18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Siriuz 2024-07-03, 20:53 1
baronturbina napisał/a:

Zostaniesz za to osądzony.



O patrz, i gadasz już nawet jak katolski oszołom
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-03, 21:05 1
Siriuz napisał/a:

O patrz, i gadasz już nawet jak katolski oszołom


Katolicki sąd nie daje wyroku. Sąd RP poczęstuje cię dożywociem za szpiegostwo na rzecz ruskich. Dwa problemy znikną: ty i twoje multi konto @dżonyłojlker
@riddick1773 to też ty? Bo razem świętą homo-komunistyczną trójcą capicie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-03, 21:19 1
baronturbina napisał/a:

Katolicki sąd nie daje wyroku. Sąd RP poczęstuje cię dożywociem za szpiegostwo na rzecz ruskich. Dwa problemy znikną: ty i twoje multi konto @
@ to też ty? Bo razem świętą homo-komunistyczną trójcą capicie.



Tobie wystarczy diagnoza psychiatry
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-03, 21:20
Siriuz napisał/a:

Tobie wystarczy diagnoza psychiatry


Odpowiedź grzecznie a nie uciekaj od trudnych pytań komuchu.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-03, 21:23 1
baronturbina napisał/a:

Odpowiedź grzecznie a nie uciekaj od trudnych pytań komuchu.



Jestem wszędzie, sprawdź lodówkę i pod łóżkiem!
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-03, 21:25
Siriuz napisał/a:

Jestem wszędzie, sprawdź lodówkę i pod łóżkiem!


Kłamiesz jak każdy zdrajca swojego kraju. Na szczęście jesteś w Brześciu, więc daleko ode mnie i nie zanieczyszczasz mi powietrza.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-03, 21:27 1
baronturbina napisał/a:

Kłamiesz jak każdy zdrajca swojego kraju. Na szczęście jesteś w Brześciu, więc daleko ode mnie i nie zanieczyszczasz mi powietrza.



Na potęgę posępnego czerepu! Mocy przybywaj!
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-03, 21:39 1
Siriuz napisał/a:

Na potęgę posępnego czerepu! Mocy przybywaj!


Napisze ci taką historię, z której możesz wyciągnąć wnioski i dowiedzieć się jak żyć:

Towarzysz Dupov w Polsce znany pod pseudonimem @siriuz był niepozornym mężczyzną o wyjątkowo niepozornym nazwisku. Nikt nie podejrzewał, że za tym zwykłym obliczem kryje się jeden z najbardziej niebezpiecznych szpiegów w historii Polski. Jego zadaniem było zdobywanie tajnych informacji i przekazywanie ich swoim przełożonym. Jednak pewnego dnia coś się zmieniło.
Towarzysz Dupov zakochał się. Nie w kobiecie, jak można by przypuszczać, ale w mężczyźnie. Jego wybrankiem był przystojny Białorusin o imieniu @dżonyłojlker .Ich miłość była zakazana, ale to tylko dodawało pikanterii ich związku. Razem planowali ucieczkę na Białoruś, gdzie mieli zacząć nowe życie.
Jednak wkrótce okazało się, że Towarzysz Dupov ma drugą tajemnicę. Zamiast przekazywać informacje swoim przełożonym, sam zaczął działać na własną rękę. Kradł najnowsze modele AGD i przemycał je na Ukrainę. Tam sprzedawał je na czarnym rynku, a zyski przeznaczał na romantyczne wypady z @dżonyłojlker
Jego działania nie pozostały niezauważone. Polska kontrwywiad zaczął tropić go, a Towarzysz Dupov musiał działać ostrożnie. W końcu jednak wpadł w pułapkę. Został zdemaskowany i ujęty przez polskich agentów. Przesłuchiwany, zdradził wszystkie swoje tajemnice.
Towarzysz Dupov został skazany na dożywocie. Jednak w więzieniu nie mógł zapomnieć o swoim ukochanym Dżonym Wspominał ich wspólne chwile, ich tajne spotkania i zakazaną miłość. Czy kiedykolwiek uda mu się uciec i znów spotkać się z ukochanym? Tego już nie dowiemy się, ale historia Siriuza pozostanie na zawsze w naszej pamięci
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-03, 21:42 1
baronturbina napisał/a:

