18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
Sam nie wiem jak to skomentować...



Kod:
To, że przemoc domowa dotyczy kobiet z marginesu społecznego to mit. Kobiety, z którymi rozmawiała reporterka "Czarno na białym", były bite przez mężów, którzy są prawnikami, rolnikami, policjantami i mechanikami. Kobiety opowiadają, jak przez kilka lub kilkanaście lat nie potrafiły wyrwać się z domowego piekła. <br> Według różnych szacunków w Polsce, co roku ponad 800 tys. kobiet pada ofiarą przemocy. Wśród nich były cztery kobiety, z którymi rozmawiała dziennikarka TVN24.

______________

4.8L V8
BMW Klub Polska member
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-03-07, 13:01 2
Najgorsze jest to, że polskie prawo chroni takich skurwysynów

______________

Tonący w morzu absurdu…
… sarkazmu się chwyta.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-03-07, 13:18 3
Zaraz edytuje

Anonymous~ napisał/a:

Najgorsze jest to, że polskie prawo chroni takich skurwysynów

Polskie Prawo jest najgorsze.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-03-07, 13:28 14
Kampania Przeciwko Bicia kobiet, Czyli tak zwana przemoc domowa.
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2012-03-07, 13:31
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
C................1 2012-03-07, 13:32 4
dirty_pig napisał/a:

zasłużyły!


Zasłużyć to ty teraz możesz na wpierdol..
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-03-07, 13:51 2
ja wiem że często nie mają jak oraz gdzie bo sytuacja materialna (lub rodzinna) na to nie pozwala, ale czasami mają do tego sposobność aby uciec od takiego zjeba, a dalej siedzą przy nim "bo przeprosił i przyniósł badyle więc pewnie przestanie"...
drogie panie zrozumcie, jeżeli facet was uderzy pierwszy raz to albo mu oddajecie i on się będzie wtedy bał, albo w następnej sekundzie się odwracacie, zgłaszacie sprawę na policję i wynosicie się jak najdalej...

______________

Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Zgłoś
Avatar
Giorgio69 2012-03-07, 13:55
Żona policjanta, cytuję: 06:09
"...myślałam że znalazł może jakiegoś pieska, o którym zawsze marzyli, a nie mogliśmy go mieć bo on by się nigdy nie zgodził na żadne zwierzę w domu."
Przecież to normalne że PSY nie lubią żadnej konkurencji, wystarczy że jest jedno zwierzę w domu które budzi respekt przed żoną i dziećmi.
Zgłoś
Avatar
calgon69 2012-03-07, 13:56 1
kocham to nie napierdalam :<
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-03-07, 13:58 6
Dajcie mi tych wszystkich damskich bokserów i pełną swobodę działania, to drugie Dachau skurwysynom zrobię.

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
vass 2012-03-07, 14:11
Ale podniecający widok
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-03-07, 14:12 4
@BongMan
Nie zaprzeczysz chyba, że czasem głupia cipa zasługuje żeby jej jebnąć od czasu do czasu, jak robi awanturę o byle co, albo wrzeszczy w miejscach publicznych, nieraz widzieliśmy tutaj filmy instruktażowe.

Ale kurwa, jebnąć, a nie katować jak niewolnika. Tutaj mówię stanowcze nie, jak zapewne każdy użyszkodnik. Cóż, pewnie i tak gówno zrobię, tak samo jak Ty. Możesz co najwyżej sam się do tego nie przyczyniać i to jest właściwy cel kampanii, żeby nie zaczynać tłuc
Zgłoś
Avatar
Portnoy 2012-03-07, 14:31
Wcale ich prawo nie chroni.Sa karani z art. 207.kk raz uderzy dostaje zawiasy drogi raz uderzy idzie siedziec na rok lub dwa lata i w pierdlu dostaja wpierdol od wspolosadzonych.Mozecie mi nie wierzyc ale w wiezieniu nienawidza takich.A kobiety nie znaja swoich praw i sie boja cokolwiek zrobic bo wiadomo ze jak to zglosi czeka ja wpierdol w domu i tak w kolo...

______________

To Live Forever
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-03-07, 14:38 3
@up
Za zastraszenie można dostać dodatkową karę, więc miejmy nadzieję, że jak najwięcej kobietek pójdzie i powalczy o swoje. Ech, takie biedne bite nie potrafią i boją się gdzieś pójść walczyć, tylko dalej gotują, piorą, sprzątają i siedzą cicho w kuchni a mimo tego dostają łomot.
A dla kontrastu znajdzie się mnóstwo głupich cip, które w kuchni są tylko po to, żeby wyjąć sobie Karmi z lodówki, wpierdolić batonika czy dietetyczną sałatkę. Takich się nie napierdala choć często na to bardziej "zasługują". Nie rozumiem tego.
Zgłoś
Avatar
Slim700 2012-03-07, 14:46
Niby głupie cipy nie wiedziały z kim mają do czynienia?
Ale jak to baby - wiadomo że głupie i lubią miec twardych facetów, to niech ich napierdalają
Poza tym, na pewno niektóre zasłużyły za swoją mordę niewyparzoną i głupotę.
Mi tam ich nie szkoda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie