obejmuje.



Wejdę bez kolejki, a paljaki niech czekają 2 lata na wizytę. Następnie wpierdolę się starym oplem w przystanek, a na koniec wysadzę mieszkanie jakiegoś paliaka, który przyjął mnie pod swój dach, ale już wszystko mu ukradłem więc chuj z nim. A, no i jeszcze HIV, sprzedam jakiejś młodej laszce, niech sobie nie myśli.
Zgłoś
Avatar
Syrwester 2024-07-03, 15:59 11
Jebać każdego idiotę który chce mordować i krzywdzić w imię mitologicznych postaci. I nie ważne czy jebie kozy,nosi pejsy czy uważa że żydek ukrzyżowany 2000 lat temu jest królem polski.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-03, 16:21
Syrwester napisał/a:

Jebać każdego idiotę który chce mordować i krzywdzić w imię mitologicznych postaci. I nie ważne czy jebie kozy,nosi pejsy czy uważa że żydek ukrzyżowany 2000 lat temu jest królem polski.



A za co można mordować?
Zgłoś