Napisze ci taką historię, z której możesz wyciągnąć wnioski i dowiedzieć się jak żyć:
Towarzysz Dupov w Polsce znany pod pseudonimem @ był niepozornym mężczyzną o wyjątkowo niepozornym nazwisku. Nikt nie podejrzewał, że za tym zwykłym obliczem kryje się jeden z najbardziej niebezpiecznych szpiegów w historii Polski. Jego zadaniem było zdobywanie tajnych informacji i przekazywanie ich swoim przełożonym. Jednak pewnego dnia coś się zmieniło.
Towarzysz Dupov zakochał się. Nie w kobiecie, jak można by przypuszczać, ale w mężczyźnie. Jego wybrankiem był przystojny Białorusin o imieniu @ .Ich miłość była zakazana, ale to tylko dodawało pikanterii ich związku. Razem planowali ucieczkę na Białoruś, gdzie mieli zacząć nowe życie.
Jednak wkrótce okazało się, że Towarzysz Dupov ma drugą tajemnicę. Zamiast przekazywać informacje swoim przełożonym, sam zaczął działać na własną rękę. Kradł najnowsze modele AGD i przemycał je na Ukrainę. Tam sprzedawał je na czarnym rynku, a zyski przeznaczał na romantyczne wypady z @
Jego działania nie pozostały niezauważone. Polska kontrwywiad zaczął tropić go, a Towarzysz Dupov musiał działać ostrożnie. W końcu jednak wpadł w pułapkę. Został zdemaskowany i ujęty przez polskich agentów. Przesłuchiwany, zdradził wszystkie swoje tajemnice.
Towarzysz Dupov został skazany na dożywocie. Jednak w więzieniu nie mógł zapomnieć o swoim ukochanym Dżonym Wspominał ich wspólne chwile, ich tajne spotkania i zakazaną miłość. Czy kiedykolwiek uda mu się uciec i znów spotkać się z ukochanym? Tego już nie dowiemy się, ale historia Siriuza pozostanie na zawsze w naszej pamięci



Śliczne. Jak na chłopca w Twoim wieku całkiem udane opowiadanie
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-03, 22:19
Siriuz napisał/a:

Śliczne. Jak na chłopca w Twoim wieku całkiem udane opowiadanie


Jesteś bliżej dna niż myślisz. Banderowcy z widłami i pochodniami już na ciebie czekają.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-03, 22:29 1
baronturbina napisał/a:

Jesteś bliżej dna niż myślisz. Banderowcy z widłami i pochodniami już na ciebie czekają.



To banderowcy czy sądy RP? Czy dla Ciebie to jeden pies, bo bandera przejmie Polskę?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-03, 22:29 1
Bogu dzięki, że przestałeś mnie w końcu nazywać banderowcem. Już tak bardzo miałem tego dosyć, że byłem zmuszony zastosować na tobie trik psychologiczny zwany metoda zamkniętych drzwi. Jak widać podziałało i nie będę już musiał udowadniać, że nie jestem UPAdlińskim szczurem. Załatwiłem cię na cacy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-03, 22:43
dżonyłojlker napisał/a:

Bogu dzięki, że przestałeś mnie w końcu nazywać banderowcem. Już tak bardzo miałem tego dosyć, że byłem zmuszony zastosować na tobie trik psychologiczny zwany metoda zamkniętych drzwi. Jak widać podziałało i nie będę już musiał udowadniać, że nie jestem UPAdlińskim szczurem. Załatwiłem cię na cacy.


Nadal uważam że jesteś ukraińskim podnóżkiem. Teraz jeszcze bardziej bo próbujesz udowodnić że nie zakłamując rzeczywistość i żyjąc w iluzji. Jesteś ze wschodu a to w zasadzie jedna i ta sama mentalna swołocz. Musisz zastosować trik psychologiczny zwany „Terapia odwykowa”, ten commode wyjdzie.
Że wszystkich ukrów i lewaków ty jesteś najbardziej podręcznikowym banderowcem.

Siriuz napisał/a:

To banderowcy czy sądy RP? Czy dla Ciebie to jeden pies, bo bandera przejmie Polskę?


A jaka to różnica kto skoro jesteś tylko botem generowanym przez zaawansowaną sowiecką AI opartą na Atari.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-03, 23:09 1
baronturbina napisał/a:

A jaka to różnica kto skoro jesteś tylko botem generowanym przez zaawansowaną sowiecką AI opartą na Atari.


Zawyżasz. Atari miało układy graficzne które dałoby się jakoś użyć. Nie było tam operacji potrzebnych do dzisiejszych AI, ale te boty generujące tekst dla kont Siriuz i dżonyłojlker to radziecka myśl techniczna. Po osiągach stawiam raczej na gumową trumnę.

Ale, jeśli chodzi o Atari: uwaga, włączamy fazę! Więcej węgla!
Zgłoś
Avatar
MafiCk 2024-07-03, 23:54
3 trupy elo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie