18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
lysymisio6969 2023-10-26, 21:36 10
pewnie mają nadzieję, że tą równość w dpue będą im wkładać..
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2023-10-26, 21:46 57
No przecież, że tak jest..
Poniżej fotografia. Muslimy zapewniają rozrywkę gejom organizując im skoki bungeej.

Skok bungee to to skok z wysokości na linie.
Skok bungeej to skok z wysokości ale bez liny.

Zgłoś
Avatar
L................z 2023-10-26, 22:05 4
Dajcie autorowi posta spokój. Napisał nie po polsku. Ale to dla tego ze od małego był przygotowywany na animatora imprez na plebaniach. Potrafi odjebać imprezę podobna na plebanii, identyczną do tej z Dąbrowy Górniczej. Tyle ze bez ofiar.
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-10-26, 23:11 2
...parę dni temu słyszałem, że w Belgii wprowadzili zakaz propagandy tradycyjnej rodziny/płci...
jakiś czas temu słyszałem, że w Hiszpanii legalizowali zoofilię, a w Danii nawet z 2017...
co dalej ? Legalna pedofilia? nekrofilia? kanibalizm?
no w KK od dawna legalna jest pedofilia...no i kanibalizm - metaforyczny

myślę, że rządząca grupa ze szwabami na czele już to wszystko robi...
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2023-10-26, 23:27 4
Lord_Slizgacz napisał/a:

Dajcie autorowi posta spokój. Napisał nie po polsku. Ale to dla tego ze od małego był przygotowywany na animatora imprez na plebaniach. Potrafi odjebać imprezę podobna na plebanii, identyczną do tej z Dąbrowy Górniczej. Tyle ze bez ofiar.



Tatuś ksiundz ci organizował tak czas na plebanii?
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2023-10-27, 0:18 11
Niech ta banda debili wyjdzie z takim transparentem w jednym z krajów arabskich - nie wytrzymają pięciu sekund zanim dostaną grupowy wpierdol, zostaną zgwałceni i ukamieniowani.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-10-27, 0:22
„postempowe”

Postemplowe?
;>>>
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2023-10-27, 1:14 1
KrwawyEric napisał/a:

Niech ta banda debili wyjdzie z takim transparentem w jednym z krajów arabskich - nie wytrzymają pięciu sekund zanim dostaną grupowy wpie**ol, zostaną zgwałceni i ukamieniowani.



Sprytne. Zostać wyruchany w dupę za propagowanie ruchania w dupę. I jeszcze wpierdol obskoczyć
Zgłoś
Avatar
buszujacy 2023-10-27, 3:49 15
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-10-27, 4:29 1
Tym razem slogan, że "kłamstwo powtórzone milion razy, staje się prawdą" może nie zadziałać.
Zgłoś
Avatar
OlejhunterPL 2023-10-27, 6:30 20
mynameisgod napisał/a:

...parę dni temu słyszałem, że w Belgii wprowadzili zakaz propagandy tradycyjnej rodziny/płci...
jakiś czas temu słyszałem, że w Hiszpanii legalizowali zoofilię, a w Danii nawet z 2017...
co dalej ? Legalna pedofilia? nekrofilia? kanibalizm?
no w KK od dawna legalna jest pedofilia...no i kanibalizm - metaforyczny
myślę, że rządząca grupa ze szwabami na czele już to wszystko robi...



W porównaniu z lewackim zezwierzeńceniem nawet najbardziej odjechane katolickie dogmaty i praktyki widnieją jako ostoja zdrowego rozsądku. A co do księży pedofili... Ja pierdole, Masz badania na stole że więcej pedofili masz wśród nauczycieli i np... Rolników. Więc przestań pierdolić komunistyczną propagandę. Nawet ten lewacki film w którym oskarżano księży o pedofilię, okazało się iluś tam niewinnych. Więc wałkowanie tego tematu jest żenujące. Jakoś ostatni film o prawdziwych pedofilach na wysokich stołkach przeszdł kompletnie bez echa. Ty kurwa myslisz że to jest przypadek?
Zgłoś
Avatar
Pedator 2023-10-27, 6:32 2
To tak jakby kurczaki protestowały w obronie KFC.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2023-10-27, 6:51
mynameisgod napisał/a:


no w KK od dawna legalna jest pedofilia....


Francuski rząd oficjalnie podał, że wśród kleru pedo jest 3%, więc to mniej niż w innych grupach społecznych. Czyli statystycznie samo pedo nie jest problemem. Problemem za to jest krycie księży pedo przez wierchuszkę
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2023-10-27, 6:51 11
to też pasuje do tematu

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie