18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kurt_94 2023-10-27, 7:45
oh jak oni się jeszcze mocno zdziwią jak przyjadą ciapaci
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-27, 8:47 2
OlejhunterPL napisał/a:

W porównaniu z lewackim zezwierzeńceniem nawet najbardziej odjechane katolickie dogmaty i praktyki widnieją jako ostoja zdrowego rozsądku. A co do księży pedofili... Ja pierdole, Masz badania na stole że więcej pedofili masz wśród nauczycieli i np... Rolników. Więc przestań pierdolić komunistyczną propagandę. Nawet ten lewacki film w którym oskarżano księży o pedofilię, okazało się iluś tam niewinnych. Więc wałkowanie tego tematu jest żenujące. Jakoś ostatni film o prawdziwych pedofilach na wysokich stołkach przeszdł kompletnie bez echa. Ty kurwa myslisz że to jest przypadek?


Nie żadne badania tylko statystyki skazanych za pedofilię. Księży się rzadko skazuje bo większość spraw nawet nie trafia do sądu. Przenoszą ich do innej parafii i cicho sza, po co o tym mówić. I to jest sedno problemu, więc w dupę wsadź sobie te "badania".

A w ogóle, co ci tak zależy na reputacji kościelnych funkcjonariuszy? Chuj z nimi, oddziel wiarę od instytucji i żyj dalej.

bleblebator1 napisał/a:

Francuski rząd oficjalnie podał, że wśród kleru pedo jest 3%, więc to mniej niż w innych grupach społecznych. Czyli statystycznie samo pedo nie jest problemem. Problemem za to jest krycie księży pedo przez wierchuszkę


Wolałbym wiedzieć ilu jest w Polsce. Żeby być księdzem we Francji trzeba mieć silną motywację, tamci są inni.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-10-27, 9:50 1
OlejhunterPL napisał/a:

W porównaniu z lewackim zezwierzeńceniem nawet najbardziej odjechane katolickie dogmaty i praktyki widnieją jako ostoja zdrowego rozsądku. A co do księży pedofili... Ja pierdole, Masz badania na stole że więcej pedofili masz wśród nauczycieli i np... Rolników. Więc przestań pierdolić komunistyczną propagandę. Nawet ten lewacki film w którym oskarżano księży o pedofilię, okazało się iluś tam niewinnych. Więc wałkowanie tego tematu jest żenujące. Jakoś ostatni film o prawdziwych pedofilach na wysokich stołkach przeszdł kompletnie bez echa. Ty kurwa myslisz że to jest przypadek?



Wycieka Ci z pieluchy, ogarnij się dzieciaku.
Zgłoś
Avatar
L................z 2023-10-27, 11:00
bleblebator1 napisał/a:

Tatuś ksiundz ci organizował tak czas na plebanii?


Wielokrotnie. Przynajmniej znam swojego ojca a ty?
Zgłoś
Avatar
juderaus 2023-10-27, 11:45
Na zdjęciu kilka lesbijek i same pedały. Gdzie ta równość?
Zgłoś
Avatar
iggiamakim 2023-10-27, 13:05 2
Kurwa!!! Dajcie mi granat do łapy, to sam osobiście rzucę w to lewacko-tęczowe kurestwo!!!!
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-10-27, 14:03
OlejhunterPL napisał/a:

W porównaniu z lewackim zezwierzeńceniem nawet najbardziej odjechane katolickie dogmaty i praktyki widnieją jako ostoja zdrowego rozsądku. A co do księży pedofili... Ja pierdole, Masz badania na stole że więcej pedofili masz wśród nauczycieli i np... Rolników. Więc przestań pierdolić komunistyczną propagandę. Nawet ten lewacki film w którym oskarżano księży o pedofilię, okazało się iluś tam niewinnych. Więc wałkowanie tego tematu jest żenujące. Jakoś ostatni film o prawdziwych pedofilach na wysokich stołkach przeszdł kompletnie bez echa. Ty kurwa myslisz że to jest przypadek?



sam
pierdolisz



ale częściowo masz rację

Zgłoś
Avatar
Dzik5150 2023-10-28, 0:10 1
OlejhunterPL napisał/a:

W porównaniu z lewackim zezwierzeńceniem nawet najbardziej odjechane katolickie dogmaty i praktyki widnieją jako ostoja zdrowego rozsądku. A co do księży pedofili... Ja pierdole, Masz badania na stole że więcej pedofili masz wśród nauczycieli i np... Rolników. Więc przestań pierdolić komunistyczną propagandę. Nawet ten lewacki film w którym oskarżano księży o pedofilię, okazało się iluś tam niewinnych. Więc wałkowanie tego tematu jest żenujące. Jakoś ostatni film o prawdziwych pedofilach na wysokich stołkach przeszdł kompletnie bez echa. Ty kurwa myslisz że to jest przypadek?



Dla mnie i lewaki jak i broniący kleru że niby mniej pedofilii wśród księży to albo sprane łby albo ślepi na realia jakie ich otaczają... Jak i zboki lewaki co się z tym nie kryją i chcą się rozprzestrzeniać tak samo księża ścierwa co dobrowolnie zgadzając się na celibat i dobierają się do dzieci to plaga dzisiejszych czasów i nie ma co się sprzeczać które jest bardziej szkodliwe bo jedno i drugie trzeba wypalić ogniem i zlikwidować całkowicie,jebać kościół tak samo jebać ludzi którzy chcą swoje zboczenia legalizować i propagować że to normalne i zdrowe.

To wszystko się dzieje dla tego że jest za dużo tzw tolerancji na świecie pierdolona moda i hipokryzja... czarnemu nie można powiedzieć że czarny bo to kurwa obraza a jaki on kurwa jest? Pedały to już wręcz moda tak samo jak to że kobieta robi się na faceta i odwrotnie, teraz dziecko se może wybrać czy chcę być kobietą czy mężczyzną czy chuj wie czym innym, robią z tego coś normalnego.Facet wygrwa miss kobiet w Holandii!Wszędzie widzą rasizm nawet w książkach dla dzieci wszędzie niby wolności są propagowane a nie mogę łysego nazwać łysym bo to niepoprawne pewnie jest Kudłaty,czarnego czarnym,pedały z kutasami między nogami każą się nazywać kobietami.
Zgłoś
Avatar
popek9 2023-10-28, 3:53 1
Kiedy u nas będą robić zawody z bungeej? Może nawet bym obejrzał takie skoki, jak ścierwa z lbgt robią piruety w locie.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-10-28, 15:59
Lobo24 napisał/a:

No przecież, że tak jest..
Poniżej fotografia. Muslimy zapewniają rozrywkę gejom organizując im skoki bungeej.
Skok bungee to to skok z wysokości na linie.
Skok bungeej to skok z wysokości ale bez liny.



Zapomniałeś o ostatnim zdjęciu

Zgłoś
Avatar
Limoniade 2023-10-28, 18:40
kutanchamon napisał/a:

to też pasuje do tematu



kim jest ten gość ? ma jakiś kanał na YT ?
Zgłoś