18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
Sam nie wiem jak to skomentować...



Kod:
To, że przemoc domowa dotyczy kobiet z marginesu społecznego to mit. Kobiety, z którymi rozmawiała reporterka "Czarno na białym", były bite przez mężów, którzy są prawnikami, rolnikami, policjantami i mechanikami. Kobiety opowiadają, jak przez kilka lub kilkanaście lat nie potrafiły wyrwać się z domowego piekła. <br> Według różnych szacunków w Polsce, co roku ponad 800 tys. kobiet pada ofiarą przemocy. Wśród nich były cztery kobiety, z którymi rozmawiała dziennikarka TVN24.

______________

4.8L V8
BMW Klub Polska member
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-03-07, 14:48 5
12 lat tłuc i śladu nie widać , profesionalista

______________

plotę bzdury

*sypki drift po blacie*
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2012-03-07, 15:02
800 tys. rocznie? Czyli średnio w ciągu 20 lat każda Polka dostanie wpierdol.

______________

Najładniej pachną kwiaty na grobach wrogów.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-03-07, 15:30 2
Ta... tylko przypierdol facetowi który bije swoją kobietę a masz praktycznie gwarancję, że baba będzie zeznawać przeciwko Tobie jeśli mu się krzywda stanie.
Sam jestem cierpliwym człowiekiem i nigdy kobiety nie uderzyłem, ale nie raz musiałem 'iść na spacer' bo już zaczynałem tracić kontrolę. Szkoda mi tych co obrywają nie ze swojej winy ale cierpią z powodu większości która w sumie to nie wie czy lubi być bite czy nie do końca i zawraca policji i sądownictwu dupe.

______________

Białe jest białe, czarne jest czarne a czerwone jest wredne.

Czytanie ze zrozumieniem NIE BOLI. Jak nie kumasz to poproś starszego brata o wytłumaczenie.
Zgłoś
Avatar
Takewon 2012-03-07, 15:44 11
Piwo dla beaty, za ujebanie głowy teściowej nożem
Zgłoś
Avatar
majork44 2012-03-07, 15:51
Mam na imie Paweł mam 26 lat i 9 lat jestem alkoholikiem.

______________

Niema tego żeby pies kury pierdolił a kogut stał z boku !!!!
Zgłoś
Avatar
~krzys.toxic 2012-03-07, 16:00 7
Szczerze? Mój ojciec bił matkę przez jakieś 10 lat i tak przy okacji i nam się nie raz dostało, obiecałem sobie, że kiedyś zwócę mu to co otrzymałem. Po tym jak sie z nim spotkałem nie potrafiłem To nie jest nic miłego mieć takiego starego a później go nie mieć. Trzeba samemu uczyć się życia. Najtrudniejsze są lata młodzieńcze.

______________

I tak skończysz tam gdzie inni.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-07, 16:02 7
krzys.toxic napisał/a:

Szczerze? Mój ojciec bił matkę przez jakieś 10 lat i tak przy okacji i nam się nie raz dostało



No tak, Polska B

Cytat:

Skąd: Lubin

Zgłoś
Avatar
~krzys.toxic 2012-03-07, 16:12 2
@up mało istotne jaka część. Istotne jest to że wielu nie tylko alkoholików tak się zachowuje. Osoby z niższego szczebla jak i wyżego. Mówicie jaki problem odejść... Bardzo wielki. Często nie ma się gdzie iść. Kiedyś bynajmniej tak było. Nie rozumiem myślenia takich facetów. Nawet jeśli gdzieś się udało wyjść to co pozostaje? Rzucić wszystko łącznie ze szkołą/pracą życiem znajomymi? Ba może całą reszta to milionerzy ale nie wszyscy jak widać. Cieszcze się że nie wiecie jak to jest. Wyjdziesz na szybko a i tak musisz wracać, wstyd szykanowanie podśmeichujki to pierdolona codzienność, wóda demolka mieszkania teżgdyby tak każda kobieta chciała o tym mówić to pewnie wyszłoby że ok 30 no może 35% ma identycznie.
dlaczego nei widać? Nerki, brzuch, raniona, plecy głowa.. tyle tylko pamiętam. Do tego długi zaciągane przez starego. po dziś dzień dźwięczą mi słowa mojej matki- nie mamy pieniędzy na to czy na tamto.

Podsumowując.. skurwysyńskie alkoholiki nie dadzą sie leczyć albo odizolować, sąd gówno robi albo ciągnie rozprawy latami, znajomi nie chcą znać prawdy bo boją się pijaka który jest nieobliczalny, nie pomoga nawet gdy krzywda sie dzieje. Cały świat odwraca się od Ciebie

btw: wali mnie to co o tym sądzicie, czy was to gówno obchodzi czy może napiszecie że jestem skrzywiony- nie nie jestem.

może społeczność zrobi się na to bardziej wrażliwa- w necie połowa z was to super kosky którzy wpierdolili by każdemu a poza tym światem jest ejszcze jeden w którym większa część siedzi ciszej niż mysz pod miotłą

______________

I tak skończysz tam gdzie inni.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-07, 16:15
Czekej czekej, pojebałem z Lublinem.

W coś wie na ten temat, hehe.
Zgłoś
Avatar
~krzys.toxic 2012-03-07, 16:30 3
Lubin- zagłębie miedziowe, kghm, kopalnie, huty miedzi, dolny śląsk zachód- bez różnicy jaki podział, cywilizacja. Ludzie wszędzie są tacy sami.

______________

I tak skończysz tam gdzie inni.
Zgłoś
Avatar
roger87 2012-03-07, 17:40
wytrzymałem do 14 sekundy
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-03-07, 20:13
@up
Tak szybko dochodzisz?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-07, 20:19 1
lapsikoss napisał/a:

Tak szybko dochodzisz?



A Ty co, nie?
Zgłoś
Avatar
kecajpct 2012-03-07, 21:19 1
Dawajcie stworzymy ruch. Kilka ekip na jedno województwo, będziemy przyjmować zgłoszenia od takich pań i dawać takim kutasom darmowy wpierdol, kto jest za ?
Zgłoś
Avatar
mack_k 2012-03-07, 21:52
kobita nie lana to jak kosa nie klepana
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie