18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
Sam nie wiem jak to skomentować...



Kod:
To, że przemoc domowa dotyczy kobiet z marginesu społecznego to mit. Kobiety, z którymi rozmawiała reporterka "Czarno na białym", były bite przez mężów, którzy są prawnikami, rolnikami, policjantami i mechanikami. Kobiety opowiadają, jak przez kilka lub kilkanaście lat nie potrafiły wyrwać się z domowego piekła. <br> Według różnych szacunków w Polsce, co roku ponad 800 tys. kobiet pada ofiarą przemocy. Wśród nich były cztery kobiety, z którymi rozmawiała dziennikarka TVN24.

______________

4.8L V8
BMW Klub Polska member
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-03-07, 21:58
Linekk napisał/a:



A Ty co, nie?



Ostatnio dobiłem do 20 sekund!
Zgłoś
Avatar
Qunda 2012-03-07, 22:20
Jak sie kurwom,babom,i wszysto co zwiazane z plcia piekna! NALEŻY!?To napierdalac i patrzec czy zyje.W DUPACH niektorym szmatom sie po przewracało dawac i prosic a one nie,i kurwy jebane jeszcze warunki ustalaja ze o tej h masz przyjsc albo o tamtej.SPIERDALAĆ!!!!
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-03-07, 22:38
@up
Ktoś tu będzie kawalerem
Zgłoś
Avatar
elda1987 2012-03-07, 23:53 2
oj weźcie, co tu żałować. normalna kobieta po pierwsze - nie dałaby sobie dać w ryj, po drugie - jak już by dostała, to by w dupe kopnęła taką wszę i poszła. Głupie baby mają to do siebie, że myślą "raz uderzył, ale przecież kocha". Jak zostały z takim marginesem to sobie zasłużyły.
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2012-03-08, 2:48
Czesiek181 napisał/a:


Zasłużyć to ty teraz możesz na wpierdol..


przeciez dziewczyn sie nie bije !!!!!!!!!!!a ty o wpierdolu piszesz,...!!!

______________

Talk Shit Get Hit
Zgłoś
Avatar
MarcinCz 2012-03-08, 9:58 1
W takich wypadkach wina zawsze leży po dwóch stronach - żony i teściowej
Zgłoś
Avatar
gin 2012-03-08, 11:51 1
Teoretycznie na kobietę nie powinno się podnosić ręki. Jednak gdy kobieta traktuje faceta jak gówno i sama podnosi rękę to co nie przyjebać jej?
Zgłoś
Avatar
piotrekpiotrek 2012-03-08, 17:55
lapsikoss napisał/a:

@up
Za zastraszenie można dostać dodatkową karę, więc miejmy nadzieję, że jak najwięcej kobietek pójdzie i powalczy o swoje. Ech, takie biedne bite nie potrafią i boją się gdzieś pójść walczyć, tylko dalej gotują, piorą, sprzątają i siedzą cicho w kuchni a mimo tego dostają łomot.
A dla kontrastu znajdzie się mnóstwo głupich cip, które w kuchni są tylko po to, żeby wyjąć sobie Karmi z lodówki, wpierdolić batonika czy dietetyczną sałatkę. Takich się nie napierdala choć często na to bardziej "zasługują". Nie rozumiem tego.



polska sprawiedliwosc, sprawa zgloszona na policje, miesieczne przesluchania i umorzenia, ew prosto do karnego pozniej do cywilnego a w miedzy czasie kobieta zastraszona setki razy, no i wez udownij. przewleklosc postepowania i podejscie prokuratorow i innych wcale nie pomaga.
Zgłoś
Avatar
Qunda 2012-03-08, 19:27
lapsikoss napisał/a:

@up
Ktoś tu będzie kawalerem


i dobrze wyjebane masz jaki problem?
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2012-03-08, 19:52
Trzeba było dawać
Zgłoś
Avatar
Lumpy 2012-03-08, 19:58 6
@up Nigdy nie byłeś w sytuacji, kiedy ojciec wraca napierdolony do domu i robi awantury (z biciem własnej żony włącznie), dlatego nigdy tego nie zrozumiesz. Nigdy tego nie pojmiesz, bo siedzisz w ciepłym ubranium, z żarciem w lodówce i rodzicami, którzy zawsze Ci pomogą i będą podporą w życiu, a jak Cie zaswędzi dupeczka, to w to miejsce też Cię podrapią. Ja przeżyłem takie piekło i dobrze, bo wiem co w życiu teraz jest najważniejsze. A za takie gadanie, powinieneś dostać co najmniej buta na morde.
Zgłoś
Avatar
jarekddz 2012-03-08, 20:12 1
Mam ogromny szacunek dla tych co to przetrwali, szczególnie dzieci. Wydaje mi się, że ciężko się z taką sytuacją żyje. Czytam komentarze i widzę, że są tu tacy, co piekło mieli od małego. Wielki szacunek dla Was.
Zgłoś
Avatar
TPaury 2012-03-08, 20:37 4
Z moim starym też nie było łatwo, nie pił, ale lał, tylko mnie (siostry i matuli nie ruszał), czasami rozwalił szybę od stołu kiedyś nawet mikrofalówkę, rozjebał samochód. Dostawałem nie małe wciry co odbiło się na mnie strasznie, póki co mam narzeczoną i wiem tylko że za wszelką cenę nie zostanę moim ojcem, prędzej samemu wyrządzę sobie krzywdę niż żonie czy dziecku. Do dziś dnia boję się go prosić o cokolwiek, a mam prawie 23 lata.

______________

Nieczyste FTW
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2012-03-08, 21:17
Cytat:

z którymi rozmawiała dziennikarka TVN24.



To kurwa fajne źródło.

Po chuj se takich wybierają skurwysynów a potem płaczą, do tego czego od nich nie spierdolą?
Zgłoś
Avatar
Colossus 2012-03-08, 21:41
Chciały Bad Boy'ów? No to mają
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie