18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
KuBuX 2024-07-04, 8:40
kaziolord napisał/a:

Chyba 3 trupy co ?



Mam nadzieje
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-04, 11:47
@baronturbina
@dżonyłojlker
@Siriuz

Że wam się kurwa tak chce...

[ Dodano 2024-07-04, 11:53 ]
dżonyłojlker napisał/a:

Fizyczne usuwanie pejsów, to nie homo, tylko anty-homo. Odstaw klej.


Usunąłeś sobie? To wyjaśnia czemu tak jedziesz po Żydach. Neofici są zawsze najgorsi.
Pytanie, czy twoja nienawiść do banderowców ma podobne podłoże?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-04, 12:06 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

@
@
@
Że wam się kurwa tak chce...
Usunąłeś sobie? To wyjaśnia czemu tak jedziesz po Żydach. Neofici są zawsze najgorsi.
Pytanie, czy twoja nienawiść do banderowców ma podobne podłoże?



Znaczy, "usunąć fizycznie" w odniesieniu do pejsów, to nie o pejsy jako takie (w sensie zarostu na twarzy) mi chodziło, a o żydków. Napisałem tak aby nie wyszło, że jestem antysemitą, czy tam antyjudaistą. Moja nienawiść do banderowców ma inne podłoże, pisałem o tym kilka razy przed rozpoczęciem szopki kacapsko-kacapskiej. Teraz nie mam zamiaru o tym wspominać, bo jakaś opłacana kurwa (nie chodzi mi o ciebie) próbowałaby wykorzystywać to by mnie wyprowadzić z równowagi. Chociaż pewnie niedorozwój z zagłębiowskich podziemi będzie już coś wymyślał, tak jak gdy napisałem od ilu lat jestem abstynentem.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-04, 12:24
dżonyłojlker napisał/a:

Znaczy, "usunąć fizycznie" w odniesieniu do pejsów, to nie o pejsy jako takie (w sensie zarostu na twarzy) mi chodziło, a o żydków. Napisałem tak aby nie wyszło, że jestem antysemitą, czy tam antyjudaistą. Moja nienawiść do banderowców ma inne podłoże, pisałem o tym kilka razy przed rozpoczęciem szopki kacapsko-kacapskiej. Teraz nie mam zamiaru o tym wspominać, bo jakaś opłacana kurwa (nie chodzi mi o ciebie) próbowałaby wykorzystywać to by mnie wyprowadzić z równowagi. Chociaż pewnie niedorozwój z zagłębiowskich podziemi będzie już coś wymyślał, tak jak gdy napisałem od ilu lat jestem abstynentem.


Nie jesteś abstynentem. Jesteś trzeźwy fizycznie ale mentalnie nadal jesteś pijany.

TwójCzarnyPan napisał/a:

@
@
@
Że wam się kurwa tak chce...
Usunąłeś sobie? To wyjaśnia czemu tak jedziesz po Żydach. Neofici są zawsze najgorsi.
Pytanie, czy twoja nienawiść do banderowców ma podobne podłoże?


Widzisz czarny panie @dżonyłojlker nienawidzi banderowców bo sam jest Ukraińcem. Nie ma odwagi stawić czoła nienawiści Polaków i niechęci do Ukrainców a szczególnie teraz. Tym samym boi się reakcji swoich pobratyńców na wypieranie się swoich korzeni.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-04, 13:01 1
KewinDeBrujne napisał/a:

To chrześcijaństwo w Polsce by szybko upadło. Kto by wtedy mszę odprawiał?



Judaizm jeszcze szybciej.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-05, 0:03
Yebać semitów....I niech teraz cenzura rzydowska i każden jeden z was myślom, o kogo mnie chodzi , tak właściwie.....
Zgłoś
Avatar
Alosza 2024-07-05, 2:50
chwała bohaterom
Zgłoś