18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
Sam nie wiem jak to skomentować...



Kod:
To, że przemoc domowa dotyczy kobiet z marginesu społecznego to mit. Kobiety, z którymi rozmawiała reporterka "Czarno na białym", były bite przez mężów, którzy są prawnikami, rolnikami, policjantami i mechanikami. Kobiety opowiadają, jak przez kilka lub kilkanaście lat nie potrafiły wyrwać się z domowego piekła. <br> Według różnych szacunków w Polsce, co roku ponad 800 tys. kobiet pada ofiarą przemocy. Wśród nich były cztery kobiety, z którymi rozmawiała dziennikarka TVN24.

______________

4.8L V8
BMW Klub Polska member
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-03-08, 21:43 1
Statystyki mówią, że ponad 800 tys. kobiet w Polsce powinno zamknąć ryj
Zgłoś
Avatar
so whaat 2012-03-08, 21:52
"jebnąć raz czy dwa", jak kretyni wyżej mówią, to możecie kolege, a nie żone/dziewczyne. czy niektórych do reszty pokurwiło, żeby podnosić rękę na kobiete? robi awanture? taka ich natura, zgryź zęby, albo ją olej i idź w pizdu, a nie "jebiesz" słabszą istotę. tak tylko szmaciarze robią...
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-03-08, 22:33
niee no niebieski myli Lubin z Lublinem, miałem się podpiąć do posta, ale nieee
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-03-08, 22:49
Wiem co one przeżyły, bo miałem ojca alkoholika i wiem co matka przeszła, zabiły świnie a poszły siedzieć za człowieka
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-03-08, 23:15
A teraz poproszę wywiad z facetami których żony leją. Tego kurwa nie pokazują a badania dowodzą że więcej kobiet napierdala facetów i się nad nimi znęca niż na odwrót.
Zgłoś
Avatar
mekiz 2012-03-08, 23:25
Po prostu, dramat.

______________

Mek
Zgłoś
Avatar
gura87 2012-03-09, 0:26 2
daje piwo bo sam leje moja stara
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-03-09, 0:51 2
up daj mi swój adres, a będziesz lał w kaczkę szpitalną do końca życia.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-03-09, 0:53 1
@up

______________

Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-03-09, 11:06
so whaat napisał/a:

czy niektórych do reszty pokurwiło, żeby podnosić rękę na kobiete?



A nigdy w życiu nie widziałeś wkurwionej laski, która podnosi rękę na faceta? Pomijam matkę w dzieciństwie, wszak to normalka.
Ale naprawdę wierzysz, że te słabsze istotki nie potrafią uderzyć? Bo okres, bo jest wkurwiona? Każda laska potrafi zrobić awanturę z niczego, a na dodatek połowa z nich ma lekką rękę i uważa, że jak swojego chłopca jebnie to będzie dobrze, jak mamusia.

kunda5 napisał/a:


i dobrze wyjebane masz jaki problem?


Zgłoś
Avatar
kietong 2012-03-09, 11:30
Ktoś, kto nie rozumie bicia kobiet nigdy nie kochał kobiety.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2012-03-09, 19:48
Brzydkie są przecież, do tego pewnie pyskate...wracaj co wieczór z roboty do takiej latami to zobaczysz jak ci ręka zacznie chodzić na samą myśl o otworzeniu drzwi do chaty

______________

Geny mi w mózgu namieszały, żebym odczuwał wolę bożą, chujki se wykombinowały, że tym sposobem się rozmnożą.
Tylko, że mózg też ma metody, żeby zjeść ciastko i je mieć, podwiąże se nasieniowody i mogą sobie kurwa chcieć.
Zgłoś
Avatar
krycha7 2012-03-10, 0:15
Dziękuję ojcu, prostemu facetowi, z którym często miałem na pieńku, ale bardzo go szanuje, za wszystko co zrobił. Dziękuję mu za to, że zawsze wychowywał mnie po męsku, nie szczędzić pięści jak będzie potrzeba, ale jeśli się da rozwiązać sprawę w cywilizowany sposób tak to też należy uczynić. Można użyć siły fizycznej jako argumentu, ale broń Boże nie dotykać kobiet...
Zgłoś