18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Avatar
apo5 2024-06-24, 8:37 2
~McSadol napisał/a:

nie wiem co ten dzban odjebał , ale wygląda fajnie ..



Bo jesteś niedorozwojem, który nawet nie potrafi na rowerze jeździć to skąd masz wiedzieć, że kierownicę należy trzymać a nie opierać się o nią ^_^
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2024-06-24, 11:25
apo5 napisał/a:

Bo jesteś niedorozwojem, który nawet nie potrafi na rowerze jeździć to skąd masz wiedzieć, że kierownicę należy trzymać a nie opierać się o nią ^_^



Już jedenego pedalarza dupsko zapiekło , idź na masaż odbytu przez kolegów z ferajny
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2024-06-24, 15:02
dżonyłojlker napisał/a:

Wjechał na kamień, nie trzymając kierownicy.
Niech ginie,



O, tutaj:

Zgłoś
Avatar
elim 2024-06-24, 19:10
Typowy pedalarz - trzymanie kierownicy? To dla słabych jest. Pięknie się wyjebał, mam przynajmniej w tym przypadku satysfakcję bo codziennie kilku takich spotykam, większość rowerzystów jeździ dobrze, ale zawsze się znajdzie jakiś wkurzający pedalarz, właśnie nie trzymający kierownicy, albo przejeżdżający na czerwonym, klikający w telefon, itd.
Zgłoś